تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش ویژگی (Escrow) در دکان

آموزش ویژگی (Escrow) در دکان
آموزش ویژگی (Escrow) در دکان

فهرست مطالب آموزش ویژگی (Escrow) در دکان

آیا به دنبال راهی برای استفاده از ویژگی (Escrow) در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می ‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌ سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چند فروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از ویژگی (Escrow) در دکان استفاده کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

دکان دارای ویژگی (Escrow) داخلی است. این بدان معناست که می‌ توانید پرداخت‌ ها را از انتشار سریع به فروشندگان نگه دارید. این ویژگی برای تمام درگاه های پرداخت ووکامرس به جز (PayPal Adaptive) و (Stripe Connect) در دسترس است. زیرا سیستم پرداخت خودکار این درگاه ها اجازه برگزاری پرداخت را نمی دهد. آنها پول را در زمان واقعی تحویل می دهند. بنابر این بیایید ببینیم که چگونه ویژگی (Escrow) را در دکان اعمال کنیم تا حداقل مبلغ برداشت را برای فروشندگان تنظیم کنیم:

نحوه دریافت ویژگی (Escrow) در دکان

برای یافتن این ویژگی در دکان باید به مسیر، داشبورد وردپرس  –> دکان  –> تنظیمات  –> تنظیمات برداشت بروید. سپس گزینه های مشابهی مانند تصویر زیر را خواهید یافت:

نحوه دریافت ویژگی (Escrow) در دکان
نحوه دریافت ویژگی (Escrow) در دکان
  1. روش‌ های برداشت: این گزینه‌ ها در صفحه تنظیمات فروشنده ظاهر می‌شوند و مدیر می‌ تواند یکی از روش‌ های فعالسازی در اینجا را برای ارسال درخواست برداشت انتخاب کند.
  2. حداقل محدودیت برداشت: این حداقل مبلغی است که فروشنده می تواند درخواست برداشت را برای آن ارسال کند. یعنی اگر فروشنده کمتر از پنجاه دلار در حساب خود داشته باشد، نمی تواند درخواست برداشت ارسال کند.
  3. وضعیت سفارش برای برداشت: این گزینه زمان افزودن موجودی به حساب های فروشندگان را مشخص می کند و برای برداشت در دسترس خواهد بود.
  4. آستانه برداشت: این گزینه اصلی برای ویژگی (escrow) است. به‌طور پیش ‌فرض، روی 0 تنظیم شده است. این بدان معناست که مبلغ فروش فوراً به حساب فروشندگان اضافه می‌ شود و برای برداشت در دسترس است. اگر می خواهید پول را برای مدت معینی نگه دارید، می توانید اعداد را در اینجا قرار دهید. فقط به صورت روز قابل محاسبه است.
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه