تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش رفع خطای افزونه پرداخت تطبیقی (Paypal) در دکان

آموزش رفع خطای افزونه پرداخت تطبیقی (Paypal) در دکان
آموزش رفع خطای افزونه پرداخت تطبیقی (Paypal) در دکان

فهرست مطالب آموزش رفع خطای افزونه پرداخت تطبیقی (Paypal) در دکان

آیا به دنبال راهی برای رفع خطای افزونه پرداخت تطبیقی (Paypal) در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می ‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌ سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چند فروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه خطای افزونه پرداخت تطبیقی (Paypal) را در دکان برطرف کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه رفع خطای افزونه پرداخت تطبیقی (Paypal) در دکان

در اینجا هیچ چیز پیچیده ای در این افزونه وجود ندارد. ابتدا مدیر باید یک حساب شخصی و فروشنده ها باید یک حساب تجاری داشته باشند. سپس مدیر باید با پشتیبانی پی پال تماس بگیرد تا جزئیات دکان را دریافت کند. پس از اینکه جزئیات را به شما ارائه کردند، مراحل این مقاله، را دنبال کنید تا افزونه (PayPal Adaptive) خود را برای دکان راه اندازی کنید.  تمام مراحل با جزئیات در این مقاله توضیح داده شده است. فقط دو چیز می تواند باعث شود که این افزونه به درستی کار نکند:

  1. اطلاعات نادرست یا ناقص در تنظیمات.
  2. فروشنده آدرس ایمیل خود را تنظیم نکرده است.

برسی تنظیمات

ابتدا وارد داشبورد وردپرس خود شوید سپس به مسیر، ووکامپرس -> تنظیمات  -> برسی ها -> پی بال تطبیقی بروید. بررسی کنید که آیا روش پرداخت فعال است و همه داده‌ ها در جایی که لازم است وجود دارد یا خیر. اگر فکر می ‌کنید همه داده ‌های موجود در آنجا درست هستند، به مرحله بعدی بروید. در غیر این صورت برای اطمینان می توانید جزئیات را بررسی کنید.

برسی ایمیل فروشنده

بیشتر اوقات خطا در پرداخت به این دلیل رخ می دهد که فروشنده آدرس ایمیل (PayPal) خود را وارد نکرده است. در حالی که مشتری با خرید یک محصول به حساب پی پال فروشنده وصل می شود، سپس آدرس پستی را برای ارسال پول دریافت می کند. بنابراین اگر فروشنده اصلاً هیچ آدرس ایمیلی را وارد نکرده باشد یا آدرس ایمیل صحیح نباشد، ممکن است برخی از خطا ها ظاهر شود زیرا (PayPal) ایمیل صحیحی دریافت نمی کند. اینها مشکلات و راه حل های احتمالی افزونه پرداخت (PayPal Adaptive) برای دکان است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه