تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش رفع مشکل اختلال در المنتور

آموزش رفع مشکل اختلال در المنتور
آموزش رفع مشکل اختلال در المنتور

فهرست مطالب آموزش رفع مشکل اختلال در المنتور

آیا به دنبال راهی برای رفع مشکل اختلال در المنتور هستید؟ در این مقاله، ما به شما آموزش خواهیم داد تا با استفاده از المنتور، مشکلات اختلالی را که در وبسایت وردپرس خود با آن مواجه بودید، برطرف کنید. بارگیری نشدن ابزارک های المنتور یکی از مشکلات رایجی است که کاربران در استفاده از ویرایشگر المنتور با آن مواجه هستند. که در آن ابزارک های المنتور بارگیری نمی شوند.  این مشکل به دلایل زیادی رخ می دهد. عوامل زیادی پشت این خطا وجود دارد. اما در اکثر موارد که این اتفاق می افتد، به دلیل استفاده از افزونه های مختلف در کنار المنتور بود. بنابراین بیایید ببینیم که چگونه خطای بارگذاری نشدن المنتور و سایر مشکلات اختلالی در المنتور را برطرف کنیم.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه رفع مشکل اختلال در المنتور

بررسی نسخه (PHP)

اگر سرویس میزبانی وبسایت شما از نسخه قدیمی (PHP) استفاده می کند، یا به محدودیت حافظه (PHP) خود رسیده اید، ممکن است با مشکلات اختلالی المنتور مواجه شوید. عبور از محدودیت حافظه (PHP) گاهی باعث خطای بارگذاری نشدن المنتور می شود. برای جلوگیری از این مشکل باید از آخرین نسخه (PHP) برای سرور میزبان خود استفاده کنید. المنتور توصیه می‌ کند که کاربران از نسخه (PHP 7.0) یا بالاتر و محدودیت حافظه (128M) یا بالاتر استفاده کنند. هنگامی که از افزونه های زیادی استفاده می کنید، برای اجرای سریع وبسایت خود به فضای حافظه بیشتری نیاز دارید.

بررسی اختلالات بین افزونه ها

اگر آخرین نسخه (PHP) را دارید و فضای حافظه کافی برای (PHP) دارید و همچنان با خطای (Elementor not loading) مواجه هستید، اولین قدم این است که همه افزونه ها را غیرفعال کنید. پس از غیرفعال کردن همه افزونه ها به جز المنتور، اکنون بررسی کنید که آیا المنتور خوب کار می کند یا خیر. اگر مشکل حل شد، در وبسایت خود با تداخل افزونه ها رو به رو هستید. افزونه ها را تک به تک فعال کنید و بررسی کنید که آیا مشکل پیش می آید یا خیر. اگر مشکل بارگیری المنتور پس از فعال کردن هر افزونه خاصی رخ دهد، باید آن افزونه خاص را جایگزین کنید، یا از افزونه پشتیبانی دریافت کنید.

غیرفعال کردن افزونه های بی استفاده

اگر از افزونه های زیادی در کنار المنتور استفاده می کنید، می توانید افزونه های اضافی را غیرفعال کنید. افزونه ‌ها فضای زیادی از حافظه شما را استفاده می ‌کنند و موجب اختلال المنتور می شوند. غیرفعال کردن افزونه های اضافی باعث کاهش فضای حافظه و رفع مشکل می شود.

تغییر روش بارگذاری ویرایشگر

المنتور این ویژگی را دارد که روش بارگذاری ویرایشگر را تغییر دهد. می توانید روش بارگیری ویرایشگر را تغییر دهید. سپس بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر. برای تغییر روش بارگذاری ویرایشگر به مسیر  المنتور >  تنظیمات و سپس قسمت پیشرفته بروید. در اینجا می توانید گزینه تغییر روش بارگذاری ویرایشگر (switch editor method loader) را مشاهده کنید.

گزینه تغییر روش بارگذاری ویرایشگر قسمت پیشرفته داشبورد وردپرس صفحه ی تنظیمات المنتور
گزینه تغییر روش بارگذاری ویرایشگر قسمت پیشرفته داشبورد وردپرس صفحه ی تنظیمات المنتور

بررسی  فایل (htaccess)

تنظیم یا عملکرد نادرست در فایل (htacces.)  باعث خطای بارگذاری نشدن المنتور می شود. بنابراین اگر وبسایت شما با سرور هاستینگ اجرا می شود، باید (htacces.) خود را برای هر گونه خطا بررسی کنید. می توانید از فایل (htacces.) خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و فایل جدیدی با محتوای پیش فرض ایجاد کنید.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه