تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

Moz متریک اعتبار برند را در MozCon با لیست 500 برند برتر ایالات متحده معرفی کرد

مسیر: 
Moz متریک اعتبار برند را در MozCon با لیست 500 برند برتر ایالات متحده معرفی کرد
Moz متریک اعتبار برند را در MozCon با لیست 500 برند برتر ایالات متحده معرفی کرد
Moz متریک اعتبار برند را در MozCon با لیست 500 برند برتر ایالات متحده معرفی کرد

فهرست مطالب Moz متریک اعتبار برند را در MozCon با لیست 500 برند برتر ایالات متحده معرفی کرد

معیار جدید اعتبار برند Moz را کشف کنید، که به بازاریابان کمک می کند قدرت برند را به همراه فهرستی از 500 برند برتر ایالات متحده کمیت کنند. Moz معیار جدیدی به نام Brand Authority معرفی کرده است که به کسب و کارها امکان می دهد قدرت برند آنلاین را اندازه گیری کنند. Brand Authority یک شاخص عملکرد برند جامع برای بازاریابان و متخصصان روابط عمومی ارائه می کند. با Brand Authority، شرکت‌ها می‌توانند ROI خود را بهینه کنند، چشم‌انداز فروش را ارزیابی کنند، و تأثیر برندهای رسانه‌ای را که داستان‌هایشان را حمل می‌کنند، بسنجند.

Moz متریک اعتبار برند را در MozCon با لیست 500 برند برتر ایالات متحده معرفی کرد

Moz در MozCon Brand Authority را معرفی کرد، معیار جدیدی که برای سنجش قدرت برند آنلاین طراحی شده است. این ابزار تحلیلی می تواند به شرکت ها کمک کند تا چشم انداز رقابتی را با ویژگی تجسم مقایسه برند منحصر به فرد ارزیابی کنند. در تلاشی برای تعیین کمیت برجستگی برند، دانشمندان تحقیقاتی Moz و تیم محصول، معیار جدیدی را بر اساس داده‌های شرکت‌ها در ایالات متحده راه‌اندازی کردند.

مرجع برند Moz چیست؟

معیار Brand Authority از داده‌های جستجوی Moz و الگوریتم اختصاصی استفاده می‌کند و به بازاریابان بینشی از عملکرد برندشان و راه‌های دسترسی به آن‌ها ارائه می‌دهد. در Moz Pro و از طریق Moz API موجود است، Brand Authority یک شاخص عملکرد نام تجاری قابل اندازه گیری را برای بازاریابان و متخصصان روابط عمومی ارائه می دهد. این باید به بازاریابان کمک کند تا راه‌هایی را برای بهینه‌سازی استراتژی خود برای بازگشت سرمایه (ROI) بالاتر شناسایی کنند، از ارزش چشم‌اندازهای فروش و اهداف بالقوه خرید قدردانی کنند و تأثیر نام‌های تجاری رسانه‌ای را بسنجند.

Brand Authority با ارائه یک تصویر جامع، راه را برای استراتژی‌های مؤثرتر و نتایج بهبود یافته هموار می‌کند. به گفته دکتر پیتر جی. مایرز، دانشمند بازاریابی در Moz، معیار جدید پتانسیل ارزشمندی برای بازاریابان برند دارد.

«با اندازه‌گیری قدرت کامل هر برند، از جمله تأثیرات آفلاین که قبلاً از دسترس خارج شده‌اند، کاربران می‌توانند تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند و نتایج بهتر و بازگشت سرمایه بالاتری داشته باشند».

Moz که به دلیل معیارهای اعتبار دامنه خود شناخته شده است ، از سال 2004 بینش های منحصر به فردی را برای بازاریابان جستجو ارائه کرده است.

برندهای برتر ایالات متحده بر اساس اعتبار برند

همزمان با راه اندازی این معیار جدید، Moz فهرستی از 500 برند برتر ایالات متحده را بر اساس امتیازات Brand Authority منتشر کرد. بازاریابان و متخصصان روابط عمومی می توانند از این لیست و تجسم مقایسه جدید Brand Authority در Moz Pro برای تقویت تحلیل رقابتی خود استفاده کنند. گوگل، متا و آمازون در صدر فهرست قرار دارند و پس از آن برندها و اخبار مصرف کننده محبوب قرار دارند.

افزایش بازگشت سرمایه با برند معتبر

معیار Brand Authority به طور رسمی در MozCon، یک کنفرانس سالانه SEO برای بررسی آینده جستجو، به دست آوردن بینش و ارتباط با همکاران حرفه ای بازاریابی، معرفی شد. Moz قصد دارد تا سال 2024 داده های برند جدید را با مناطق بیشتری گسترش دهد. راه اندازی Brand Authority می تواند برای کسانی که قصد دارند عملکرد برند و موقعیت رقابتی خود را بهبود بخشند بسیار مهم باشد. این ابزار جدید باید به متخصصان کمک کند تا قدرت برند را به طور جامع ارزیابی کنند، شکاف های بازاریابی را شناسایی کنند و استراتژی موثرتری داشته باشند.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه