تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش تنظیمات عمومی در دکان

آموزش تنظیمات عمومی در دکان
آموزش تنظیمات عمومی در دکان

فهرست مطالب آموزش تنظیمات عمومی در دکان

آیا به دنبال راهی برای استفاده از تنظیمات عمومی در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از تنظیمات عمومی در دکان استفاده کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از تنظیمات عمومی در دکان

تمامی تنظیمات اولیه دکان در این صفحه موجود است. با رفتن به مسیر، داشبورد مدیریت وردپرس –> دکان –>  تنظیمات این صفحه را پیدا خواهید کرد. وقتی از نسخه پرمیوم دکان استفاده می کنید می توانید تمام گزینه های تنظیمات را مشاهده کنید. در غیر این صورت اگر از نسخه رایگان دکان استفاده می کنید، ممکن است همه گزینه ها را پیدا نکنید.

نحوه استفاده از تنظیمات عمومی در دکان
نحوه استفاده از تنظیمات عمومی در دکان

در این صفحه چند گزینه ساده برای کنترل را مشاهده می کنید. در اسکرین شات بالا، تنظیمات پیش ‌فرض را که بلافاصله پس از راه‌ اندازی افزونه انجام می‌ شوند.

تنظیمات سایت برای تنظیمات عمومی در دکان

دسترسی به منطقه مدیریت: ویژگی اصلی دکان این است که همه می توانند همه چیز را از داشبورد اصلی کنترل کنند. از آنجایی که نیازی به حضور کاربران در بک ‌اند سایت شما ندارید، می‌ توانید این فیلد را فعال کنید و هیچ‌ کس نمی‌ تواند به داشبورد مدیریت وارد شود. حتی اگر شخصی هر پیوند آفیس پشتی را مستقیماً از نوار آدرس وارد کند، به قسمت جلو هدایت می شود.

آدرس فروشگاه فروشنده: معمولاً پیوند فروشگاه شبیه (site.com/store/vegetable-shop) است. در اینجا نام سبزیجات نام فروشگاه است و آن از قبل تعریف شده. بنابراین، اگر می‌ خواهید ساختار پیوند را تغییر دهید، منظور من (Slug-like-site.com/awesome/vegetable-shop) است، پس باید «نام دلخواه» را در این کادر قرار دهید.

لوگو جادوگر راه اندازی فروشنده: اگر یک لوگو را در اینجا تنظیم کنید، در جادوگر راه‌ اندازی فروشنده را نشان می دهد. اندازه لوگوی پیشنهادی (270 پیکسل در 90 پیکسل) است. اگر هیچ لوگویی آپلود نکنید، عنوان سایت پیش فرض را نشان می دهد.

غیرفعال کردن خوش آمدید: کادر غیرفعال کردن خوش آمدید را برای فروشندگان تازه ثبت نام شده علامت بزنید.

پیام جادوگر راه اندازی فروشنده: پیامی را تایپ کنید که فروشندگان هنگام ثبت نام در بازار شما خواهند دید.

فروش انواع محصول: نوع محصولاتی را که فروشنده می تواند بفروشد، انتخاب کنید.

پاک کردن داده ها: در حین حذف افزونه دکان، تمامی داده ها و جداول مربوط به افزونه دکان را حذف کنید.

تنظیمات مربوط به فروشگاه فروشنده برای تنظیمات عمومی در دکان

شرایط و ضوابط فروشگاه: اگر این گزینه را علامت بزنید، فروشنده گزینه ای برای وارد کردن شرایط و ضوابط فروشگاه خود دریافت می کند. اگر فروشنده این گزینه را فعال کند، فروشگاه یک برگه جدید به نام «شرایط و شرایط» درست زیر بنر فروشگاه خواهد داشت.

محصولات در هر صفحه فروشگاه: مدیران می توانند تعداد محصولات را برای نمایش در یک صفحه فروشگاه فروشنده تعیین کنند.

دسته بندی فروشگاه: با تنظیم مقدار این فیلد به چندگانه ، فروشندگان قادر خواهند بود چندین دسته را برای محصولات خود انتخاب کنند. اگر مقدار را روی تک تنظیم کنید، فروشندگان می‌توانند تنها یک دسته را برای یک محصول انتخاب کنند.

فیلد های آدرس را فعال کنید: اگر می خواهید هنگام ارسال محصول جدید به بازار شما مطلع شوید، می توانید این گزینه را فعال کنید.

فعال کردن و شرایط و قوانین: اگر این گزینه را علامت زده نگه دارید، فروشندگان می توانند نظرات مشتریان را تعدیل کنند. فروشندگان می توانند:

  • تایید یا رد نظرات.
  • علامت گذاری به عنوان هرزنامه بررسی شده است.
  • ارسال نظر به سطل زباله.
  • شرایط و ضوابط را فعال کنید: این گزینه در فرم ثبت نام لینکی به صفحه شرایط و ضوابط اضافه می کند. صفحه شرایط و ضوابط باید از تنظیمات صفحه انتخاب شود.
  • عرض بنر فروشگاه: می توانید عرض بنر فروشگاه را تعریف کنید. به صورت پیش فرض (625) تنظیم شده است.
  • ارتفاع بنر فروشگاه: می توانید ارتفاع بنر فروشگاه را تعریف کنید. به عنوان پیش فرض (300) تنظیم شده است.
  • فیلدهای آدرس را فعال کنید: فیلدهای آدرس را در فرم ثبت نام فروشنده اضافه کنید.
  • حالت تک فروشنده را فعال کنید: مشتریان را از خرید همزمان از چندین فروشنده محدود کنید.

تنظیمات صفحه محصول در دکان

  1. نمایش اطلاعات فروشنده: این تنظیم را برای نمایش اطلاعات فروشنده در یک صفحه محصول فعال کنید.
  2. برگه محصولات بیشتر را فعال کنید: برگه “محصولات بیشتر” را در صفحه تک محصول فعال کنید.
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه