تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

مولر گوگل به کسانی که پرسونای جعلی می سازند: شما خودتان را فریب می دهید

مولر گوگل به کسانی که پرسونای جعلی می سازند: شما خودتان را فریب می دهید
مولر گوگل به کسانی که پرسونای جعلی می سازند: شما خودتان را فریب می دهید

فهرست مطالب مولر گوگل به کسانی که پرسونای جعلی می سازند: شما خودتان را فریب می دهید

جان مولر گوگل از ناشرانی که سعی می کنند گوگل را با پرسونای جعلی و نمایه های لینکدین فریب دهند پاک می کند. جان مولر از گوگل افکار خود را در مجموعه‌ای از توییت‌ها در مورد سئوکارانی که شخصیت‌های جعلی را برای یک سایت بررسی ایجاد می‌کنند، از جمله پروفایل‌های جعلی لینکدین بیان کرد. او گفت اگر فکر می کنند هیچ کس نمی تواند بگوید که “شما خودتان را فریب می دهید.”

مولر گوگل به کسانی که پرسونای جعلی می سازند: شما خودتان را فریب می دهید

نمایه های جعلی لینکدین برای درست به نظر رسیدن

هوش مصنوعی هر ساله برای گرفتن میلیون ها پروفایل جعلی لینکدین استفاده می شود. یک بازاریاب وابسته که از پروفایل های جعلی لینکدین برای بیوگرافی نویسنده خود استفاده می کند، به اشتراک گذاشته است:

“به عنوان یک بازاریاب وابسته، داشتن پروفایل های لینکدین برای شخصیت جعلی من راهی عالی برای کسب اعتبار برای نویسندگانم بود. در چند ماه گذشته، 90 درصد از پروفایل های من توسط لینکدین به حالت تعلیق درآمده است. متأسفانه، اکنون باید روش دیگری پیدا کنم تا به نویسندگانم اعتبار بیافزایم و آنها را قانونی جلوه دهم.»

پروفایل های جعلی لینکدین آنقدر محبوب هستند که Google Suggest در واقع جستجو برای آنها را پیشنهاد می کند.

بررسی‌های جعلی نمایه کسب‌وکار Google

Google از یک بازاریاب شکایت می‌کند که ظاهراً نظرات جعلی نمایه کسب‌وکار Google و همچنین سایت‌های تجاری جعلی را ایجاد کرده و فروخته است . در اوایل سال جاری، گوگل به اشتراک گذاشت که از مدل‌های یادگیری ماشینی برای شناسایی نمایه‌ها و بررسی‌های تجاری جعلی استفاده می‌کنند. گوگل نحوه دریافت نظرات جعلی کسب و کار را به اشتراک گذاشت :

ما مدت‌هاست که از هوش ماشینی برای کمک به شناسایی الگوهای سوء استفاده احتمالی استفاده می‌کنیم و به تکامل فناوری خود ادامه می‌دهیم. سال گذشته، به‌روزرسانی قابل‌توجهی را برای مدل‌های یادگیری ماشین خود راه‌اندازی کردیم که به ما کمک کرد روند سوء استفاده جدید را چندین برابر سریع‌تر از سال‌های گذشته شناسایی کنیم.»

گوگل توانست 115 میلیون بررسی را مسدود یا حذف کند و 20 میلیون تلاش برای ایجاد نمایه های تجاری جعلی را مسدود کند. آنها در مورد اینکه می توانند نظرات و نمایه های جعلی را بگیرند، شوخی نمی کنند.

جان مولر در مورد شخصیت های جعلی

با توجه به مهارت گوگل در گرفتن شخصیت ها و نظرات جعلی، منطقی است که جان مولر از گوگل ادعا کند که گوگل از آنها اطلاع دارد. او در یک سری توئیت اظهار داشت :

«PSA ساختن افراد جعلی برای سایت بررسی شما، حتی با نمایه‌های جعلی لینکدین، دشوار است. کپی کردن نظرات YT از دیگران با هم برای خودتان ارزان است. ارسال آن به عنوان سوال رتبه بندی در ساعات اداری، اوهوم، چه می خواهید بگوییم؟ صادقانه بگویم، هیچ یک از اینها مشکلی ایجاد نمی کند، اگر همه آن را به عنوان خودتان انجام دهید. برای یک نفر خوب است که یک سایت را اداره کند، شما به چندین شخصیت جعلی نیاز ندارید.

وقتی کسی از او پرسید که چگونه یک شرکت تک نفره می تواند معتبر باشد، مولر پاسخ داد:

وقتی مشخص شد که در حال اجرای یک عملیات جعلی هستید، *کلیه اعتبار* خود را از دست می دهید. و به همه مردم “هیچ کس نمی تواند بگوید چون من این کار را خیلی خوب انجام می دهم”: شما خودتان را فریب می دهید. …چه چیزی میخواهید به من بگید؟ “نشان بپوشید و کارت ویزیت بگیرید؟” شما با انجام کار خوب معتبر می شوید.»

جعل کردن آن را نمی سازد؟

جان مولر ممکن است درست باشد که بگوید کسانی که فکر می‌کنند می‌توانند با تقلبی‌ها کنار بیایند، خودشان را «فریب می‌دهند».

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه