تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آموزش تنظیمات برداشت در دکان

مسیر: 
آموزش تنظیمات برداشت در دکان
آموزش تنظیمات برداشت در دکان
آموزش تنظیمات برداشت در دکان

فهرست مطالب آموزش تنظیمات برداشت در دکان

آیا به دنبال راهی برای استفاده از تنظیمات برداشت در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از تنظیمات برداشت در دکان استفاده کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از تنظیمات برداشت در دکان

اگر از یک سیستم پرداخت خودکار مانند اتصال (Stripe  ) استفاده می کنید، تنظیمات موجود در این صفحه استفاده نمی شود. این تنظیمات تنها زمانی استفاده می شوند که از سیستم پرداخت دستی استفاده می کنید. هنگامی که از یک سیستم دستی استفاده می کنید، فروشندگان باید درخواست های برداشت را برای شما ارسال کنند و شما به صورت دستی آنها را تأیید کنید. برای این منظور به مسیر، داشبورد وردپرس –> دکان –> تنظیمات  –> تنظیمات برداشت بروید.

نحوه استفاده از تنظیمات برداشت در دکان
نحوه استفاده از تنظیمات برداشت در دکان

قسمت گزینه های برداشت

  1. روش‌ های برداشت: این روش‌ هایی است که فروشنده ‌ها هنگام ارسال درخواست برداشت، انتخاب می‌ کنند. این بدان معناست که فروشندگان می توانند حساب مورد نظر خود را برای دریافت پول از بازار انتخاب کنند.
  2. حداقل محدودیت برداشت: برای جلوگیری از شرایطی مانند تحویل ندادن محصولات به مشتری یا عدم حفظ کیفیت محصول آنها، می توانید پول فروشندگان را به صورت امانی نگه دارید. در اینجا به طور متوسط ​​قیمت محصولات سی دلار است. بنابر این می توانید حداقل سقف برداشت را روی سیصد دلار تنظیم کنید. با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی اختلافات را حل کنید و فروشندگان شما کیفیت محصولات را حفظ خواهند کرد.
  3. وضعیت سفارش برای برداشت: این وضعیت مشخص می کند که وضعیت سفارش های فروشندگان برای ارسال درخواست برداشت به شما چگونه باید باشد. به طور پیش فرض، هیچ یک از گزینه ها انتخاب نشده است. شما می توانید هر گزینه ای را که دوست دارید انتخاب کنید، اما از نظر شخصی ما انتخاب “تکمیل شده” ایمن و منصفانه خواهد بود.
  4. آستانه برداشت: برای امن تر کردن بازار برای مشتریان و جلوگیری از جعل فروشندگان، می توانید زمانی را تعیین کنید که برای برداشت موجودی آنها لازم است. مثل اینکه فروشنده نمی تواند از فروش هایی که بیش از سه روز از آن گذشته است پول برداشت نکند. بنابر این در آن زمان، می توانید پول را نگه دارید و اگر مشتری شکایت کرد، می توانید آن را به راحتی حل کنید.
  5. مخفی کردن گزینه های برداشت: زمانی که فروشندگان شما به طور خودکار کمیسیون خود را دریافت می کنند، می توانید این گزینه را با علامت زدن کادر پنهان کنید.
جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه