تلفن تماس

02191097212

سبد خرید فروشگاه

قوانین و مقررات بازاریابی

فهرست مطالب قوانین و مقررات بازاریابی

قوانین و مقررات بازاریابی

  • بازاریابی و انتشار لینک های بازاریابی در شبکه ها و سایت هایی صورت گیرد که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند.
  • بازاریابان عزیز مجاز به درج امکانات غیر واقعی مغایر توضیحات محصولات نیستند و می باید امکانات و توضیحات هر محصول را مطابق با موارد مندرج در سمنـــدون به کاربران هدف خود اعلام کنند.
  • تبصره 1-2 : موجودی حاصل از بازاریابی محصول، قابل برداشت نمی باشد و بازاریابان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و بازاریابان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از مارکت بپردازند.
  • تبصره 2-2 : بازاریابان میتوانند درآمد حاصل از بازاریابی خود را از طریق کیف پول بازاریابی خود تبدیل به کد تخفیف کنند و از فروشگاه سمندون خرید انجام دهند.
  • سمنـــدون هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی بازاریابان از شرایط همکاری نخواهد شد.
  • با ارسال درخواست فعالسازی همکاری در فروش و بازاریابی، بازاریابان مواد توافقنامه و ضوابط سمنـــدون را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از ایشان وجود ندارد.
  • سمنـــدون در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی بازاریابان مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
  • خدمات سمنـــدون به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن محصول، تبلیغ محصول در سایر سایت های مرتبط با مارکت و یا معرفی محصول در سایر سایت ها ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای سمنـــدون که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و سمنـــدون هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. سمنـــدون تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
  • سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به بازاریابان برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید محصول مطابق با قیمت مندرج در سمنـــدون بوده و سمنـــدون هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات سمنـــدون تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه سمنـــدون و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، سمنـــدون حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت سمنـــدون در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا سمنـــدون مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و بازاریابان می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت سمنـــدون کنترل نماید.

کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان سمنـــدون و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه سمنـــدون است، ملغی است.

محاسبه رتبه های بازاریابی

رتبه بازاریاب
تعداد ارجاع لازم برای کسب این رتبه بازاریابی
هدیه نقدی در ازای کسب این رتبه بازاریابی
پورسانت فروش هر محصول برای این رتبه بازاریابی
هدیه نقدی در ازای ثبت نام هر کاربر ارجاعی توسط بازاریاب
برنزی
1 ارجاع
10.000 تومان
10%
4.000 تومان
نقره ای
500 ارجاع
20.000 تومان
20%
6.000 تومان
طلایی
1500 ارجاع
30.000 تومان
30%
8.000 تومان
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه