تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

مایکروسافت از تجربیات جدید موبایل اول برای Bing & Edge رونمایی کرد

مایکروسافت از تجربیات جدید موبایل اول برای Bing & Edge رونمایی کرد
مایکروسافت از تجربیات جدید موبایل اول برای Bing & Edge رونمایی کرد

فهرست مطالب مایکروسافت از تجربیات جدید موبایل اول برای Bing & Edge رونمایی کرد

مایکروسافت تجربه موبایل بینگ را بهبود می‌بخشد، چت‌های چند پلتفرمی را ادغام می‌کند و ویژگی‌های نوآورانه‌ای را به SwiftKey و Skype اضافه می‌کند. مایکروسافت در حال تقویت Bing با تجربه‌های اول موبایل و تداوم چت بین پلتفرمی است. بینگ در چت های گروهی اسکایپ و برنامه موبایل Edge ادغام می شود و زمینه عمیقی را برای جلسات محتوا و طوفان فکری فراهم می کند. صفحه‌کلید SwiftKey اکنون Bing مبتنی بر هوش مصنوعی را برای تهیه پیش‌نویس متن و ترجمه داخلی ادغام می‌کند و ارتباطات چند زبانه را بهبود می‌بخشد.

مایکروسافت از تجربیات جدید موبایل اول برای Bing & Edge رونمایی کرد

در اطلاعیه ای، دیویا کومار، رئیس بازاریابی جهانی مایکروسافت، پیشرفت هایی را در نسخه های موبایل Bing و Edge فاش کرد. ویژگی‌های نشان‌داده‌شده در ابتدای ماه می در این هفته اجرا می‌شوند و تجربه گپ بینگ را با ویدیوها، کارت‌های دانش، نمودارها، قالب‌بندی بهتر و قابلیت‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی یکپارچه غنی‌تر می‌کنند.

سابقه چت در حال انتشار است و به شما امکان می دهد با کلیک کردن روی نماد ساعت در بالای پنجره گپ به فعالیت های اخیر دسترسی پیدا کنید. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های جدید ارائه شده در این هفته ارائه شده است.

تجربه Bing پیشرفته

مایکروسافت 100 روز پیش Bing و Edge مجهز به هوش مصنوعی را راه‌اندازی کرد که نقطه عطفی مهم در سفر فناوری خود بود. هیاهوی بینگ به اوج بی سابقه ای رسیده است که با افزایش هشت برابری دانلود روزانه از زمان عرضه نسخه جدید مشخص شده است. مایکروسافت معتقد است این افزایش نشان دهنده پذیرش جهانی بینگ به عنوان دستیار هوش مصنوعی قابل حمل است. مایکروسافت برای تقویت بیشتر این تجربیات موبایلی، ویژگی‌های جدیدی را برای برنامه‌های Bing، SwiftKey، Edge و Skype آورده است.

بینگ

اپلیکیشن بینگ در حال به دست آوردن ویژگی های جدید و متنوعی است. مایکروسافت در حال راه اندازی ویجت Bing Chat برای افزودن به صفحه اصلی iOS یا Android است. این به شما امکان می دهد مستقیماً در تجربه جدید Bing Chat قرار بگیرید یا با کلیک کردن روی نماد میکروفون به صورت شفاهی سؤال بپرسید. یکی از ویژگی های بسیار درخواستی، توانایی حفظ مکالمات مداوم در سراسر سیستم عامل است. اکنون این امکان وجود دارد.

با برنامه به روز شده بینگ، می توانید یک چت را روی دسکتاپ شروع کنید و آن را در تلفن همراه ادامه دهید و بالعکس. مایکروسافت در حال افزایش پشتیبانی کشوری و زبانی برای ورودی صوتی و بهبود کیفیت چت‌های غیرانگلیسی است و اطمینان می‌دهد که کاربران در سراسر جهان می‌توانند تجربه خود را سفارشی کنند.

SwiftKey

SwiftKey، کیبورد iOS و اندروید مایکروسافت، شاهد ادغام چشمگیر هوش مصنوعی است. اکنون، می‌توانید از SwiftKey برای نوشتن پیام‌ها با هوش مصنوعی استفاده کنید و ورودی متن را کارآمدتر و پیش‌بینی‌کننده‌تر کنید. مترجم مبتنی بر هوش مصنوعی مایکروسافت اکنون در صفحه کلید SwiftKey تعبیه شده است و ارتباط چند زبانه را آسان تر می کند. پس از بالا آمدن صفحه کلید، روی نماد Bing کلیک کنید، “Translate” را انتخاب کنید، زبان ها را انتخاب کنید، و متن خود را تایپ یا جایگذاری کنید تا ترجمه دریافت کنید. در نهایت، این برنامه آهنگ های جدیدی را برای تجربه تایپ شخصی تر معرفی می کند.

اسکایپ

در اقدامی که قابلیت‌های هوش مصنوعی بینگ را به اسکایپ می‌آورد، اکنون می‌توانید به بینگ جدید در تمام چت‌های گروهی دسترسی داشته باشید و قابلیت‌های مکالمه این برنامه را به سطح جدیدی ارتقا دهید. بینگ را می توان مستقیماً در چت بدون نیاز به اضافه کردن آن به مخاطبین خود، برچسب گذاری کرد.

حاشیه، غیرمتمرکز

برنامه Edge تنظیم شده است تا چت آگاهانه تری را ارائه دهد و به شما امکان می دهد سؤالات مربوط به محتوای یک صفحه را بپرسید یا از Bing درخواست کنید تا آن را خلاصه کند.

با نگاه به آینده

این سری از ارتقاها و ویژگی‌های جدید ۱۰۰ روز اول Bing با هوش مصنوعی را محدود می‌کند. کنفرانس بیلد آتی مایکروسافت به‌روزرسانی‌هایی برای توسعه‌دهندگان و نحوه استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی Bing برای ارتقای پیشنهادات خود در رایانه‌های شخصی و تلفن همراه خواهد داشت.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه