تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آموزش نمایش تبلیغات (AdSense) در المنتور

مسیر: 
آموزش نمایش تبلیغات (AdSense) در المنتور
آموزش نمایش تبلیغات (AdSense) در المنتور
آموزش نمایش تبلیغات (AdSense) در المنتور

فهرست مطالب آموزش نمایش تبلیغات (AdSense) در المنتور

آیا به دنبال راهی برای نمایش تبلیغات (AdSense) در المنتور هستید؟ در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه تبلیغات AdSense را با استفاده از المنتور به وبسایت وردپرسی خود اضافه کنید. اگر یک وبسایت دارید که هر روز ترافیک قابل توجهی دارد، می ‌توانید تبلیغات (AdSense) را به حساب کاربری خود اضافه کنید تا به واسطه آن درآمد زایی کنید. برای این کار، باید برای وبسایت خود درخواست (AdSense) را ارسال کنید و در صورت تایید وبسایت برای (AdSense)، می ‌توانید تبلیغات (AdSense) را در وبسایت خود نمایش دهید. با استفاده از المنتور، می ‌توانید به راحتی تبلیغات را نمایش دهید. پس بیایید ببینیم چگونه می ‌توانیم این کار را انجام دهیم.
نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه نمایش تبلیغات (AdSense) در المنتور

برای نمایش تبلیغات (AdSense) با استفاده از المنتور، روش ‌های مختلفی وجود دارد. در اینجا سعی خواهیم کرد تا همه روش ‌ها را بررسی کنیم.

اضافه کردن (AdSense) به صورت دستی

شما با استفاده از المنتور، می ‌توانید به صورت دستی تبلیغات (AdSense) خود را نمایش دهید. برای نمایش تبلیغات در هر نقطه ‌ای از وبسایتتان، باید از ابزارک (HTML) استفاده کنید. این روش ساده ‌ترین روش برای نمایش تبلیغات (AdSense) است. ابتدا، یک صفحه را با ویرایشگر المنتور باز کنید که در آن می ‌خواهید تبلیغات را نمایش دهید. سپس با کلیک بر روی آیکون “+” یک بخش ایجاد کنید و سپس ستون را انتخاب کنید.

ایجاد یک بخش در المنتور
ایجاد یک بخش در المنتور

سپس ابزارک (HTML) را به بخش ساخته شده اضافه کنید.

اضافه کردن ابزارک html در المنتور
اضافه کردن ابزارک html در المنتور

این ابزارک به شما امکان می ‌دهد یک کد (HTML) را به صفحه‌ تان اضافه کنید. حالا به داشبورد حساب (Google AdSense) خود بروید و یک واحد تبلیغاتی جدید ایجاد کنید. حالا (Google AdSense) یک کد برای نمایش تبلیغات برای شما تولید می‌ کند. کد ایجاد شده را کپی کرده و به وبسایت خود برگشته و جهت نمایش تبلیغات آن را قرار دهید. در بخش ساخته شده که ابزارک (HTML) را اضافه کرده‌ اید، می ‌توانید کدی که از داشبورد (Google AdSense) کپی کرده ‌اید را قرار دهید. اضافه کردن این کد، باعث نمایش تبلیغات (AdSense) در صفحات وبسایت شما می ‌شود.

اضافه کردن (AdSense) به صورت دستی
اضافه کردن (AdSense) به صورت دستی

تبلیغات (AdSense) را در هر نوشته به صورت مستقل نشان دهید

شما می ‌توانید تبلیغات (AdSense) را در وبسایت خود در هر نوشته به صورت مستقل نمایش دهید. فرایند نمایش تبلیغات مانند آنچه قبلاً توضیح داده شد است. نوشته مورد نظر را باز کرده و با استفاده از ابزارک (HTML) کد (AdSense) را اضافه کنید. اگر تبلیغات را به صورت دستی در هر نوشته نمایش می دهید، می‌ توانید محل و تعداد نمایش تبلیغات را انتخاب کنید. این کار به شما امکان کنترل بیشتری روی تبلیغات می ‌دهد، اما ممکن است زمان بر تر باشد.

فرآیند خودکار

اگر نمی‌ خواهید بیشتر از حد لازم وقت خود را برای اضافه کردن کد (AdSense) صرف کنید، می ‌توانید از افزونه‌ ها برای نمایش تبلیغات استفاده کنید. برای این منظور، بسیاری از افزونه‌ ها وجود دارند. در ادامه، چند افزونه را به شما معرفی می‌ کنیم که کمک می ‌کند در زمان انجام کار صرفه ‌جویی کنید. همه این افزونه ‌ها فرآیند اتوماتیک برای نمایش تبلیغات شما را فراهم می‌ کنند.

  • Advanced Ads
  • Ad Inserter – Ad Manager & AdSense Ads
  • Google Listings & Ads

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه