تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

نحوه برطرف کردن خطای صفحه خالی المنتور

مسیر: 
نحوه برطرف کردن خطای صفحه خالی المنتور
نحوه برطرف کردن خطای صفحه خالی المنتور
نحوه برطرف کردن خطای صفحه خالی المنتور

فهرست مطالب نحوه برطرف کردن خطای صفحه خالی المنتور

آیا هنگام ویرایش وب سایت خود با صفحه ساز المنتور با خطای صفحه خالی مواجه می شوید؟ این خطا یکی از رایج ترین خطاها در المنتور است. هنگامی که این خطا رخ می دهد، زمان ویرایش یک صفحه با المنتور یک صفحه خالی خواهید داشت. محدودیت حافظه وب سایت شما دلیل اصلی این خطا می تواند باشد. علاوه بر این، چند دلیل دیگر نیز می توانند باعث ایجاد این خطا شوند. هنگامی که با این خطا مواجه شدید، می توانید فروم پشتیبانی المنتور را بررسی کنید که آیا سایر کاربران هم باید این خطا مواجه شدند یا خیر.

توجه : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

آموزش نحوه برطرف کردن خطای صفحه خالی المنتور :

نسخه PHP را بررسی کنید :

هنگامی که با این خطا مواجه می شوید اولین چیزی که باید بررسی کنید نسخه PHP وب سایت وردپرسی شما است. یک نسخه قدیمی PHP در وب سایت وردپرس شما می تواند عامل این خطا باشد. مطمئن شوید که نسخه PHP شما بروز شده است. می توانید نسخه PHP وب سایت وردپرس خود را با استفاده از ابزارهای بخش سلامت سایت بررسی کنید. وارد وب سایت وردپرس خود شوید و به مسیر ابزارها > سلامت سایت بروید. اکنون به تب اطلاعات بروید تا بسیاری از منوهای کشویی را مشاهده کنید. از منوی کشویی سرور، می توانید نسخه PHP وب سایت خود را مشاهده کنید.

اگر از آخرین نسخه PHP استفاده نمی کنید، آن را بروزرسانی کنید و بررسی کنید که آیا خطا حل شده است یا خیر.

بررسی نسخه PHP از سلامت سایت برای المنتور
بررسی نسخه PHP از سلامت سایت برای المنتور

محدوده حافظه را بررسی کنید :

اگر وب سایت شما به محدوده مجاز حافظه PHP شما رسیده باشد، المنتور را به درستی لود نمی کند. برای استفاده صحیح از المنتور باید حداقل PHP نسخه 7.0 و محدوده حافظهPHP ، 128 مگابایتی داشته باشید. اگر از افزونه های زیادی استفاده می کنید، باعث می شود که محدوده حافظه PHP شما پر شود، بنابراین المنتور به درستی اجرا نمی شود. بنابراین باید محدوده حافظه PHP خود را افزایش دهید.

تداخل افزونه را حل کنید و افزونه استفاده نشده را غیرفعال کنید :

اگر روش قبل مشکل را برطرف نکرد، باید افزونه ای که علت خطا است را پیدا کنید. بنابراین باید تمام افزونه ها را به طور موقت غیرفعال کنید. برای غیرفعال کردن تمام افزونه ها می توانید از گزینه کارهای دسته جمعی استفاده کنید. به مسیر افزونه ها > افزونه های نصب شده بروید و همه افزونه ها را انتخاب کنید. سپس از منوی کشویی کارهای دسته جمعی گزینه غیر فعال کردن را انتخاب کرده و روی گزینه اجرا کلیک کنید.

بررسی تداخل افزونه ها با المنتور در خطای صفحه خالی المنتور
بررسی تداخل افزونه ها با المنتور در خطای صفحه خالی المنتور

حالا آنها را یکی یکی فعال کنید و بررسی کنید کدام افزونه علت ایجاد خطا می باشد. برای حل مشکل، افزونه خراب را حذف کنید. اگر افزونه برای شما ضروری است، می توانید با پشتیبانی افزونه خود تماس بگیرید.

تغییر روش بارگذاری ویرایشگر :

المنتور یک قابلیت برای تغییر روش بارگذاری ویرایشگر دارد. اگر تمام روش های ذکر شده نتوانستند مشکل را حل کنند، باید این را امتحان کنید. برای فعال کردن آن به مسیر المنتور > تنظیمات بروید و روی تب پیشرفته کلیک کنید. سپس گزینه تغییر روش بارگذاری ویرایشگر را فعال کنید.

تغییر روش بارگذاری ویرایشگر در خطای صفحه خالی المنتور
تغییر روش بارگذاری ویرایشگر در خطای صفحه خالی المنتور
وردپرس، قالب ها و افزونه ها را بروزرسانی کنید :

قالب ها و افزونه های فعال وردپرس خود را آپدیت نگه دارید. یک افزونه یا قالب قدیمی ممکن است با هم تداخل داشته باشند، بنابراین حتما از جدیدترین نسخه ها استفاده کنید.

جمع بندی :

پس از انجام مراحل فوق شما یاد میگیرید و میتوانید مشکل صفحه خالی Elementor را به راحتی رفع بکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه