تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

گوگل: پیوندهایی از سایت های غیر انگلیسی به انگلیسی زبان بد نیستند؟

گوگل: پیوندهایی از سایت های غیر انگلیسی به انگلیسی زبان بد نیستند؟
گوگل: پیوندهایی از سایت های غیر انگلیسی به انگلیسی زبان بد نیستند؟

فهرست مطالب گوگل: پیوندهایی از سایت های غیر انگلیسی به انگلیسی زبان بد نیستند؟

جان مولر گوگل در مورد پیوندهایی از وب سایت های غیر انگلیسی به انگلیسی زبان توصیه می کند. جان مولر از گوگل در گفتگوی جالبی در Mastodon در مورد پیوند بین سایت هایی که به زبان های مختلف هستند و اینکه آیا این ممکن است بر رتبه بندی تأثیر بگذارد یا خیر، شرکت کرد. شخصی که این سوال را می‌پرسد می‌ترسید که دریافت لینک‌هایی از یک سایت غیر انگلیسی زبان به سایت انگلیسی زبانش ممکن است بر توانایی رتبه‌بندی سایت‌ها تأثیر منفی بگذارد.

گوگل: پیوندهایی از سایت های غیر انگلیسی به انگلیسی زبان بد نیستند؟

این باور وجود دارد که پیوند از یک سایت از زبان دیگر ممکن است بر توانایی وب سایت های انگلیسی زبان برای رتبه بندی جغرافیایی در کشورهای انگلیسی زبان تأثیر بگذارد. پوستر اصلی نوشته بود :

“سلام @johnmu من یک سوال داشتم. ما چندین وب سایت غیر انگلیسی زبان داریم و می خواهیم به رتبه بهتر وب سایت انگلیسی خود کمک کنیم. آیا لینک دادن از سایت های غیر انگلیسی می تواند به سایت انگلیسی در رتبه صفحه و رتبه آن کمک کند؟

جان مولر به طور منطقی فرض کرد که شخصی که این سوال را می پرسد در مورد پیوند دادن نسخه های غیر انگلیسی خود به وب سایت های انگلیسی زبان خود صحبت می کند. پس این زمینه اولین پاسخ جان است، زمینه ای که با پیشرفت مکالمه دو بار تغییر کرد. پاسخ اولیه جان :

«@shahram صرف نظر از رتبه‌بندی، پیوند متقابل نسخه‌های زبان به طور کلی ایده خوبی است.»

آیا لینک های غیر انگلیسی زبان پولی برای وب سایت های انگلیسی زبان مناسب هستند؟

شخص سوال کننده در ادامه اشاره کرد که این لینک ها از شبکه های وبلاگ پولی می آمدند که باعث شد زمینه سوال با حاشیه قابل توجهی تغییر کند. آنها اشاره کردند که پیوندها از یک شبکه وبلاگ خصوصی (PBN) آمده است. شبکه وبلاگ خصوصی راهی برای ارجاع به شبکه بلاگ پولی است. همه می دانند که چیست، اما هنوز هم آن را یک شبکه خصوصی می نامند، احتمالاً به این دلیل که مخفی است. شخصی که این سوال را می پرسد این موضوع را پیگیری کرد :

«@johnmu اگر بخواهم برای این هزینه پرداخت کنم، آیا هنوز ایده خوبی است؟ از PBN به زبان‌های مختلف بخرید؟»

جان مولر البته پاسخی قابل پیش بینی ارائه کرد. پاسخ جان :

«@shahram اوه، بیشتر در مورد سایت های دیگران است؟ پیوندهای پولی هرزنامه پیوند هستند و برخلاف سیاست‌های هرزنامه جستجو هستند. اگر فقط مربوط به پیوند بین نسخه‌های محتوای خودتان باشد، این چیزی است که می‌توانید بدون پرداخت هزینه یا چیزی معادل آن را کنترل کنید.»

پیوندهای پرداخت شده به طور طبیعی به زبان های مختلف

شخصی که سوال می‌پرسد، دوباره متن سوال را تغییر داد و اشاره کرد که آنها لینک‌ها را از PBN نمی‌خرند. آنها اصرار داشتند که این پیوند بدون هیچ پرداختی از طرف آنها به دست آمده است، که آنها به طور طبیعی به دست آمده اند. آنقدرها هم که به نظر می رسد دور از ذهن نیست. پیوند دادن به دو صفحه وب مرتبط به اضافه پیوندی که پولی است برای فروشندگان لینک پولی یک روش بسیار رایج است.

گاهی اوقات این یک پیوند داخلی، یک پیوند خارجی و یک پیوند به مشتری پرداخت کننده است. بنا به دلایلی تقریباً همیشه سه پیوند است، یکی از آن تمرین‌هایی که همه انجام می‌دهند. اما نکته این است که این باور وجود دارد که پیوند دادن به یک سایت معمولی به وب سایت Paid Blog Network کمک می کند تا طبیعی به نظر برسد و شاید سایت شخصی که سوال را می پرسد یکی از این موارد باشد. آن شخص می خواست بداند که آیا باید پیوندهای وب سایت های غیر انگلیسی زبان را رد کند یا خیر. جان مولر پاسخ داد :

«@shahram دلیلی برای رد کردن پیوندها وجود ندارد، فقط به این دلیل که وب سایت پیوند دهنده به زبان دیگری است. آنها به دلیل زبان صفحه پیوندهای بدی نیستند. بنا به دلایلی، این یک افسانه تا حدی رایج باقی مانده است.»

پیوندها از زبان های مختلف خوب هستند

جان مولر تأیید کرد که پیوندهای سایت‌هایی که به زبان دیگری نوشته شده‌اند بد نیستند. او همچنین آن را افسانه خواند که آن پیوندها می توانند تأثیر منفی داشته باشند. همانطور که در مورد انواع خاصی از سوالات مرسوم است، او تایید نکرد که آیا هر نوع مزیت مرتبط با رتبه بندی وجود دارد یا خیر. او نگفت که این لینک ها برای رتبه بندی خوب هستند. جان به وضوح زمینه اولین پاسخ خود را خارج از زمینه رتبه بندی با عبارت “ بدون توجه به رتبه بندی… ” بیان کرد.

او گفت:

صرف‌نظر از رتبه‌بندی ، نسخه‌های زبانی پیوند متقابل به طور کلی ایده خوبی است .

گفتنی است، من چندین سال شنیده ام که پیوندهای سایت های به زبان های دیگر کار می کنند، ممکن است تغییر کرده باشد، من نمی دانم. من هرگز آن را تست نکردم منطقی است که پیوند از یک زبان دیگر بد نباشد زیرا چنین اتفاقی به طور طبیعی رخ می دهد.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه