تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

X ویژگی‌های ایمنی برند جدید را برای تبلیغ‌کنندگان معرفی می‌کند

X ویژگی‌های ایمنی برند جدید را برای تبلیغ‌کنندگان معرفی می‌کند
X ویژگی‌های ایمنی برند جدید را برای تبلیغ‌کنندگان معرفی می‌کند

فهرست مطالب X ویژگی‌های ایمنی برند جدید را برای تبلیغ‌کنندگان معرفی می‌کند

X ابزارهای پیشرفته ای را برای ایمنی برند معرفی می کند. بفهمید که این برای تبلیغ کنندگان X به چه معناست و آیا منجر به کمپین های تبلیغاتی مؤثرتر می شود. X در حال گسترش کنترل‌های مجاورت است، محافظت بیشتری از مجاورت برای تبلیغ‌کنندگان ارائه می‌دهد و پیشرفت را در ساخت ابزارهای ایمنی برند نشان می‌دهد. این شرکت در حال گسترش همکاری انحصاری با Integral Ad Sciences، شریک ایمنی نام تجاری X، برای ارائه موجودی بررسی‌شده برای تبلیغ‌کنندگان است. تنظیمات حساسیت یک راه‌حل خودکار جدید است که به تبلیغ‌کنندگان امکان می‌دهد پیام‌های برند خود را مطابق با نیازهای حساسیت خود تنظیم کنند.

X ویژگی‌های ایمنی برند جدید را برای تبلیغ‌کنندگان معرفی می‌کند

X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) که ظاهراً در 9 ماه گذشته بر ایجاد یک محیط سودآورتر برای تبلیغ کنندگان متمرکز بود، ویژگی های ایمنی برند جدیدی را معرفی کرد. این ویژگی‌ها به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد که با اطمینان بیشتری در پلتفرم حرکت کنند و کمپین‌های خود را بهینه کنند و در عین حال با حساسیت‌های برند منحصربه‌فرد خود هماهنگ شوند.

گسترش کنترل های مجاورت

برای نشان دادن تعهد به ایمنی برند، این شرکت در حال گسترش کنترل‌های مجاورت خود است و بیش از 1900 تبلیغ‌کننده جهانی در حال حاضر از این راه‌حل استفاده می‌کنند.

این اعلامیه تعهد ما را به ایمنی برند کاملاً تقویت می کند. X تمام کنترل های تبلیغ کننده و مشارکت های شخص ثالث خود را فقط در 9 ماه گذشته ایجاد کرده است. از تیم ها و شرکای ما سپاسگزاریم!

این گسترش شامل حفاظت گسترده در مجاورت است که پیشرفت قابل توجهی را در ساخت ابزارهای ایمنی برند نشان می دهد. این به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد که از قدرت پلتفرم X استفاده کنند و در عین حال کنترل بیشتری بر زمینه ظاهر تبلیغات داشته باشند.

مشارکت جدید برای ایمنی برند

X با تقویت بیشتر ابتکارات ایمنی برند خود، وارد یک مشارکت انحصاری با Integral Ad Sciences (IAS) شد که یک شریک ایمنی برند مهم است.

X به ایمنی برند متعهد است و ما همچنان به ایجاد کنترل‌های بیشتر برای تبلیغ‌کنندگان ادامه می‌دهیم. امروز، ما خوشحالیم که همکاری گسترده خود را با integralads@ برای ارائه راهکارهای ایمنی و مناسب بودن نام تجاری پیش از مناقصه اضافی برای کمک به تبلیغ‌کنندگان برای دستیابی به منحصربه‌فرد خود اعلام کنیم…

از آنجا که هر نام تجاری نیازهای منحصر به فردی دارد، IAS کنترل قابل تنظیمی را بر ارتباط متنی تبلیغات دیجیتال برای به حداکثر رساندن تأثیر کمپین و کارایی هزینه ارائه می دهد. IAS از NLP و یادگیری ماشینی برای ارائه طبقه بندی دقیق تر محتوا و درک بهتر زمینه استفاده می کند که می تواند منجر به تبلیغات هدفمندتر و موثرتر شود.

این مشارکت انحصاری موجودی ممتاز را به تبلیغ‌کنندگان آمریکایی تحت چارچوب ایمنی و تناسب اتحاد جهانی برای رسانه‌های مسئول ( GARM ) با برنامه‌هایی برای گسترش در سطح بین‌المللی ارائه می‌دهد. این چارچوب، که بازاریابان، آژانس‌های رسانه‌ای، پلتفرم‌ها و انجمن‌های صنعتی را گرد هم می‌آورد، با هدف ایجاد محیط رسانه دیجیتال امن‌تر از طریق کاهش در دسترس بودن محتوای مضر آنلاین است.

تنظیمات حساسیت تبلیغ‌کننده

علاوه بر حفاظت های موجود، X در حال معرفی تنظیمات حساسیت است، یک راه حل خودکار با استفاده از یادگیری ماشین. این تنظیمات، پیام‌های تبلیغ‌کنندگان را با محتوای X مطابق با نیازهای منحصربه‌فرد آنها هماهنگ می‌کند.

لیست های مسدود برای کلمات کلیدی ناامن

یکی دیگر از نوآوری‌ها، فهرست بلاک‌های استاندارد صنعتی است که از آگهی‌دهندگان در برابر ظاهر شدن در کنار کلمات کلیدی ناامن در جدول زمانی برای شما یا دنبال کردن آن محافظت می‌کند. این امر می‌تواند به برندها و تبلیغ‌کنندگان با کنترل و شفافیت هدفمندتر قدرت دهد و راه را برای تبلیغات کارآمدتر در X هموار کند.

بهبود ایمنی برند برای تبلیغ کنندگان

این حرکت X نشان‌دهنده گامی رو به جلو در همسویی پلتفرم با استانداردهای صنعت برای ایمنی و مناسب بودن برند است. حتی ممکن است تبلیغ‌کنندگانی را که توییتر را ترک کرده‌اند تشویق کند که برگردند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه