تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

بهترین چت بات‌ های هوش مصنوعی

بهترین چت ربات‌ های هوش مصنوعی
بهترین چت ربات‌ های هوش مصنوعی

فهرست مطالب بهترین چت بات‌ های هوش مصنوعی

چت بات ها و نویسندگان هوش مصنوعی می توانند حجم کاری شما را با نوشتن ایمیل و مقاله کاهش دهند که در اینجا بهترین آنها را معرفی می کنیم. ChatGPT تنها یک نمونه محبوب از دیگر چت ربات های قابل توجه است. چه از طریق تشخیص چهره قفل گوشی خود را باز کنید و چه به الکسا بگویید که آهنگی پخش کند، هوش مصنوعی وارد زندگی روزمره ما شده است. اکنون، می‌توانید از قدرت هوش مصنوعی برای انجام نوشتن نیز استفاده کنید. به دستور شما، ربات‌ های چت هوش مصنوعی می‌توانند مقاله‌ای را بنویسند که از شروع آن می‌ترسید، کد بنویسند ، ایمیل بنویسند یا حتی امتحان MBA خود را قبول کنند.

چه از طریق تشخیص چهره قفل گوشی خود را باز کنید و چه به الکسا بگویید که آهنگی پخش کند، هوش مصنوعی وارد زندگی روزمره ما شده است. اکنون، می‌توانید از قدرت هوش مصنوعی برای انجام نوشتن نیز استفاده کنید. به دستور شما، ربات‌های چت هوش مصنوعی می‌توانند مقاله‌ای را بنویسند که از شروع آن می‌ترسید، کد بنویسند ، ایمیل بنویسند یا حتی امتحان MBA خود را قبول کنند.

بهترین چت بات‌ های هوش مصنوعی

ChatGPT بهترین چت ربات هوش مصنوعی

ویژگی های ChatGPT:

 • از GPT-3.5 یا GPT-4 OpenAI استفاده می کند (در صورت مشترک بودن)
 • می تواند متن، حل مسائل ریاضی و کد را انجام دهد
 • قابلیت مکالمه را ارائه می دهد
 • قیمت: در حال حاضر برای عموم رایگان است
ChatGPT بهترین چت ربات هوش مصنوعی
ChatGPT بهترین چت ربات هوش مصنوعی

ChatGPT یک چت ربات هوش مصنوعی محاوره ای است که می تواند بر اساس هر ورودی سریع شما متنی را برای شما تولید کند، ایمیل ها، مقاله ها، شعرها، رپ ها، لیست های مواد غذایی، نامه ها و موارد دیگر را ایجاد کند. علاوه بر نوشتن برای شما، می تواند در مورد موضوعات ساده یا پیچیده ای مانند “رنگ ها چیست؟” با شما چت کند. یا “معنای زندگی چیست؟” ChatGPT همچنین در STEM مهارت دارد و می تواند کد بنویسد و اشکال زدایی کند و حتی معادلات پیچیده ریاضی را حل کند. بهترین بخش این است که این سرویس در حال حاضر برای عموم رایگان است زیرا هنوز در مرحله تحقیق و جمع آوری بازخورد است.

نقطه ضعف بزرگ این است که ربات چت به دلیل محبوبیت بسیار زیاد، اغلب ظرفیت خود را دارد. با این حال، ChatGPT Plus به کاربران امکان دسترسی عمومی را حتی در زمان اوج مصرف که نسخه رایگان در ظرفیت است، می دهد. یکی دیگر از مزیت‌های اصلی ChatGPT Plus این است که به کاربران امکان دسترسی به GPT-4، پیشرفته‌ترین مدل زبان OpenAI را می‌دهد – که به طور قابل توجهی از مدل‌های قبلی توانایی بیشتری دارد. هزینه اشتراک ChatGPT Plus 20 دلار در ماه است.

Bing ChatGPT مایکروسافت

بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای استفاده از موتورهای جستجو

ویژگی های Bing ChatGPT :

 • پیشرفته ترین LLM OpenAI، GPT-4
 • به اینترنت دسترسی دارد
 • مانند یک موتور جستجو با اطلاعات رویدادهای جاری کار می کند
 • قیمت: رایگان
Bing ChatGPT مایکروسافت بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای استفاده از موتورهای جستجو
Bing ChatGPT مایکروسافت بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای استفاده از موتورهای جستجو

در اوایل فوریه، مایکروسافت از یک Bing جدید بهبود یافته با هوش مصنوعی رونمایی کرد که بر روی GPT-4، جدیدترین نسخه سیستم های مدل زبان OpenAI که قابلیت و قابل اعتمادتر است، اجرا می شود. ربات چت بینگ در حال حاضر در یک پیش نمایش محدود است در حالی که مایکروسافت آن را با عموم آزمایش می کند، اما ما توانستیم به زودی دسترسی داشته باشیم.

از آزمایش ربات چت، ما دریافتیم که دو مشکل عمده را ChatGPT حل کرده است، از جمله دسترسی به رویدادهای جاری و پیوند دادن به منابعی که پاسخ خود را از آنها دریافت کرده است. چت بات رایگان و آسان برای استفاده است، و آن را به یک جایگزین مناسب برای یک موتور جستجوی معمولی تبدیل می کند. اگرچه چت ربات بینگ هنوز برای عموم در دسترس نیست، لیست انتظاری وجود دارد که می توانید به آن بپیوندید.

تنها راهی که می توانید به صورت رایگان به GPT-4 دسترسی پیدا کنید استفاده از بینگ چت است. اگر دسترسی Bing Chat به کل اینترنت – علاوه بر ChatGPT – کافی نبود تا شما را در لیست انتظار قرار دهد، دسترسی به آخرین مدل OpenAI ممکن است.

جاسپر (Jasper)

بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای مشاغل و بازاریابان

ویژگی های جاسپر:

 • از GPT-3 OpenAI استفاده می کند
 • می تواند متون را خلاصه کند و پاراگراف ها و توضیحات محصول را تولید کند
 • بررسی سرقت ادبی و دستور زبان
 • قیمت: از 24 دلار در ماه شروع می شود
جاسپر (Jasper) بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای مشاغل و بازاریابان
جاسپر (Jasper) بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای مشاغل و بازاریابان

جاسپر نیز مانند ChatGPT از پردازش زبان طبیعی برای تولید پاسخ‌های انسان‌مانند استفاده می‌کند. جاسپر حتی از همان مدل زبان ChatGPT، GPT-3 OpenAI استفاده می‌کند که توسط شرکت تحقیقاتی هوش مصنوعی در پشت ChatGPT ایجاد شده است.

با Jasper، می‌توانید یک درخواست برای آنچه می‌خواهید نوشته شود وارد کنید و آن را برای شما بنویسد، درست مانند ChatGPT. تفاوت عمده با جاسپر این است که ابزارهای زیادی برای تولید کپی بهتر دارد. جاسپر می تواند دستور زبان و سرقت ادبی را بررسی کند و در بیش از 50 قالب مختلف از جمله پست های وبلاگ، موضوعات توییتر، اسکریپت های ویدئویی و موارد دیگر بنویسد. اگر نیاز دارید که هر روز یک نسخه مکتوب برای کسب و کار خود تولید کنید، جاسپر ابزاری برای شماست. با این حال، با هزینه 24 دلار در ماه، این یک سرمایه گذاری است

یوچت

بهترین جایگزین ChatGPT

ویژگی های YouChat:

 • از GPT-3 OpenAI استفاده می کند
 • منابع را برای متنی که تولید می کند فهaرست می کند
 • حتی از منابع گوگل استفاده می کند (برخلاف بیشتر چت ربات های هوش مصنوعی دیگر)
 • قیمت: رایگان
یوچت بهترین جایگزین ChatGPT
یوچت بهترین جایگزین ChatGPT

YouChat همچنین از GPT-3 OpenAI مانند ChatGPT و Jasper استفاده می کند. با Jasper، می‌توانید یک درخواست برای آنچه می‌خواهید نوشته شود وارد کنید و آن را برای شما بنویسد، درست مانند ChatGPT. ربات چت پاسخی به هر چیزی که شما وارد می‌کنید از جمله ریاضی، کدنویسی، ترجمه و درخواست‌های نوشتن را ارائه می‌دهد. یک حرفه ای بزرگ برای این چت بات این است که، به دلیل اینکه محبوبیت ندارد، می توانید هر زمان که بخواهید وارد آن شوید و درخواست کنید.

یکی دیگر از طرفداران اصلی این است که این ربات چت به منابعی از Google استناد می کند، که ChatGPT به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت این کار را انجام نمی دهد. برای مثال، اگر از YouChat بپرسید «نوشابه چیست؟»، یک پاسخ متنی محاوره‌ای ایجاد می‌کند و به منابعی از Google اشاره می‌کند که مشخص می‌کند اطلاعات خود را از کجا آورده است. ربات چت به همان اندازه کاربردی است، بدون بلوک های ظرفیت آزاردهنده، و هزینه ای ندارد.

Chatsonic توسط Writesonic

بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای سازندگان محتوای خبری

ویژگی های چت سونیک:

 • توسط گوگل پشتیبانی می شود
 • پشتیبانی شده توسط GPT-4
 • آگاه از رویدادهای جاری (ChatGPT در سال 2021 متوقف می شود)
 • دیکته صوتی، تولید تصویر هوش مصنوعی و موارد دیگر را ارائه می دهد
 • قیمت: هزینه ماهانه از 13 دلار در ماه شروع می شود
Chatsonic توسط Writesonic بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای سازندگان محتوای خبری
Chatsonic توسط Writesonic بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای سازندگان محتوای خبری

Chatsonic یک چت ربات هوش مصنوعی قابل اعتماد است، به خصوص اگر به یک چت ربات هوش مصنوعی نیاز دارید که در رویدادهای جاری به روز باشد. از آنجایی که Chatsonیک توسط گوگل پشتیبانی می‌شود، از اخبار فعلی آگاه است و می‌تواند پاسخ‌ها و داستان‌های مرتبط با آن را در اختیار شما قرار دهد، کاری که ChatGPT نمی‌تواند انجام دهد، زیرا پایگاه داده آن از سال 2021 گذشته است.

Chatsonic همچنین شامل پاورقی هایی با پیوندهایی به منابع است تا بتوانید اطلاعاتی را که به شما ارسال می کند تأیید کنید، تضاد گسترده دیگری از ChatGPT. مزیت اصلی دیگر این است که Chatsonic از GPT-4، آخرین و پیشرفته‌ترین مدل OpenAI پشتیبانی می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های جالب می‌توان به دیکته صوتی اشاره کرد که به شما امکان می‌دهد مانند الکسا اعلان‌ها را بیان کنید و تولید تصویر با هوش مصنوعی. اگر می‌خواهید آن را امتحان کنید، یک آزمایش رایگان راحت برای 2500 کلمه بدون نیاز به کارت اعتباری دریافت می‌کنید. هزینه ماهانه از 13 دلار در ماه شروع می شود اما بسته به تعداد کلمات مورد نیاز تا 1749 دلار در ماه می رسد.

گوگل بارد (Google Bard)

بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای کمک به نوشتن

ویژگی های Google Bard :

 • از گوگل
 • دارای ویژگی «Google it» است.
 • متن واضح را به سرعت تولید می کند.
 • قیمت: رایگان.
گوگل بارد (Google Bard) بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای کمک به نوشتن
گوگل بارد (Google Bard) بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای کمک به نوشتن

Bard سرویس چت آزمایشی، محاوره ای و هوش مصنوعی گوگل است. بیش از یک ماه پس از اعلام آن، گوگل لیست انتظار را برای چت بات خود در 21 مارس 2023 باز کرد . برخلاف بسیاری از ربات‌های گفتگوی موجود در این لیست، گوگل از یک مدل زبان بزرگ در سری GPT استفاده نمی‌کند، بلکه از نسخه سبک وزن LaMDA، مدلی که توسط گوگل ساخته شده است، استفاده می‌کند.

ما به ربات دسترسی پیدا کردیم و پس از آزمایش، دید که توانایی های چت بات برای کدنویسی و عملکرد به عنوان یک موتور جستجو، نقطه قوت چت بات نیست. با این حال، ربات چت به‌عنوان دستیار متنی که می‌تواند متن را ویرایش کند و اسناد حرفه‌ای، از جمله رزومه، نامه‌های پوششی، خلاصه‌های حرفه‌ای و غیره را بنویسد، به خوبی عمل کرد. مزیت اصلی دیگر این است که استفاده از Google Bard رایگان است، بنابراین اگر به کمک رزومه یا مقاله نیاز دارید، می تواند منبع خوبی باشد. برای دسترسی، باید به لیست انتظار بپیوندید. می توانید دستورالعمل های گام به گام را در اینجا بیابید.

Socratic توسط گوگل

بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای کودکان و دانش آموزان

ویژگی های Socratic :

 • از گوگل
 • برای ایجاد پاسخ، هر سوالی را تایپ کنید.
 • دارای گرافیک سرگرم کننده است.
 • از اسکن کاربرگ‌ها برای دریافت پاسخ ویژه پشتیبانی می‌کند.
 • قیمت: رایگان
Socratic توسط گوگل بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای کودکان و دانش آموزان
Socratic توسط گوگل بهترین چت ربات هوش مصنوعی برای کودکان و دانش آموزان

اگر می‌خواهید فرزندتان از هوش مصنوعی نیز برای کاهش حجم کاری خود استفاده کند، اما همچنان محدودیت‌هایی دارد، Socratic برای شما مناسب است. با Socratic، کودکان می توانند هر سوالی را که در مورد آنچه در مدرسه می آموزند داشته باشند تایپ کنند و Socratic پاسخی محاوره ای و انسانی با گرافیک های منحصر به فرد سرگرم کننده ایجاد می کند تا به تجزیه مفهوم کمک کند.

این برنامه که در اپ استور و اپ استور گوگل موجود است، همچنین دارای ویژگی است که به کودک شما امکان می‌دهد برگه خود را اسکن کند تا پاسخی خاص دریافت کند. این برنامه محدودیت هایی دارد. برای مثال، وقتی از شما خواسته شود فقط یک مقاله یا داستان نمی نویسد. با این حال، این می تواند یک چیز مثبت باشد زیرا وسوسه فرزند شما را برای دریافت یک ربات چت، مانند ChatGPT، برای نوشتن مقاله خود برای او محدود می کند.

بهترین چت ربات هوش مصنوعی چیست؟

بهترین چت ربات هوش مصنوعی کلی ChatGPT به دلیل عملکرد استثنایی، تطبیق پذیری و در دسترس بودن رایگان است. این زبان از مدل زبان پیشرفته GPT-3 OpenAI استفاده می‌کند و آن را در کارهای مختلف زبانی، از جمله نوشتن، خلاصه‌نویسی، ترجمه و مکالمه مهارت بالایی دارد. علاوه بر این، می‌تواند مسائل پیچیده ریاضی را حل کند و کد بنویسد و اشکال‌زدایی کند، و آن را به ابزاری ارزشمند برای کسانی که در زمینه‌های STEM هستند تبدیل می‌کند.

یکی دیگر از مزایای ChatGPT در دسترس بودن آن برای عموم بدون هزینه است. ChatGPT با وجود محبوبیت بسیار زیاد، هنوز در مرحله تحقیق و جمع‌آوری بازخورد است و آن را به منبعی باورنکردنی برای دانش‌آموزان، نویسندگان و متخصصانی تبدیل می‌کند که به یک چت ربات هوش مصنوعی قابل اعتماد و رایگان نیاز دارند. اگرچه گاهی اوقات بلوک های ظرفیت وجود دارد، OpenAI در حال کار بر روی انتشار یک نسخه حرفه ای است که سریعتر و همیشه با هزینه ماهانه در دسترس باشد.

کدام ربات چت هوش مصنوعی برای شما مناسب است؟

در حالی که ChatGPT مورد علاقه شخصی ما است، مورد استفاده شما ممکن است بسیار خاص باشد یا خواسته های خاصی داشته باشید. اگر به یک چت ربات هوش مصنوعی ثابت و قابل اعتماد نیاز دارید، گزینه های دیگر ممکن است برای شما مناسب تر باشند. اگر به عنوان مثال فقط یک ربات چت هوش مصنوعی می خواهید که یک کپی تمیز تولید کند، Jasper برای شما مناسب است، اگر می خواهید با یک چت ربات هوش مصنوعی که همیشه ظرفیتش را ندارد بازی کنید، YouChat ممکن است بهترین گزینه باشد.

چگونه این چت ربات های هوش مصنوعی را انتخاب کردیم؟

به منظور تهیه فهرستی از بهترین چت ربات‌های هوش مصنوعی و نویسندگان هوش مصنوعی، به قابلیت‌های هر برنامه منفرد از جمله کاربردهای فردی که هر برنامه در آن برتری دارد، نگاه کردیم. عوامل دیگری که ما به آنها نگاه کردیم قابلیت اطمینان، در دسترس بودن و هزینه بود. هنگامی که همه این داده ها را جمع آوری کردیم و آنها را برای خود امتحان کردیم، تشخیص دادیم که کدام ربات چت هوش مصنوعی برای نیازهای افراد مختلف بهترین است و آنها را در لیست قرار دادیم.

چت ربات هوش مصنوعی چیست؟

چت ربات هوش مصنوعی (که نویسنده هوش مصنوعی نیز نامیده می شود) به نوعی برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی اشاره دارد که قادر به تولید محتوای نوشته شده از اعلان ورودی کاربر است. چت ربات های هوش مصنوعی می توانند هر چیزی از آهنگ رپ گرفته تا مقاله را بنا به درخواست کاربر بنویسند. میزان اینکه هر چت بات به طور خاص قادر به نوشتن در مورد آن است به قابلیت های فردی آن بستگی دارد، از جمله اینکه آیا به موتور جستجو متصل است یا خیر.

چت ربات های هوش مصنوعی چگونه کار می کنند؟

چت ربات‌های هوش مصنوعی از مدل‌های زبانی برای آموزش هوش مصنوعی برای تولید پاسخ‌های شبیه به انسان استفاده می‌کنند. برخی به وب متصل هستند و به این ترتیب اطلاعات به روز دارند، در حالی که برخی دیگر صرفاً به اطلاعاتی که با آنها آموزش دیده اند بستگی دارد.

چت ربات های هوش مصنوعی چقدر هزینه دارند؟

هزینه برنامه‌های چت ربات هوش مصنوعی متفاوت است، برخی کاملا رایگان هستند و برخی دیگر تا 600 دلار در ماه هزینه دارند. استفاده از ChatGPT و YouChat کاملاً رایگان است زیرا هر دو هنوز در مراحل آزمایشی خود هستند. خدماتی مانند ChatSonic می تواند تا 650 دلار در ماه برای 2,000,000 کلمه و 15 صندلی هزینه داشته باشد.

تفاوت بین ربات چت هوش مصنوعی و نویسنده هوش مصنوعی چیست؟

تفاوت اصلی بین یک چت ربات هوش مصنوعی و یک نویسنده هوش مصنوعی در نوع خروجی آنها و عملکرد اصلی آنها است.

در گذشته، یک نویسنده هوش مصنوعی به طور خاص برای تولید محتوای نوشتاری، مانند مقاله، داستان یا شعر، بر اساس یک درخواست یا ورودی داده شده استفاده می شد. خروجی یک نویسنده هوش مصنوعی به شکل متن نوشته شده است که زبان و ساختار انسان گونه را تقلید می کند. از سوی دیگر، یک ربات چت هوش مصنوعی برای انجام مکالمات بلادرنگ با کاربران در تعاملات متنی یا صوتی طراحی شده است. وظیفه اصلی چت ربات هوش مصنوعی پاسخ دادن به سوالات، ارائه توصیه ها و یا حتی انجام کارهای ساده است و خروجی آن به صورت مکالمات متنی است.

در حالی که عبارات ربات چت هوش مصنوعی و نویسنده هوش مصنوعی اکنون توسط برخی به جای یکدیگر استفاده می شوند، تمایز اصلی این بود که یک نویسنده هوش مصنوعی برای تولید محتوای نوشتاری استفاده می شد، در حالی که یک چت ربات هوش مصنوعی برای اهداف مکالمه استفاده می شد. با این حال، با معرفی فناوری پیشرفته‌تر هوش مصنوعی، مانند ChatGPT، مرز بین این دو به طور فزاینده‌ای مبهم شده است. برخی از ربات‌های چت هوش مصنوعی اکنون قادر به ایجاد پاسخ‌های مبتنی بر متن هستند که زبان و ساختار انسان‌مانند را شبیه به یک نویسنده هوش مصنوعی تقلید می‌کنند.

آیا ربات‌های گفتگوی هوش مصنوعی جایگزینی وجود دارد که ارزش بررسی داشته باشد؟

آره! علیرغم محبوبیت بسیار زیاد ChatGPT، ربات چت هوش مصنوعی دارای معایبی است، از جمله اینکه همیشه در دسترس نیست. اگر می خواهید دنیای چت ربات های هوش مصنوعی و نویسندگان هوش مصنوعی را امتحان کنید، گزینه های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. ما به پنج گزینه در بالا و برخی دیگر در زیر فرو رفتیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه