تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آموزش رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور

مسیر: 
آموزش رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور
آموزش رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور
آموزش رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور

فهرست مطالب آموزش رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور

آیا به دنبال راهی برای رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور هستید؟ هنگامی که با این نوع خطا مواجه می شوید، یک پیغام خطایی مانند «منطقه محتوا در صفحه شما یافت نشد.» را به شما نشان می دهد. این یکی از رایج ترین خطاها در المنتور است. اغلب این خطا زمانی رخ می دهد که شما می خواهید از قالب های صفحه سفارشی استفاده کنید. برای مبتدیان، این خطا ممکن است خسته کننده باشد، اما با انجام یک سری مراحل ساده، می توانید به راحتی این خطا را در عرض چند دقیقه حل کنید.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

دلیل رخ دادن این خطا

این خطا یکی از مشکلات رایج کاربران المنتور است و دلایل زیادی برای آن وجود دارد.

قالب های سفارشی صفحه

قالب سفارشی صفحه دلیل اصلی این خطا است. این خطا زمانی رخ می دهد که می خواهید صفحه سفارشی خود را با المنتور ویرایش کنید. اگر قالب شما تابع «the_content» را در کد ‌های سفارشی ندارد،  المنتور به ویرایش قالب سفارشی دسترسی نخواهد داشت و خطا را با این پیام خطا به شما نشان می ‌دهد.

اختلال بین افزونه ها

اختلال بین افزونه های مختلف در وبسایت وردپرس شما نیز عامل این خطا است. هنگامی که از تعداد زیادی افزونه برای وبسایت خود استفاده می کنید، ممکن است با یکدیگر اختلال پیدا کنند. اختلال افزونه ها ویرایشگر المنتور را مسدود می کند تا اسکریپت خود را بارگیری کند و خطای ناپدید شدن ناحیه محتوا را نشان می دهد.

صفحات پویا

شما نمی توانید صفحه ایجاد شده به صورت پویا را با المنتور ویرایش کنید. از آنجایی که صفحه پویا تابع “the_content” را ندارد، المنتور نمی تواند آن صفحات را ویرایش کند و این خطا را نشان می دهد. به همین صورت، المنتور نمی تواند صفحات مبتنی بر (WooCommerce) شما را ویرایش کند.

نحوه رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور

اگر می ‌خواهید قالب‌ های سفارشی صفحه را با المنتور ویرایش کنید، باید تابع «the_content» را در فایل قالب اضافه کنید. برای ویرایش فایل قالب به مسیر نمایش >  ویرایشگر پرونده پوسته بروید. اکنون فایل قالب فعال خود را باز کرده و کد تابع «the_content» را در آن فایل اضافه کنید. پس از اتمام کار بر روی دکمه به روز رسانی کلیک کنید. اکنون به وبسایت خود باز گردید و سعی کنید دوباره صفحه را با المنتور ویرایش کنید.

برسی تنظیمات پیوند های یکتا برای رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور

گاهی اوقات تنظیم اشتباه پیوند های یکتا می تواند این خطا را ایجاد کند. بنابر این باید تنظیمات پیوند های یکتا خود را دوباره بررسی کنید. برای این کار وارد داشبورد وردپرس خود شوید و سپس به مسیر تنظیمات > صفحه پیوند های یکتا بروید. اکنون بررسی کنید که آیا همان خطا وجود دارد یا خیر و صفحه پیوند های یکتا را بروزرسانی کنید. مشکل باید حل شود.

رفع اختلال بین افزونه ها برای رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور

اگر روش ذکر شده قادر به حل خطا نبود، باید افزونه ای که مسئول خطا است را پیدا کنید. بنابر این باید تمام افزونه ها را به طور موقت غیرفعال کنید. برای غیرفعال کردن تمام افزونه ها می توانید از قسمت کارهای دسته جمعی استفاده کنید. برای این منظور به مسیر  افزونه ها  >  افزونه های نصب شده بروید و همه افزونه ها را انتخاب کنید. سپس از منوی کشویی کار های دسته جمعی گزینه غیر فعال کردن را انتخاب کرده و روی دکمه اجرا کلیک کنید.

رفع اختلال بین افزونه ها برای رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور
رفع اختلال بین افزونه ها برای رفع خطای پیدا نشدن ناحیه محتوا در المنتور

حالا آنها را یکی یکی فعال کنید و بررسی کنید کدام افزونه مسئول این خطا است. برای حل این مشکل، افزونه خراب را حذف نصب کنید. اگر افزونه برای شما ضروری است، می توانید در مورد مشکل با نویسنده تماس بگیرید.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه