تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آینده TikTok در ایالات متحده نامشخص است

مسیر: 
آینده TikTok در ایالات متحده نامشخص است
آینده TikTok در ایالات متحده نامشخص است
آینده TikTok در ایالات متحده نامشخص است

فهرست مطالب آینده TikTok در ایالات متحده نامشخص است

بررسی دقیق در جلسه استماع کنگره ایالات متحده، حریم خصوصی، امنیت داده ها و روابط TikTok با چین را بررسی می کند. آینده TikTok در ایالات متحده به دلیل نگرانی در مورد اتصالات چین نامشخص است. با وجود تلاش‌های مدیر عامل TikTok برای رسیدگی به مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیتی، قانون‌ گذاران همچنان بدبین هستند. مقررات بالقوه یا ممنوعیت TikTok می تواند بر چشم انداز بازاریابی دیجیتال تأثیر بگذارد.

آینده TikTok در ایالات متحده نامشخص است

در طول یک جلسه پنج ساعته استماع کنگره، مدیر عامل TikTok، شو زی چو، با نظارت شدید قانونگذاران آمریکایی در مورد ارتباطات پلت فرم رسانه اجتماعی با شرکت مادر چینی خود، ByteDance مواجه شد. قانونگذاران هر دو طرف خواستار پاسخ‌های روشن در مورد اینکه آیا TikTok از آمریکایی‌ها برای چین جاسوسی می‌کند یا خیر شدند. دولت ایالات متحده برای واگذاری TikTok فشار آورده و حتی تهدید کرده است که این برنامه را در ایالات متحده ممنوع می کند.

Chew خود را در موقعیت دشواری قرار داد و سعی کرد TikTok را به عنوان یک شرکت مستقل که تحت تأثیر چین قرار نگرفته به تصویر بکشد. با این حال، قانونگذاران همچنان تردید داشتند و مخالفت چین با فروش TikTok را به عنوان شاهدی بر نفوذ این کشور بر این شرکت ذکر کردند. این جلسه با نمایش نادری از وحدت دو حزبی مشخص شد، با لحن تندتر از جلسات قبلی کنگره که مدیران رسانه های اجتماعی آمریکایی را در آن حضور داشتند.

با اختلاف آمریکا و چین بر سر فروش TikTok، این برنامه با دو نتیجه احتمالی در ایالات متحده روبرو است. یا TikTok ممنوع می شود، یا مذاکرات را برای رفع مشکلات امنیتی داده ها دوباره بررسی می کند. لیندسی گورمن، رئیس فناوری و ژئوپلیتیک در صندوق مارشال آلمان، گفت: «آینده TikTok در ایالات متحده قطعاً امروز تیره‌تر و مبهم‌تر از دیروز است.» TikTok اقداماتی را برای محافظت از اطلاعات کاربران ایالات متحده پیشنهاد کرده است، اما هیچ توافق امنیتی حاصل نشده است.

پرداختن به نگرانی در مورد تأثیر اجتماعی

قانونگذاران در این جلسه نگرانی‌هایی را درباره تأثیر TikTok بر جوانان آمریکایی مطرح کردند و این پلتفرم را به تجاوز به حریم خصوصی و آسیب رساندن به سلامت روان متهم کردند. بر اساس گزارش مرکز تحقیقات پیو ، 67 درصد از نوجوانان آمریکایی از این برنامه استفاده می کنند. منتقدان استدلال می کنند که این برنامه بیش از حد اعتیاد آور است و الگوریتم آن می تواند نوجوانان را در معرض موقعیت های خطرناک یا کشنده قرار دهد. Chew به محدودیت‌های جدید زمان نمایش و دستورالعمل‌ های محتوا برای رفع این نگرانی‌ ها اشاره کرد، اما قانون‌گذاران متقاعد نشدند.

به طور خلاصه

جلسه استماع کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان درباره TikTok به نگرانی‌های مشترک در همه پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، مانند انتشار محتوای مضر و جمع‌ آوری داده‌های انبوه کاربران پرداخت، اکثر اعضای کمیته نسبت به TikTok انتقاد داشتند، اما بسیاری از آنها از افتخارات معمولی که در جلسات استماع برجسته دیده می شد اجتناب کردند.

هدف این جلسه رسیدگی به قوانین رسانه های اجتماعی و محافظت از کودکان به جای تمرکز بر تهدید امنیت ملی ناشی از اتصال این برنامه به چین بود. اگر چیزی از این جلسه برمی آید، می تواند مربوط به آن مقررات باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه