تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آموزش ترجمه ماژول های دکان

مسیر: 
آموزش ترجمه ماژول های دکان
آموزش ترجمه ماژول های دکان
آموزش ترجمه ماژول های دکان

فهرست مطالب آموزش ترجمه ماژول های دکان

آیا به دنبال راهی برای ترجمه ماژول های دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می ‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌ سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چند فروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه ماژول های دکان را ترجمه کنید.

ترجمه ماژول های افزونه دکان بسیار شبیه به سایر افزونه های وردپرس است. همه ماژول های پریمیوم به جز (WC Simple Auction) و (Dokan WC Booking) در اشتراک های مربوطه خود گنجانده شده اند. بسته‌ های پرمیوم برای ترجمه از (wordpress.org) آماده نیستند، اما دکان پروژه خود را ایجاد کرده‌ است، که می‌ توانید به راحتی آنها را ترجمه کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

چگونه افزونه دکان را ترجمه کنیم؟

از این پس می ‌توانید ماژول‌ های (WC Simple Auction) و (Dokan WC Booking) را ترجمه کنید. فایل ترجمه پکیج های پرمیوم دکان حاوی ترجمه تمامی ماژول ها خواهد بود.

نحوه ترجمه ماژول های دکان

در این مقاله، مراحلی وجود دارد که باید برای ترجمه (WC Simple Auction) و (Dokan WC Booking) دنبال کنید. ابتدا باید در آدرس، (https://wedevs.com) ثبت نام کنید. سپس وارد پروژه ترجمه (weDevs) در مسیر، (https://wedevs.com/glotpress/projects/) شوید. اکنون به آدرس، https://wedevs.com/glotpress/projects/dokan-pro بروید. در سمت چپ صفحه ماژول های دکان را پیدا می کنید. سپس یک افزونه را از لیست انتخاب کنید. اکنون لیستی از زبان های موجود را مشاهده می کنید. زبان خود را از لیست انتخاب کنید. اگر زبان از قبل (100٪) ترجمه باشد، به مرحله یازده بروید. اگر زبان هنوز ترجمه نشده است، مرحله (7-10) مورد نیاز است. پس از انتخاب زبان، فهرستی از رشته های موجود را مشاهده خواهید کرد که باید ترجمه شوند.

  1. رشته را انتخاب کنید و شروع به ترجمه کنید.
  2. در صورت نیاز رشته موجود را ترجمه یا تغییر دهید.
  3. پس از تکمیل ترجمه، باید فایل ترجمه را دانلود کنید.
  4. به پایین صفحه اسکرول کنید. شما یک لینک دانلود پیدا می کنید.
  5. شما باید دو فایل مهم را دانلود کنید.

ابتدا از اولین منوی کشویی کنار پیوند دانلود، فقط مطابقت با فیلتر را انتخاب کنید.

انتخاب پیام های اشیای قابل حمل دکان

سپس، کاتالوگ پیام اشیای قابل حمل (.po) را انتخاب کنید.

  • حالا روی لینک (Export) کلیک کنید. با این کار یک فایل (.po) در رایانه شما دانلود می شود.
  • برای فایل دوم، (Machine Object Message Catalog (.mo)) را از منوی کشویی انتخاب کنید و دوباره بر روی (Export) کلیک کنید. با این کار یک فایل (.mo) در رایانه شما دانلود می شود.

لطفا توجه داشته باشید! شما نام فایل (.mo) را طبق این قالب تغییر داده اید: (pluginname-languagecode_countrycode.mo) به عنوان مثال، (dokan-wc-booking-fr_FR.mo یا dokan-wc-booking-en_US.mo) در اینجا لیستی از نام افزونه ای است که هنگام تغییر نام فایل (.mo) یا (.po) باید جایگزین کنید.

  1. حراج ساده دوکان= ( dokan-auction-languagecode_countrycode.po/mo)
  2. رزرو WC دکان= (dokan-wc-booking-languagecode_countrycode.po/mo)

در نهایت، شما باید به مسیر، داشبورد وردپرس -> تنظیمات -> عمومی و به پایین بروید.

منوی کشویی برای زبان ها را خواهید دید. زبان خود را از آنجا انتخاب کنید (مانند، (en_Es) برای زبان اسپانیایی) و سپس آن را ذخیره کنید. تمام شد این مقاله همه چیز در مورد ترجمه ماژول های دکان است.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه