تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

تنظیمات بخش پرداخت ها در ووکامرس

تنظیمات بخش پرداخت ها در ووکامرس
تنظیمات بخش پرداخت ها در ووکامرس

فهرست مطالب تنظیمات بخش پرداخت ها در ووکامرس

بخش پرداخت ها یا همان درگاه های پرداخت ووکامرس تعیین میکند که مشتری در صفحه تسویه حساب یا پرداخت هزینه محصولات را چگونه پرداخت کند. در زمانی که ووکامرس را نصب می کنید 3 درگاه پرداخت به صورت پیشفرض به ووکامرس اضافه می شوند، هر کدام از درگاه های پرداخت استفاده ای را دارند و میتوانید بر حسب نیاز خود درگاه مورد نظر را فعال یا غیرفعال کنید و آنرا پیکربندی کنید.

تنظیمات بخش پرداخت ها در ووکامرس
تنظیمات بخش پرداخت ها در ووکامرس

تنظیمات بخش پرداخت ها در ووکامرس :

انتقال مستقیم بانکی (BACS)

انتقال مستقیم بانکی یا سیستم تسویه حساب بانکی (BACS)، درگاهی است که نیازی به پرداخت آنلاین ندارد. سفارش‌هایی که از انتقال مستقیم بانکی استفاده می‌کنند تا زمانی که پرداخت در خارج از WooCommerce تسویه شود، در حالت تعلیق قرار می‌گیرند. شما به‌ عنوان مالک فروشگاه باید تأیید کنید که پرداخت‌ها قبل از پردازش سفارش‌ها در ووکامرس، حساب‌های بانکی را پاک کرده‌اند. مهم است که قبل از ارسال سفارش و علامت‌ گذاری آن به‌عنوان در حال پردازش یا تکمیل ، تأیید کنید که پرداخت شده‌اید .

پرداخت با چک

پرداخت با چک یک درگاه پرداخت است که نیازی به پرداخت آنلاین ندارد. سفارش‌هایی که از پرداخت‌ های چک استفاده می‌کنند تا زمانی که پرداخت خارج از WooCommerce تسویه شود، در حالت تعلیق تنظیم می‌شوند. شما به‌عنوان مالک فروشگاه، باید تأیید کنید که چک‌ها قبل از پردازش سفارش‌ها در ووکامرس پاک شده‌ اند. مهم است که قبل از ارسال سفارش و علامت گذاری کامل آن، تأیید کنید که این سفارشات پرداخت شده است.

پرداخت نقدی هنگام تحویل

پرداخت نقدی هنگام تحویل (COD) یک درگاه پرداخت است که نیازی به پرداخت آنلاین ندارد. سفارشات با استفاده از نقدی در هنگام تحویل روی پردازش تنظیم می شوند تا زمانی که پس از تحویل سفارش توسط شما یا روش ارسال شما، پرداخت انجام شود. شما به‌عنوان مالک فروشگاه، باید قبل از علامت‌گذاری سفارش‌ها به‌صورت کامل در ووکامرس تأیید کنید که پرداخت جمع‌آوری شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه