تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آموزش تنظیم محصول و فروشنده ویژه در دکان

مسیر: 
آموزش تنظیم محصول و فروشنده ویژه در دکان
آموزش تنظیم محصول و فروشنده ویژه در دکان
آموزش تنظیم محصول و فروشنده ویژه در دکان

فهرست مطالب آموزش تنظیم محصول و فروشنده ویژه در دکان

آیا به دنبال راهی برای تنظیم محصول و فروشنده ویژه در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می ‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌ سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چند فروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش می دهیم که چگونه محصول و فروشنده را در دکان به عنوان ویژه تنظیم کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه تنظیم محصول و فروشنده ویژه در دکان

در حین اجرای یک تجارت الکترونیک، مدیران ممکن است بخواهند محصولات پرفروش یا فروشندگان برتر را در وب سایت نشان دهند. بنابراین مشتریان می توانند محصولات یا فروشندگان با رتبه برتر را ببینند. بنابر این فروشگاه چند فروشنده دکان این فرصت را به شما می دهد. که با استفاده از دکان، بتوانید محصول مورد نظر خود یا فروشنده را در فروشگاه تنظیم یا علامت گذاری کنید. با انجام این کار در فروشگاه می تواند توجه مشتریان را جلب کند.

نحوه علامت گذاری یک محصول به عنوان پرفروش

محصولات فقط می توانند توسط یک مدیر (شما) به عنوان پرفروش از پشتیبان علامت گذاری شوند. برای این منظور به مسیر داشبورد وردپرس –> محصولات بروید. علامت های ستاره ای را روی ردیف های محصول خواهید دید. با کلیک بر روی آنها می توانید محصولات منتخب را به عنوان برجسته علامت گذاری کنید.

علامت گذاری یک محصول به عنوان پرفروش در دکان
علامت گذاری یک محصول به عنوان پرفروش در دکان

فعالسازی محصولات ویژه در داشبورد مدیریت برای (تنظیم محصول و فروشنده ویژه در دکان)

برای این منظور به مسیر، داشبورد وردپرس  –> نمایش  –> سفارشی سازی –> تنظیمات پوسته بروید و «نمایش محصولات ویژه در صفحه اصلی» را فعال کنید.

فعالسازی محصولات ویژه در داشبورد مدیریت دکان
فعالسازی محصولات ویژه در داشبورد مدیریت دکان

نحوه علامت گذاری فروشنده به عنوان ویژه

از پنل مدیریت به صفحه ویرایش نمایه فروشندگان بروید سپس به پایین اسکرول کنید. گزینه ای را برای علامت گذاری آن فروشنده به عنوان ویژه می بینید.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه