تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش تنظیمات فروش برای دکان

آموزش تنظیمات فروش برای دکان
آموزش تنظیمات فروش برای دکان

فهرست مطالب آموزش تنظیمات فروش برای دکان

آیا به دنبال راهی برای استفاده از تنظیمات فروش برای دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از گزینه تنظیمات فروش برای دکان استفاده کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از تنظیمات فروش برای دکان

گزینه‌ های فروش برای دکان مهم ترین بخش تنظیمات است، که در آن می ‌توانید تنظیمات متعددی را برای فروشندگان خود و فروشگاه ‌های آنها ایجاد کنید. تنظیمات فروش در مسیر داشبورد وردپرس  –> دکان  –> تنظیمات  –> تنظیمات فروش قرار دارد.

نحوه استفاده از تنظیمات فروش برای دکان
نحوه استفاده از تنظیمات فروش برای دکان

گزینه کمیسیون

  1. نوع کمیسیون: نوع کمیسیون مورد استفاده را انتخاب کنید: تخت، درصد، ترکیب (برای کاربران نسخه پرمیوم دکان)
  2. کمیسیون مدیریت: از این قسمت عددی کمیسیون مدیر را انتخاب کنید. اگر درصد را به عنوان نوع کمیسیون انتخاب کرده اید و اگر ده را به عنوان کمیسیون مدیریت وارد کنید، مدیر 10٪ و فروشنده 90٪ می گیرد. در مورد ترکیب کمیسیون ، باید هر دو را مسطح و درصد قرار دهید.
  3. دریافت کننده هزینه حمل و نقل: از این گزینه برای تعیین گیرنده (مدیر یا فروشنده) که هزینه ارسال را می گیرد، استفاده کنید.
  4. دریافت کننده هزینه مالیات محصول: از این گزینه برای تعیین گیرنده (مدیر یا فروشنده) که هزینه مالیات را می گیرد، استفاده کنید.
  5. دریافت کننده هزینه مالیات حمل و نقل محصول: تصمیم بگیرید که چه کسی هزینه مالیات محصولات را می گیرد؟ توجه کنید که هزینه های حمل و نقل شامل مالیات محصول نمی شود.
  6. دریافت کننده هزینه مالیات حمل و نقل: تصمیم بگیرید که چه کسی هزینه های مالیاتی حمل و نقل را می گیرد.
  7. پردازش بازپرداخت از طریق (API): هنگامی که سرپرست درخواست باز پرداخت را تأیید کرد، باز پرداخت خودکار از درگاه‌ های پرداخت پردازش می ‌شود. این تنظیمات با هیچ یک از ادغام های پرداخت دکان تداخلی ندارد.

گزینه قابلیت های فروشنده

فعال کردن فروش: در صورت علامت زدن، فروشندگان بلافاصله پس از ثبت نام اجازه فروش را خواهند داشت. در صورت برداشتن علامت، فروشندگان تازه ثبت نام شده نمی توانند محصولات را اضافه کنند تا زمانی که قابلیت فروش به صورت دستی از داشبورد مدیریت فعال شود.

ایجاد یک صفحه محصول: اگر غیر فعال باشد، به جای یک صفحه محصول اضافه، یک پنجره پاپ آپ باز می شود یا فروشنده هنگام افزودن یک محصول جدید به صفحه محصول هدایت می شود.

آپلود محصول جدید فروشنده: برای اجازه دادن به فروشندگان تازه ثبت نام شده برای اضافه کردن محصولات به فروشگاه خود، این کادر را فعال کنید.

غیرفعال کردن پاپ آپ محصول: این کادر را فعال کنید تا «افزودن محصول جدید» را در نمای بازشو از داشبورد فروشنده غیر فعال کنید.

تغییر وضعیت سفارش: با علامت زدن این کادر، فروشندگان می توانند وضعیت سفارش را تغییر دهند و به آنها اجازه می دهند سفارشات خود را کنترل کنند. اگر این کادر را علامت نزنید، مدیر باید تمام سفارشات را کنترل کرده و وضعیت هر محصول را متناسب با آن تغییر دهید.

هر دسته ای را انتخاب کنید: به فروشندگان اجازه دهید تا هنگام ایجاد / ویرایش محصولات، هر دسته را به دلخواه انتخاب کنند.

استعلام محصول مهمان: این کادر را فعال کنید تا درخواست های محصول برای کاربران مهمان فعال شود.

فروشنده جدید مزایده را فعال کنید: این کادر را برای فعال کردن وضعیت مزایده برای فروشندگان تازه ثبت نام فعال کنید.

انتخاب دسته: تنظیم مقدار این فیلد روی چند گانه ، فروشندگان را قادر می سازد تا چندین دسته را برای محصولات خود انتخاب کنند. اگر مقدار را روی تکی تنظیم کنید، فروشندگان می‌ توانند تنها یک دسته را برای یک محصول انتخاب کنند.

وضعیت محصول: وضعیت محصولات جدید ایجاد شده را مشخص می کند. اگر می‌ خواهید هر محصولی را قبل از ظاهر شدن در سایت خود بررسی کنید، می ‌توانید آن را روی «بازبینی در انتظار» تنظیم کنید. اگر نمی خواهید محصولات را به صورت دستی بررسی کنید و می خواهید فروشندگان محصولات را مستقیماً منتشر کنند، می توانید وضعیت را روی منتشر تنظیم کنید.

محصول تکراری: برای اینکه به فروشندگان اجازه دهید محصولات سایر فروشندگان را کپی کنند، این کادر را فعال کنید.

ویرایش تخفیف: با فعال کردن این چک باکس ‌ها، به فروشندگان اجازه دهید محصولات اضافه کنند و / یا تخفیف سفارش دهند.

پنهان کردن اطلاعات مشتری: این کادر را فعال کنید تا اطلاعات مشتری از جزئیات سفارش فروشندگان پنهان شود.

درخواست فرآیند بازپرداخت از طریق (API): اگر صاحبان فروشگاه دکان بخواهند گزارشی از درخواست بازپرداخت نگه دارند، باید این گزینه را فعال کنند.

غیرفعال کردن برگه حمل و نقل: اگر می خواهید برگه ارسال را در صفحه تک محصول نشان دهید، این گزینه را فعال کنید.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه