تلفن تماس

02191097212

سبد خرید فروشگاه

HomeAdvisor توسط FTC به دلیل ادعاهای نادرست در مورد سرنخ ها جریمه شد

HomeAdvisor توسط FTC به دلیل ادعاهای نادرست در مورد سرنخ ها جریمه شد
HomeAdvisor توسط FTC به دلیل ادعاهای نادرست در مورد سرنخ ها جریمه شد

فهرست مطالب HomeAdvisor توسط FTC به دلیل ادعاهای نادرست در مورد سرنخ ها جریمه شد

HomeAdvisor میلیون‌ها دلار برای ادعاهای نادرست و گمراه‌کننده درباره کیفیت سرنخ‌هایی که به شرکت‌های بهبود خانه فروخته است، پرداخت می‌کند. HomeAdvisor با کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) در مورد تاکتیک‌های فریبنده مورد استفاده HomeAdvisor برای فروش سرنخ‌ها با استفاده از ادعاهای اثبات نشده در مورد کیفیت سرنخ‌هایی که به متخصصان بهبود خانه فروخته بود، به توافق رسید.

HomeAdvisor توسط FTC به دلیل ادعاهای نادرست در مورد سرنخ ها جریمه شد

کمیسیون تجارت فدرال (FTC) یک آژانس فدرال است که وظیفه حفاظت و آموزش مصرف کنندگان و همچنین ترویج رقابت را بر عهده دارد. از مصرف کنندگان در برابر اقدامات تجاری ناعادلانه محافظت می کند، از جمله در این مورد ارائه دهندگان خدمات خانگی که ادعا می شود توسط HomeAdvisor گمراه شده اند.

ادعاهای نادرست و گمراه کننده HomeAdvisor

کمیسیون تجارت فدرال (FTC) با HomeAdvisor، یک شرکت وابسته به Angi (فهرست سابق Angie) به توافق رسید که در آن شرکت متهم به ادعاهای نادرست در مورد سرنخ هایی بود که می فروخت. در یک اطلاعیه اشاره شد که اقدامات فریبکارانه حداقل از سال 2014 ادامه داشته است. HomeAdvisor یک وب سایت توصیه بهبود خانه است که اطلاعات و رتبه بندی در مورد شرکت های بهبود خانه ارائه می دهد.

کاربران وب‌سایت شرکت‌ها را رتبه‌بندی می‌کنند و بررسی‌های عمیقی را در صفحات وب ارائه می‌کنند که مختص هر پیمانکاری است که در جوامع سراسر ایالات متحده خدمات ارائه می‌دهد. وب سایت HomeAdvisor با فروش سرنخ به مشاغلی که در سایت ذکر شده اند، درآمد کسب می کند.

FTC ادعاهای نادرست و گمراه کننده توسط HomeAdvisor را ادعا می کند

در شکایت FTC ادعا شد که HomeAdvisor پیمانکاران خانگی را در مورد سرنخ هایی که به آنها می فروخت گمراه کرده است. طبق اعلام FTC:

«شکایت اداری FTC در مارس 2022 علیه HomeAdvisor این اتهام را مطرح کرد که حداقل از اواسط سال 2014 ادعاهای نادرست، گمراه‌کننده یا بی‌دلیل در مورد کیفیت و منبع سرنخ‌هایی که این شرکت به ارائه‌دهندگان خدماتی که در جستجوی مشتریان بالقوه هستند می‌فروشد، ارائه کرده است. شکایت همچنین ادعا کرد که HomeAdvisor اغلب به ارائه‌دهندگان خدمات می‌گوید که سرنخ‌های آن منجر به مشاغلی با نرخ‌هایی بسیار بالاتر از آن چیزی می‌شود که می‌تواند ثابت کند. در نهایت، این شکایت ادعا می‌کرد که نمایندگان فروش HomeAdvisor به اشتباه اظهار کردند که اشتراک اختیاری mHelpDesk یک ماهه رایگان است.

دستور FTC برای پرداخت به ارائه دهندگان خدمات بهبود خانه فریب خورده در ژانویه 2023 صادر شد و اخیراً در آوریل 2023 توسط FTC تأیید شد. در دستور اصلی ژانویه 2023 FTC به اقدامات HomeAdvisor به عنوان گمراه کننده اشاره شد. بیانیه مطبوعاتی FTC اعلام کرد:

ساموئل لوین، مدیر دفتر حمایت از مصرف‌کننده FTC، گفت: «دستور امروزی HomeAdvisor را ملزم می‌کند که میلیون‌ها دلار به ارائه‌دهندگان خدمات خانگی بازپرداخت کند و آنها را در مورد کیفیت سرنخ‌های خود گمراه نکند. حتی با تغییر ماهیت کار و اقتصاد، FTC به مبارزه با شیوه‌های تجاری نادرست با هدف مصرف‌کنندگان، کارگران و مشاغل کوچک ادامه خواهد داد.»

دستور تأیید شده، HomeAdvisor را ملزم می‌کند تا ۷.۲ میلیون دلار به ارائه‌دهندگان خدماتی که «فریب‌خورده‌اند» بپردازد. همچنین از HomeAdvisor می‌خواهد که از ادعاهای نادرست در مورد سرنخ‌های خود جلوگیری کند، به‌ویژه اینکه سرنخ‌ها توسط افرادی هستند که آماده استخدام ارائه‌دهندگان خدمات هستند یا اینکه درخواستی را مستقیماً به HomeAdvisor ارسال کرده‌اند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه