تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

جستجوی شجاعانه با شاخص تصویر مستقل، بینگ را رها می کند

جستجوی شجاعانه با شاخص تصویر مستقل، بینگ را رها می کند
جستجوی شجاعانه با شاخص تصویر مستقل، بینگ را رها می کند

فهرست مطالب جستجوی شجاعانه با شاخص تصویر مستقل، بینگ را رها می کند

Brave Search جستجوی مستقل تصویر و ویدیو را راه اندازی می کند و خود را از اتکا به مایکروسافت و Google رها می کند. Brave Search جستجوی مستقل تصویر و ویدیو را راه اندازی کرد. دیگر به مایکروسافت یا گوگل متکی نیست. Brave می گوید این از حریم خصوصی محافظت می کند و از سانسور جلوگیری می کند.

جستجوی شجاعانه با شاخص تصویر مستقل، بینگ را رها می کند

Brave Search از راه اندازی نتایج جستجوی تصویر و ویدیوی حفظ حریم خصوصی خود در این هفته خبر داد و خود را از اتکا به شرکت هایی مانند مایکروسافت و گوگل رها کرد. در این اطلاعیه آمده است:

«کاربران دیگر نیازی به خروج از Brave Search برای نتایج جستجوی تصویر و ویدیو ندارند. اکنون، هر درخواست Brave Search می‌تواند مستقیماً از فهرست Brave ارائه شود و کاربران را قادر می‌سازد از یک موتور جستجوی کاملاً مستقل که از حریم خصوصی آنها محافظت می‌کند و در برابر سانسور مقاوم است، بهره‌مند شوند.

این قابلیت جدید پس از حذف Brave Search از API Bing برای نتایج تصویر و ویدئو در ماه مه به دست می‌آید. در آن زمان، Brave به طور موقت به کاربران اجازه داد تا برای راحتی در حین کار بر روی راه حل داخلی خود، به Bing یا Google تغییر مسیر دهند. این شرکت اذعان کرد که این تغییر مسیر موقت “در میان برخی از کاربران محبوب نبود” اما گفت که حفظ عادات جستجوی آشنا در طول دوره انتقال ضروری است.

چرا جستجوی مستقل تصویر اهمیت دارد؟

با تسلط محتوای وب بر اکثر پرسش‌های جستجو، جستجوی تصویر و ویدیو در رسانه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های محتوا پراکنده‌تر شده است. با این حال، به گفته Brave، اتکا به این خدمات اغلب برای حریم خصوصی کاربران هزینه دارد. این شرکت توضیح می دهد:

خواه این موضوع ایمنی شخصی باشد یا ترجیحات شخصی، کاربران باید بتوانند بدون گزارش موتور جستجوی خود، محتوا را کشف کنند و آن نتایج را به یک شرکت فناوری بزرگ معرفی کنند.

Brave قابلیت‌های جستجوی تصویر خود را به‌عنوان خصوصی و ناشناس تبلیغ می‌کند و با اخلاق خود همسو می‌شود. این راه اندازی قابلیت های Brave را به عنوان یک موتور جستجوی مستقل گسترش می دهد.

با قابلیت جستجوی دسته‌های عمودی مهم مانند تصاویر و ویدیوها به طور مستقیم در Brave، کاربران اکنون می‌توانند حتی به محتوای بیشتری نسبت به قبل دسترسی داشته باشند.

مقاومت در برابر سانسور

شجاع مقاومت در برابر سانسور را به عنوان یک مزیت اتکا به خود برجسته کرد. این شرکت به حادثه ای در سال 2019 اشاره کرد که در آن موتور جستجوی بینگ مایکروسافت نتایج تصاویر مربوط به اعتراضات میدان تیان آن من را مسدود کرد.

«با ارائه نتایج تصویر/ویدیو مستقیماً از فهرست مستقل Brave Search، می‌توانیم از بررسی بهتر سانسور فناوری بزرگ اطمینان حاصل کنیم و کاربران خود را مسئول تجربه مرور خود قرار دهیم.»

این شرکت اذعان کرد که جستجوی تصویر آن هنوز با قابلیت‌های پیشرفته موتورهای جستجوی رقیب مطابقت ندارد، اما گفت که استقلال در حال حاضر مهم‌تر است. Brave Search در اوایل سال 2021 در نسخه بتا راه اندازی شد و از آن زمان به یک جایگزین متمرکز بر حریم خصوصی برای موتورهای جستجوی غالب مانند Google و Bing تبدیل شده است. مرورگر آن Brave به طور پیش فرض ردیابی آنلاین را مسدود می کند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه