تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش رفع خطای کار نکردن دکمه انتشار /بروزرسانی در المنتور

آموزش رفع خطای کار نکردن دکمه انتشار /بروزرسانی در المنتور
آموزش رفع خطای کار نکردن دکمه انتشار /بروزرسانی در المنتور

فهرست مطالب آموزش رفع خطای کار نکردن دکمه انتشار /بروزرسانی در المنتور

آیا به دنبال راهی برای رفع خطای کار نکردن دکمه انتشار /بروزرسانی در المنتور هستید؟ در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد تا با ساده ترین روش ممکن خطای دکمه بروزرسانی/ انتشار در المنتور را برطرف کنید. پس از ایجاد یا ویرایش صفحه خود با المنتور، روی دکمه انتشار یا بروزرسانی کلیک کنید تا صفحه منتشر شود، یا تغییرات ذخیره شود. اما اگر به روز رسانی یا انتشار کار نکند، چگونه می توانید تغییرات خود را ذخیره کنید؟ گاهی اوقات کاربران المنتور در مشکلات حافظه با این خطا مواجه می شوند. یکی دیگر از دلایل این خطا یک مشکل امنیتی است. بیشتر اوقات کمبود حافظه عامل این خطا است. اگر گزارش خطای (PHP) وبسایت وردپرس خود را بررسی کنید، می توانید مشکل محدودیت حافظه را مشاهده کنید.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه رفع خطای کار نکردن دکمه انتشار /بروزرسانی در المنتور

محدودیت حافظه را بررسی کرده و آن را افزایش دهید

برای استفاده صحیح از المنتور باید حداقل (128) مگابایت حافظه (PHP) داشته باشید. اما توصیه ما (256) مگابایت یا بالاتر است. بنابراین اگر با این خطا مواجه شدید محدودیت حافظه (PHP) خود را بررسی کنید و اگر محدودیت حافظه شما کمتر از حد توصیه شده است می توانید از ارائه دهنده هاست خود بخواهید که محدودیت حافظه (PHP) شما را افزایش دهد. می توانید حافظه (PHP) وبسایت وردپرس خود را با استفاده از ابزار سلامت سایت (Site Health) آن را بررسی کنید. برای این کار به مسیر ابزار ها >  سلامت سایت بروید و سپس روی برگه اطلاعات کلیک کنید، جایی که بسیاری از منو های کشویی را خواهید دید. برای مشاهده محدودیت حافظه (PHP) روی منوی کشویی سرور کلیک کنید.

محدودیت حافظه را بررسی کرده و آن را افزایش دهید
محدودیت حافظه را بررسی کرده و آن را افزایش دهید

برسی پارامتر های سرور برای رفع خطای کار نکردن دکمه انتشار /بروزرسانی در المنتور

گاهی اوقات مقدار پارامتر سرور مسئول خطای کار نکردن دکمه بروزرسانی/ انتشار است. شما می توانید با افزودن یک گواهی (SSL) به وبسایت خود از تضاد مقدار پارامتر سرور جلوگیری کنید. اگر وبسایت شما گواهی (SSL) ندارد، می توانید آن را به راحتی اضافه کنید. اکثر شرکت های ارائه دهنده هاست محبوب به طور پیش فرض ویژگی های گواهی (SSL) را ارائه می دهند. با ارائه دهنده هاست خود تماس بگیرید و گواهی (SSL) خود را به وبسایت وردپرس خود اضافه کنید.

مهلت زمانی اسکریپت

زمانی که اسکریپت وردپرس (admin-ajax.php) تمام می ‌شود و بارگیری نمی ‌شود، ممکن است بر روی دکمه انتشار یا بروزرسانی المنتور تأثیر بگذارد. می‌ توانید با استفاده از ویژگی ‌های (Inspect Tools) مرورگر خود، این موضوع را بررسی کنید. در هر نقطه از وبسایت خود کلیک راست کرده و بر روی گزینه (inspect) کلیک کنید. اکنون به برگه کنسول بروید، اگر پیغام خطایی مانند “بارگیری منابع ناموفق” (Failed to load resources) را پیدا کردید، بدانید در اسکریپت مشکل وجود دارد.

مهلت زمانی اسکریپت
مهلت زمانی اسکریپت

می توانید با اضافه کردن این خط کد به فایل (htaccess) وبسایت خود مشکل را حل کنید.

<IfModule mod_dtimeout.c> <Files ~ ".php"> SetEnvIf Request_URI "admin-ajax.php" DynamicTimeout=150 </Files> </IfModule>

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه