تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش حل کردن 9 خطای رایج در المنتور

آموزش حل کردن 9 خطای رایج در المنتور
آموزش حل کردن 9 خطای رایج در المنتور

فهرست مطالب آموزش حل کردن 9 خطای رایج در المنتور

آیا به دنبال راهی برای حل کردن 9 خطای رایج در المنتور هستید؟ اگر برای مدت طولانی از المنتور استفاده می کنید، بسیار معمول است که با برخی از خطا های رایج روبرو شوید. برای مبتدیان، این خطا ممکن است خسته کننده باشد زیرا از آن آگاه نیستند. اما اگر راه حل این مشکل را بلد باشید به راحتی می توانید آن را حل کنید. در این مقاله 9 خطای رایج المنتور را به نمایش گذاشتیم و با ساده ترین روش ممکن راه حل این خطاها را به شما آموزش میدهیم. ما در مورد دلیل این خطا ها نیز صحبت خواهیم کرد تا بتوانید از ایجاد این خطا ها در وبسایت خود جلوگیری کنید.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه حل کردن 9 خطای رایج در المنتور

1- خطای500  سرور داخلی

خطای500  سرور داخلی در بیشتر موارد برای مسائل مختلف سرور نشان داده می شود. دلایل زیادی برای بروز این خطا وجود دارد. شما باید گزارش خطای خود را بررسی کنید، تا متوجه شوید که چه چیزی باعث بروز خطای500  سرور داخلی شده است. در چند مورد، تداخل افزونه ها با ویرایشگر المنتور مسئول خطا های سرور است.

برای رفع مشکل [ آموزش رفع خطای500  سرور داخلی هنگام استفاده از المنتور] به این آموزش مراجعه کنید.

2 – تغییراتی که در خطای المنتور قابل مشاهده نیستند

المنتور ایجاد یا شخصی سازی وبسایت شما را بسیار آسان می کند. با المنتور می توانید رنگ پس زمینه، رنگ فونت، رنگ متن را تغییر دهید، بخش های مختلف و همه چیز را اضافه کنید. اما گاهی اوقات پس از ویرایش صفحه خود بر روی دکمه ذخیره یا انتشار که کلیک می کنید، هیچ یک از تغییرات شما در وبسایت ظاهر نمی شود. دلایل زیادی برای بروز این خطا وجود دارد مانند:

  • مشکلات حافظه پنهان
  • مسائل مرتبط با محتوا
  • اختلال افزونه
  • اختلال بین سایر ویرایشگر ها
  • محدودیت حافظه (PHP)

برای رفع مشکل [آموزش رفع تغییراتی که در خطا المنتور قابل مشاهده نیستند] این آموزش را مشاهده کنید.

3 – خطای کار نکردن دکمه انتشار / بروزرسانی در المنتور

پس از تکمیل یا ویرایش صفحه خود با المنتور، باید روی دکمه انتشار یا بروزرسانی کلیک کنید تا صفحه منتشر شود یا تغییرات ذخیره شود. اما اگر دکمه به روز رسانی یا انتشار کار نکند چه؟ چگونه می توانید تغییرات خود را ذخیره کنید؟ گاهی اوقات کاربران المنتور به دلیل مشکل حافظه با این خطا مواجه می شوند. یکی دیگر از دلایل این خطا یک مشکل امنیتی است. بیشتر اوقات کمبود حافظه عامل این خطا است. اگر گزارش خطای (PHP) وبسایت وردپرس خود را بررسی کنید، می توانید مشکل محدودیت حافظه را مشاهده کنید.

برای رفع مشکل [آموزش رفع خطای کار نکردن دکمه انتشار /بروزرسانی در المنتور] این آموزش را ببینید.

4 – خطای صفحه خالی در المنتور

هنگامی که این خطا رخ می دهد، هنگام ویرایش یک صفحه با المنتور یک صفحه خالی خواهید داشت. محدودیت حافظه وبسایت شما دلیل اصلی این خطا است. همچنین چند دلیل برای این مشکل وجود دارد. هنگامی که با این خطا مواجه می شوید، می توانید با انجمن پشتیبانی المنتور را تماس حاصل کنید که آیا سایر کاربران این نوع مشکلات را دارند یا خیر.

برای یادگیری رفع مشکل [آموزش رفع خطای صفحه خالی در المنتور] این آموزش را ببینید

5 – خطای بارگذاری نشدن در المنتور

اگر داشبورد ابزارک ها در المنتور بارگیری نشود چه اتفاقی می افتد؟ بدون داشبورد ابزارک ها، نمی توانید از المنتور به درستی استفاده کنید. شما می توانید یک قالب از پیش ساخته شده المنتور را بدون داشبورد ابزارک ها اضافه کنید، اما اگر داشبورد ابزارک ها بارگیری نشود، نمی توانید آن را ویرایش کنید. این نوع خطا یکی از خطا های رایج المنتور است و گاهی اوقات این نوع خطا اتفاق می افتد. هنگامی که این خطا رخ می دهد، داشبورد ابزارک های المنتور بارگیری نمی شود و آیکون بارگیری را در حال پویا نشان می دهد. با این خطا، نمی توانید کار کنید زیرا به شما اجازه دسترسی به گزینه تنظیمات را نمی دهد.

برای رفع مشکل [ آموزش برطرف کردن خطای بارگذاری نشدن در المنتور] این آموزش را ببینید.

6 – خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور

دلایل زیادی برای این خطا وجود دارد مانند:

  • قالب های صفحه سفارشی
  • تداخل بین افزونه ها
  • صفحه پویا

برای رفع مشکل [آموزش رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور] این آموزش را ببینید.

7 – مشکل گیر کردن المنتور در بارگذاری برگه

معمولاً این مشکل “صفحه سفید مرگ” نامیده می شود. این یک لحظه بسیار نا امید کننده است، که مشکل بارگیری صفحه را داشته باشید. هنگامی که این مشکل رخ می دهد، صفحه خالی باقی می ماند. اگر در المنتور تازه وارد هستید، این مشکل ممکن است شما را آزار دهد. اکثر کاربران جدید سعی در حذف نصب افزونه و نصب مجدد آن برای حل مشکل دارند. اما با حذف افزونه مشکل حل نمی شود.

برای رفع مشکل [آموزش رفع مشکل گیر کردن المنتور در بارگذاری برگه] این آموزش را ببینید.

8 – مشکل پخش خودکار ویدئو در المنتور

المنتور ابزارک ویدئو را در اختیار شما قرار می دهد، می توانید یک لیست پخش ویدئو را در ابزارک ویدئو اضافه کنید. پس از بارگیری صفحه، لیست پخش ویدئو به طور خودکار پخش می شود. می ‌توانید ویژگی ‌های پخش خودکار را روی همه منابع ویدیویی اضافه شده در المنتور تنظیم کنید. المنتور از یوتیوب (YouTube)، ویمئو (Vimeo) و ویدئوی وبسایت دیگر پشتیبانی می کند. اما گاهی پیش می آید که پس از بارگذاری صفحه، ویدئو به صورت خودکار پخش نمی شود.

برای رفع مشکل [آموزش رفع مشکل پخش خودکار ویدئو در المنتور] این آموزش را ببینید.

9 – مشکل اختلال در المنتور

برای رفع مشکل [آموزش رفع مشکل اختلال در المنتور] این آموزش را ببینید.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه