تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش رفع مشکل پخش خودکار ویدئو در المنتور

آموزش رفع مشکل پخش خودکار ویدئو در المنتور
آموزش رفع مشکل پخش خودکار ویدئو در المنتور

فهرست مطالب آموزش رفع مشکل پخش خودکار ویدئو در المنتور

آیا به دنبال راهی برای رفع مشکل پخش خودکار ویدئو در المنتور هستید؟ در این مقاله، ما به شما آموزش خواهیم داد تا با ساده ترین روش ممکن مشکل پخش خودکار ویدئو را در المنتور حل کنید. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. المنتور ابزارک های ویدئو را در اختیار شما قرار می دهد، می توانید یک لیست پخش ویدئو را در ابزارک ویدئو اضافه کنید. پس از بارگیری صفحه، لیست پخش ویدیو به طور خودکار پخش می شود. می‌ توانید ویژگی‌ های پخش خودکار را روی همه منابع ویدئویی اضافه شده در المنتور تنظیم کنید. المنتور از یوتیوب (YouTube)، ویمئو (Vimeo) و یک ویدئوی وبسایت خود در هاست دیگر پشتیبانی می کند. اما گاهی پیش می آید که پس از بارگذاری صفحه، ویدئو به صورت خودکار پخش نمی شود. پس بیایید ببینیم چگونه مشکل این خطا را حل کنیم.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه رفع مشکل پخش خودکار ویدئو در المنتور

هنگامی که با مشکل پخش خودکار ویدئو روبرو هستید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که گزینه روکش تصویر را غیرفعال کنید. روکش تصویر یک تصویر کوچک سفارشی برای ویدئوی شما اضافه می کند. تصویر همپوشانی گزینه پخش خودکار ویدیو را لغو می کند. اگر گزینه پخش خودکار فعال باشد، پخش خودکار کار نخواهد کرد.

غیر فعال کردن گزینه پوشش روی تصویر در قسمت محتوا در ابزارک ویدئو در المنتور
غیر فعال کردن گزینه پوشش روی تصویر در قسمت محتوا در ابزارک ویدئو در المنتور

اگر مشکل حل نشد، باید ویدئو را بی صدا کنید. برخی از مرورگر های وبسایت مانند (Google Chrome) در صورتی که ویدئو بی صدا نباشد، ویدئو را به صورت خودکار پخش نمی کنند. بنابر این ابتدا باید ویدئو را بی صدا کنید. اگر ویدئو صدا ندارد، باید گزینه بی صدا را نیز فعال کنید.

فعال کردن گزینه بی صدا در قسمت محتوا در ابزارک ویدئو در المنتور
فعال کردن گزینه بی صدا در قسمت محتوا در ابزارک ویدئو در المنتور

هر مرورگر خط مشی پخش خودکار ویدئوی خود را دارد. بنابراین اگر پخش خودکار در مرورگر خاصی کار نمی کند، می توانید خط مشی پخش خودکار ویدئوی آن مرورگر را بخوانید. همچنین می توانید از افزونه های جانبی برای رفع مشکل پخش خودکار ویدئو استفاده کنید. بسیاری از افزونه های المنتور موجود هستند، که ابزارک ویدئویی را با ویژگی های پخش خودکار ارائه می دهند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه