تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آموزش افزونه Yoast Video Seo

افزونه Yoast Video SEO
افزونه Yoast Video SEO

افزونه Yoast Video Seo | آموزش افزونه Yoast Video Seo | پلاگین Yoast Video Seo | افزونه سئو ویدئو وردپرس | سئو ویدئوهای سایت | دانلود افزونه Yoast Video Seo

آموزش افزونه Yoast Video Seo – افزونه سئوی ویدئو وردرس :

در صورتی که در سایت وردپرسی شما در نوشته ها و یا در برخی برگه ها ویدئو وجود دارد جهت سئو و بهینه سازی ویدئو در گوگل و نمایش و افزایش رنکینگ ویدئو ها در نتایج جستجوی ویدئو های گوگل این افزونه به یاریتان می آید. توجه کنید قبل از نصب این افزونه لازم است افزونه Yoast Seo در وردپرس شما نصب شده باشد. فرقی بین افزونه yoast seo رایگان یا پریمیوم در کارایی این افزونه ندارد. پس از نصب نسخه اورجینال این افزونه زیرمنویی با عنوان Video Seo به منوی سئو اضافه می گردد . با کلیک برروی آن با صفحه زیر روبرو خواهیم شد:

آموزش افزونه Yoast Video Seo
آموزش افزونه Yoast Video Seo

از آنجایی که تمامی فیلدها فارسی هستند  نیاز به توضیح زیادی نیست اما جهت آشنایی بیشتر برخی توضیحات ارائه می گردد:

قیمت تنظیمات اصلی بیشتر مربوط به تنظیمات نقشه سایت است . در مورد فیلدهای این بخش مهمترین فیلد که قابل توضیح است فیلد سفارشی است . فرض کنید در قالب سایت شما در قسمت ویرایش نوشته ها فیلدی با عنوان ویدئوی شاخص وجود دارد . در اینجا باید نام فیلدهایی را مشخص کنید که در آنها ویدئو قرار می گیرد تا افزونه بتواند آنها را بعنوان ویدئو شناسایی و بهینه کند.

تنظیمات جاسازی بیشتر مربوط به تنظیمات اتصال به شبکه های اجتماعی است . همچنین در این قسمت ویژگی ای وجود دارد که باعث می شود ویدئو ها حالت ریسپانسیو پیدا کنند. در تنظیمات قسمت بعدی بایستی نوع نوشته هایی که در آنها ویدئو وجود داره مشخص کنید تا در نقشه سایت قرار گیرد. ممکن است در قالب شما مثلا قسمتی مجزا برای نمایش ویدئو ها وجود داشته باشد . در اینجا آن را انتخاب می کنید.

در قسمت دسته هایی که در نقشه xml سایت قرار می گیرند شما دسته هایی را مشخص می کنید که ممکن است در ارشیو آنها ویدئو وجود داشته باشد. به  عنوان مثال ممکن است در قالب سایت شما نوع نوشته ای با عنوان ویدئوها باشد که دارای دسته بندی با نام دسته بندی ویدئوها باشد. در این لیست دسته بندی ویدئوها را علامت می زنید . اگر در سایت شما ویدئوها در نوشته قرار دارد دسته ها را انتخاب می کنید. در قسمت آخر با کلیک برروی دکمه به افزونه فرمان می دهید که  تمامی ویدئو ها را دوباره ایندکس کند. این افزونه همچنین قسمتی را به تنظبمات سئوی برگه ها و نوشته اضافه می کند که در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید:

آموزش تنظیمات افزونه Yoast Video Seo
آموزش تنظیمات افزونه Yoast Video Seo

در این قسمت با مشخص کردن برخی مشخصات ویدئو با ویدئو های نوشته یا برگه را برای موتورهای جستجو بهینه می کنید.

خرید اورجینال افزونه سئوی ویدئو  Yoast Video Seo

8 دیدگاه دربارهٔ «آموزش افزونه Yoast Video Seo»

  1. این افزونه بسیار عالیه. فقط محض اطلاع باید بگم که ویدیوها حتما باید روی هاست سایت آپلود شده باشن تا بتونه شناساییش بکنه و اگر روی هاست دانلود باشه شناسایی نمیشه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مناسبت جشنواره تابستان

ساعت
دقیقه
ثانیه