تلفن تماس

02191097212

سبد خرید فروشگاه

آموزش حذف نوار اسکرول عمودی در پاپ آپ المنتور

آموزش حذف نوار اسکرول عمودی در پاپ آپ المنتور
آموزش حذف نوار اسکرول عمودی در پاپ آپ المنتور

فهرست مطالب آموزش حذف نوار اسکرول عمودی در پاپ آپ المنتور

آیا به دنبال راهی برای حذف نوار اسکرول عمودی در پاپ آپ المنتور هستید؟ با استفاده از ویرایشگر المنتور می توانید به راحتی یک پاپ آپ زیبا و جذاب برای وبسایت خود ایجاد کنید. دو راه برای اضافه کردن یک پنجره پاپ آپ با المنتور وجود دارد.

می توانید پنجره پاپ آپ را از ابتدا ایجاد کنید یا می توانید یک قالب آماده انتخاب کنید. المنتور طیف گسترده ای از قالب های پاپ آپ را ارائه می دهد. به طور کلی، هنگامی که پنجره پاپ آپ خود را با استفاده از یک قالب پاپ آپ ایجاد می کنید. نوار اسکرول عمودی ظاهر می شود. در این مقاله، ما به شما آموزش خواهیم داد تا با ساده ترین روش ممکن این کار را انجام دهید و اسکرول عمودی را حذف کنید.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه حذف نوار اسکرول عمودی در پاپ آپ المنتور

هنگامی که از یک قالب آماده استفاده می کنید. تمام سبک ها و ویژگی هایش را به همراه دارد. بنابر این اگر قالب وارد شده شما ویژگی های پیمایش صفحه را فعال کرده باشد. پنجره پاپ آپ شما نیز دارای آن خواهد بود. برای حذف اسکرول عمودی باید ویژگی پیمایش صفحه را غیر فعال کنید. برای این کار به پنل تنظیمات و از آنجا به قسمت پیشرفته (Advanced) بروید و ویژگی غیر فعال کردن اسکرول صفحه (Disable Page Scrolling) را فعال کنید.

نحوه حذف نوار اسکرول عمودی در پاپ آپ المنتور
نحوه حذف نوار اسکرول عمودی در پاپ آپ المنتور

این عمل باید نوار اسکرول را حذف کند، اما اگر نوار اسکرول همچنان وجود داشت. باید ارتفاع دلخواه پنجره پاپ آپ را تنظیم کنید. برای این کار به قسمت تنظیمات و سپس به گزینه محتوا بروید. از آنجا ارتفاع پنجره را افزایش دهید تا نوار اسکرول حذف شود. تمام شد! با این کار نوار اسکرول عمودی از صفحه نمایش پاپ آپ شما حذف می شود.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه