تلفن تماس

02191097212

سبد خرید فروشگاه

ووکامرس 7.5.0 با پشتیبانی از 3 بلوک جدید

ووکامرس 7.5.0 با پشتیبانی از 3 بلوک جدید
ووکامرس 7.5.0 با پشتیبانی از 3 بلوک جدید

فهرست مطالب ووکامرس 7.5.0 با پشتیبانی از 3 بلوک جدید

افزونه ووکامرس در آخرین انتشار خود نسخه WooCommerce 7.5.0 در این هفته با سه بلوک جدید برای قالب های آرشیو محصول (Product Archive) منتشر شد. در این انتشار سه بلوک شامل یک بلوک جدید Store Breadcrumb (راهنمای مسیر فروشگاه)، بلوک تعداد نتایج محصول، و یک بلوک مرتب سازی کاتالوگ است که همه این موارد را در تصویر زیر میتونید مشاهده کنید.

ووکامرس 7.5.0 با پشتیبانی از 3 بلوک جدید :

این بلوک‌ها که در نسخه جدید ووکامرس به اون اضافه شده اند به عنوان بخشی از تلاشی برای «بلوک» قالب‌ های آرشیو محصول منتشر شدند تا بتوان آنها را به راحتی با تجربه بلوک سفارشی کرد.

ووکامرس 7.5.0 با پشتیبانی از 3 بلوک جدید
ووکامرس 7.5.0 با پشتیبانی از 3 بلوک جدید

مهندس ووکامرس Tung Du گفت ما همچنین می‌خواهیم توسعه‌ پذیری در این پروژه را با تحقیق در مورد مکانیسم افزونه‌ ها برای گسترش قالب‌ها و پیاده‌ سازی یک لایه سازگاری در نظر بگیریم تا هر چه بیشتر برنامه‌ های افزودنی با قالب‌ های بلاک بندی شده کار کنند و در عین حال به توسعه‌ دهندگان برنامه‌ های افزودنی زمان میدهیم تا برنامه‌ های افزودنی خود را به‌ روزرسانی کنند. .

این پروژه همچنین شامل پشتیبانی از بلوک Notices می‌شود تا بازرگانان بتوانند اطلاعیه های فروشگاه را به مشتریان نمایش دهند و همچنین محل نمایش آنها را تعیین کنند. WooCommerce 7.5.0 پشتیبانی از Global Styles را گسترش داده است، به طوری که دکمه محصول، رتبه بندی محصول و بلوک های قیمت محصول اکنون می توانند به راحتی در ویرایشگر سایت سفارشی شوند. بلوک رتبه‌ بندی محصول اکنون از کنترل‌های padding در Global Styles پشتیبانی می‌کند تا صاحبان فروشگاه‌ها بتوانند فاصله بیشتری در اطراف بلوک‌ ها اضافه کنند.

این نسخه همچنین پشتیبانی گسترده‌ای از Style Book را ارائه میکند که از زمان انتشار WooCommerce Blocks 9.5.0 در دسترس بوده است. بلوک‌های «محصول ویژه» و «دسته ویژه» اکنون می‌توانند در «استایل کتاب» پیشنمایش شوند و تغییرات «استایل جهانی» اعمال شود.

WooCommerce 7.5.0 شامل دو به روز رسانی پایگاه داده، 278 commit به WooCommerce Core و roll در 170 commit از افزونه WooCommerce Blocks است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه