تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش رفع خطای صفحه خالی در المنتور

آموزش رفع خطای صفحه خالی در المنتور
آموزش رفع خطای صفحه خالی در المنتور

فهرست مطالب آموزش رفع خطای صفحه خالی در المنتور

آیا به دنبال راهی برای رفع خطای صفحه خالی در المنتور هستید؟ این خطا یکی از رایج ترین خطا های کاربران المنتور است. هنگامی که این خطا رخ می دهد، هنگام ویرایش یک صفحه با المنتور یک صفحه خالی خواهید داشت. محدودیت حافظه وبسایت شما دلیل اصلی این خطا است. همچنین چند دلیل برای این مشکل وجود دارد.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه رفع خطای صفحه خالی در المنتور

بررسی نسخه (PHP)

هنگامی که با این نوع خطا مواجه می شوید اولین چیزی که باید بررسی کنید نسخه (PHP) وبسایت وردپرس شما است. یک نسخه (PHP) دارای تاریخ عقب افتاده در وبسایت وردپرس شما می تواند دلیلی برای این خطا باشد. مطمئن شوید که نسخه (PHP) شما به روز است. می توانید نسخه (PHP) وبسایت وردپرس خود را با استفاده از ابزار سلامت سایت بررسی کنید. وارد وبسایت وردپرس خود شوید و به صفحه  ابزار ها >  سلامت سایت بروید. اکنون به قسمت اطلاعات بروید، جایی که بسیاری از منو های کشویی را خواهید دید. از منوی کشویی سرور، می توانید نسخه (PHP) وبسایت خود را مشاهده کنید.

بررسی نسخه (PHP) وردپرس برای رفع خطای صفحه خالی در المنتور
بررسی نسخه (PHP) وردپرس برای رفع خطای صفحه خالی در المنتور

اگر از آخرین نسخه (PHP) استفاده نمی کنید، آن را به روز کنید و بررسی کنید که آیا خطا حل شده است یا خیر.

بررسی محدودیت حافظه (PHP)

اگر وبسایت شما به حد مجاز حافظه (PHP) شما برسد، المنتور را به درستی بارگذاری نمی کند. برای استفاده صحیح از المنتور باید حداقل (PHP) نسخه (7.0) و محدودیت حافظه (PHP 128MB) داشته باشید. اگر از افزونه های زیادی استفاده می کنید، بیشتر محدودیت حافظه (PHP) شما را اشغال می کند، بنابراین المنتور به درستی اجرا نمی شود. در این صورت باید محدودیت حافظه (PHP) خود را افزایش دهید.

مشکل اختلال افزونه را حل کنید و افزونه های استفاده نشده را غیرفعال کنید

اگر روش ذکر شده قادر به حل خطا نبود، باید افزونه ای که مسئول خطا است را پیدا کنید. بنابر این باید تمام افزونه ها را به طور موقت غیرفعال کنید. برای غیرفعال کردن تمام افزونه ها می توانید از گزینه کار های دست جمعی استفاده کنید. برای انجام این کار به مسیر  افزونه ها> افزونه های نصب شده بروید و همه افزونه ها را انتخاب کنید. سپس از منوی کشویی کار های دسته جمعی، غیرفعال کردن را انتخاب کرده و روی دکمه اعمال کلیک کنید.

مشکل اختلال افزونه را حل کنید و افزونه های استفاده نشده را غیرفعال کنید برای رفع خطای صفحه خالی در المنتور
مشکل اختلال افزونه را حل کنید و افزونه های استفاده نشده را غیرفعال کنید برای رفع خطای صفحه خالی در المنتور

حالا آنها را یکی یکی فعال کنید و بررسی کنید کدام افزونه مسئول این خطا است. برای حل مشکل، افزونه مسئول را حذف نصب کنید. اگر افزونه برای شما ضروری است، می توانید در مورد مشکل با نویسنده سایت تماس بگیرید.

تغییر روش بارگذاری ویرایشگر المنتور

المنتور یک ویژگی برای تغییر روش بارگذاری ویرایشگر دارد. اگر تمام روش های ذکر شده نتوانستند، مشکل را حل کنند، باید این یکی را امتحان کنید. برای فعال کردن آن به مسیر  المنتور >  تنظیمات بروید و روی قسمت پیشرفته کلیک کنید. سپس گزینه تغییر روش بارگذاری ویرایشگر (Switch Editor Loader Method) را فعال کنید.

تغییر روش بارگذاری ویرایشگر المنتور برای رفع خطای صفحه خالی در المنتور
تغییر روش بارگذاری ویرایشگر المنتور برای رفع خطای صفحه خالی در المنتور

به روز کردن نسخه وردپرس، قالب ها و افزونه ها

قالب ها و افزونه های فعال و نسخه وردپرس خود را به روز نگه دارید. یک افزونه یا طرح زمینه دارای تاریخ عقب افتاده ممکن است با یکدیگر اختلال داشته باشد، بنابراین مطمئن شوید که آنها به روز هستند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه