تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

رفع مشکل عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور

مسیر: 
رفع مشکل عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور
رفع مشکل عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور
رفع مشکل عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور

فهرست مطالب رفع مشکل عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور

آیا هنگام ویرایش صفحه خود با مشکل عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور مواجه هستید؟ در این مقاله، حل مشکل دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور را به شما آموزش می دهیم. پس از تکمیل یا ویرایش صفحه خود با المنتور، روی دکمه انتشار یا بروزرسانی کلیک کنید تا صفحه منتشر یا تغییرات ذخیره شوند. اما اگر بروز رسانی یا انتشار عمل نمی کند، چگونه می توانید تغییرات خود را ذخیره کنید؟

گاهی اوقات کاربران المنتور به دلیل مشکلات حافظه با این خطا رو به رو می شوند. وجود مشکلات امنیتی نیز می تواند یکی دیگر از عوامل به وجود آورنده این خظا باشد.بیشتر اوقات کمبود حافظه علت این مشکل می باشد. اگر گزارش خطای PHP وب سایت وردپرس خود را بررسی کنید، می توانید مشکل محدودیت حافظه را مشاهده کنید.

توجه : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه رفع مشکل عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور :

در زیر به توضیح انواع روش هایی که میتواند باعث به وجود آمدن مشکل عدم کار کردن دکمه انتشار یا بروزرسانی در المنتور بشود می پردازیم :

بررسی محدودیت حافظه :

برای استفاده صحیح از المنتور باید حداقل 128 مگابایت حافظه PHP داشته باشید. اما توصیه می شود که 256 مگابایت یا بیشتر باشد. بنابراین اگر با این خطا مواجه شدید محدوده حافظه PHP خود را بررسی کنید و اگر محدوده حافظه شما کمتر از مقدار توصیه شده است، می توانید از ارائه دهنده هاست خود بخواهید که محدودیت حافظه PHP شما را افزایش دهد.

می توانید حافظه PHP وب سایت وردپرس خود را با استفاده از ابزار سلامت سایت  بررسی کنید. برای این کار به بخش ابزارها > سلامت سایت رفته و روی تب اطلاعات کلیک کنید. با این کار بسیاری از منوهای کشویی برای شما قابل مشاهده خواهد بود. برای مشاهده محدوده حافظه PHP روی منوی کشویی سرور کلیک کنید.

بررسی محدوده حافظه PHP از طریق بخش سلامت سایت
بررسی محدوده حافظه PHP از طریق بخش سلامت سایت

پارامترهای سرور :

گاهی اوقات مقدار پارامتر سرور علت عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی است. شما می توانید با افزودن یک گواهی SSL به وب سایت خود از تداخل مقدار پارامتر سرور جلوگیری کنید. اگر وب سایت شما گواهی SSL ندارد، می توانید آن را به راحتی اضافه کنید. اکثر شرکت های ارائه دهنده هاست به طور پیش فرض گواهی SSL را ارائه می دهند. با پشتیبان هاست خود تماس بگیرید و درخواست نصب گواهینامه SSL رایگان را بدهید و گواهی SSL را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

مهلت زمانی اسکریپت (script timeout) :

زمانی که اسکریپت وردپرس admin-ajax.php تمام می‌شود و لود نمی‌شود، ممکن است بر روی دکمه انتشار یا بروزرسانی المنتور تأثیر بگذارد. می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های Inspect Tools مرورگر خود، این موضوع را بررسی کنید. در هر نقطه از وب سایت خود کلیک راست کرده و بر روی گزینه inspect کلیک کنید. اکنون به بخش Console بروید، اگر پیغام خطایی مانند “Failed to load resources” را پیدا کردید، پس مشکل مهلت زمانی اسکریپت وجود دارد.

مشاهده مشکل عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور با INSPECT مرورگر
مشاهده مشکل عمل نکردن دکمه انتشار/بروزرسانی در المنتور با INSPECT مرورگر

می توانید با اضافه کردن این خط کد به فایل htaccess وب سایت خود مشکل را حل کنید.

<IfModule mod_dtimeout.c> <Files ~ “.php”> SetEnvIf Request_URI “admin-ajax.php” DynamicTimeout=150 </Files> </IfModule>

جمع بندی :

پس از انجام مراحل فوق، شما این توانایی را یاد میگیرید که می‌توانید خطای کار نکردن دکمه بروزرسانی/انتشار را در Elementor برطرف کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه