تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

برطرف کردن خطا “چیزی اشتباه شد” کیت المنتور

برطرف کردن مشکل خطا "چیزی اشتباه شد" کیت المنتور
برطرف کردن مشکل خطا "چیزی اشتباه شد" کیت المنتور

فهرست مطالب برطرف کردن خطا “چیزی اشتباه شد” کیت المنتور

آیا در سایت وردپرسی خود خطا یا مشکل “چیزی اشتباه شده است” کیت المنتور را دارید؟ کیت المنتور یک ویژگی عالی برای طراحی سایت بدون یک خط کدنویسی هستند. با کمک کیت المنتور می توانید به راحتی یک طرح را در صفحات وب خود ایجاد کنید. اما گاهی اوقات کیت المنتور با موفقیت در صفحات وب شما وارد نمی شود. هنگامی که می خواهید یک کیت المنتور را وارد کنید، یک پیغام خطا به عنوان “خطایی رخ داده است” نمایش داده می شود.

برطرف کردن مشکل خطا "چیزی اشتباه شد" کیت المنتور
برطرف کردن مشکل خطا “چیزی اشتباه شد” کیت المنتور

توجه : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

آموزش برطرف کردن خطا “چیزی اشتباه شد” کیت المنتور :

دلایل زیادی پشت این مشکل وجود دارد اما مهم ترین دلیل به وجود آوردنه این خطا، رسیدن به محدوده حافظه PHP است. بنابراین زمانی که با این مشکل مواجه شدید باید حجم حافظه PHP وب سایت خود را افزایش دهید.

محدودیت حافظه php

می توانید حافظه PHP وب سایت وردپرس خود را با استفاده از ابزار سلامت سایت بررسی کنید. برای این کار به مسیر ابزارها > سلامت سایت بروید و سپس روی تب اطلاعات کلیک کنید تا بسیاری از منوهای کشویی برای شما باز شوند. برای مشاهده محدوده حافظه PHP روی منوی کشویی سرور کلیک کنید.

افزایش محدودیت حافظه php سایت برای المنتور
افزایش محدودیت حافظه php سایت برای المنتور

برای افزایش محدوده حافظه PHP خود باید فایل wp-congif.php را در وب سایت خود ویرایش کنید. برای ویرایش wp-config.php باید به فایل root وب سایت دسترسی داشته باشید. برای این کار باید از یک کلاینت FTP یا پیشخوان سی پنل خود استفاده کنید. پس از دسترسی به فایل wp–config.php، فقط قطعه کد کوتاه زیر را در انتهای فایل اضافه کنید.

Define ('WP_MEMORY_LIMIT', '512M');

این کد کوتاه در wp-congif.php به سرور شما می گوید که محدوده حافظه را به 256 مگابایت افزایش دهد. پس از اتمام ویرایش، فایل را ذخیره کرده و در سرور آپلود کنید. با انجام این کار باید مشکل حل شده باشد اما اگر مشکل برطرف نشد مراحل بعدی می تواند به شما کمک کند.

تغییر روش بارگذاری ویرایشگر

المنتور یک ویژگی برای تغییر روش بارگذاری ویرایشگر دارد. اگر تمام راه حل های ذکر شده نتوانستند مشکل را حل کنند، باید این راه حل را امتحان کنید. برای فعال کردن آن به مسیر المنتور > تنظیمات بروید و روی تب پیشرفته کلیک کنید. سپس گزینه تغییر روش بارگذاری ویرایشگر را فعال کنید. این راه حل باید مشکل را برطرف کند.

تغییر روش بارگذاری ویرایشگر برای رفع مشکل چیزی اشتباه شد در المنتور
تغییر روش بارگذاری ویرایشگر برای رفع مشکل چیزی اشتباه شد در المن

جمع بندی :

پس از انجام این فرآیند، می‌توانید مشکل کیت Elementor “چیزی اشتباه شد” را برطرف کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه