تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

بینش هوش مصنوعی مولد از جستجوی Google Central Live In Tokyo

بینش هوش مصنوعی مولد از جستجوی Google Central Live In Tokyo
بینش هوش مصنوعی مولد از جستجوی Google Central Live In Tokyo

فهرست مطالب بینش هوش مصنوعی مولد از جستجوی Google Central Live In Tokyo

جدیدترین‌ها را درباره جستجوی Google و هوش مصنوعی مولد از بلندگوهای Google Search Central Live Tokyo کشف کنید. تیم جستجوی Google، Google Search Central Live را، اولین رویداد حضوری ژاپن از زمان کنفرانس وب‌مستر 2019، سازماندهی کرد. صاحبان وب‌سایت‌ها، بازاریابان دیجیتال، توسعه‌دهندگان وب و متخصصان سئو در این رویداد از 15 تا 16 ژوئن شرکت کردند، که به عنوان بستری برای بحث درباره بهترین شیوه‌های سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت و همچنین فرصتی برای یادگیری از کارشناسان صنعت و تیم جستجوی Google بود.

بینش هوش مصنوعی مولد از جستجوی Google Central Live In Tokyo

شرکت‌کنندگان این فرصت را داشتند که با پزشکان آنلاین از مناطق مختلف تعامل داشته باشند، درباره آخرین پیشرفت‌ها در جستجوی Google اطلاعاتی کسب کنند و در مورد بهبود عملکرد جستجوی وب‌سایت خود بحث کنند. در حالی که این رویداد برای اهداف پوشش خبری در معرض دید مطبوعات قرار نداشت، دارای صف بندی متنوعی از سخنرانان از جمله کارمندان گوگل و کارشناسان بود.

سخنرانان دانش و تخصص خود را در مورد عملکرد وب سایت و بهینه سازی نتایج جستجوی گوگل به اشتراک گذاشتند. موارد زیر اطلاعاتی از این رویداد است که تحت هشتگ #SearchCentralLive در توییتر به اشتراک گذاشته شده است.

جستجوی گوگل و هوش مصنوعی مولد

همانطور که انتظار می رفت، بسیاری از توییت های #SearchCentralLive حول محور هوش مصنوعی می چرخید. چندین توییت از این رویداد شامل نظرات گری ایلیس، تحلیلگر گوگل در مورد هوش مصنوعی مولد بود.

Bard ویژگی های بیشتری را در مرحله آزمایشی خود منتشر خواهد کرد .

گوگل در حال کار بر روی راه‌هایی برای مقابله با محتوای تولید انبوه است که راه‌حل‌هایی برای آن در هوش مصنوعی گوگل پست می‌شود .

براساس دستورالعمل‌های محتوای هوش مصنوعی Google ، محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی نیازی به برچسب‌گذاری ندارد .

الگوریتم‌های مبتنی بر زبان ماشین بر روی محتوا برای انسان توسط انسان آموزش داده می‌شوند.

اسلاید جالبی که از این رویداد در توییتر به اشتراک گذاشته شد، شامل یک یادآوری مهم برای نوشتن برای انسان ها بود، نه ربات ها. Google SearchLiasion تقریباً 12 ساعت بعد در پاسخ به مقاله اخیری که ظاهراً صاحبان فروشگاه‌های تجارت الکترونیک را تشویق می‌کند محتوا برای روبات‌ها ایجاد کنند، همان یادآوری را به اشتراک گذاشت.

سؤالات متداول Google درباره هوش مصنوعی Generative

یکی از شرکت‌کنندگان پیوندی به سندی از Google به اشتراک گذاشت که به سؤالات متداول درباره هوش مصنوعی مولد پاسخ می‌دهد. گوگل در آن موارد زیر را در مورد هوش مصنوعی مولد و مدل های زبان بزرگ توضیح داد.

هوش مصنوعی مولد به مدل‌های یادگیری ماشینی اشاره دارد که می‌توانند از آنچه از داده‌ها آموخته‌اند برای ایجاد محتوای جدید مانند متن، تصاویر، موسیقی و کد استفاده کنند. آنها از طریق الگوهای موجود در داده ها یاد می گیرند.

مدل‌های زبان بزرگ (LLM) مدل‌های هوش مصنوعی مولد هستند که می‌توانند کلمات بعدی متن را بر اساس الگوهایی که یاد گرفته‌اند پیش‌بینی کنند.

LLM ها پایگاه داده یا سیستم های بازیابی اطلاعات نیستند. آنها پاسخ هایی را بر اساس الگوهای آموخته شده خود تولید می کنند، بنابراین پاسخ های آنها می تواند حاوی خطاهای واقعی باشد.

ایمنی و خطرات LLM باید از طریق اقداماتی مانند فیلتر کردن داده‌های آموزشی، تنظیم دقیق مدل‌ها و پاسخ‌های واقعیت‌سنجی مدیریت شود.

LLM ها برای یادگیری الگوها بر روی مقادیر زیادی داده آموزش می بینند – هر چه داده ها متنوع تر باشند، عملکرد مدل بهتر است.

LLM ها ذاتاً اطلاعاتی را که تولید می کنند درک نمی کنند. پاسخ‌های آن‌ها که به نظر می‌رسد احساسات یا نظرات را نشان می‌دهد، از الگوهایی ناشی می‌شود که از داده‌های خلق‌شده توسط انسان آموخته‌اند.

LLM ها زمانی که پاسخ های نادرست و به ظاهر منسجم را به دلیل اطلاعات ناکافی مرتبط ایجاد می کنند، “توهم” می کنند. توهمات را می توان کاهش داد اما نمی توان به طور کامل از آن جلوگیری کرد.

کاهش تعصب در مدل‌های هوش مصنوعی مولد شامل بهبود آنها با داده‌های متعادلی است که دیدگاه‌ها و دیدگاه‌های متنوع را نشان می‌دهند.

گزارش کاربر کیفیت جستجوی به روز شده

Google اخیراً فرمی را به‌روزرسانی کرده است که به کاربران جستجوی Google امکان می‌دهد هرزنامه را گزارش کنند تا مطمئن شود نتایج جستجو مطابق با ضروریات جستجوی Google هستند . شرکت‌کنندگان فرم بازخورد جدید را به اشتراک گذاشتند که شامل گزینه‌هایی برای محتوای هرزنامه، رفتار هرزنامه، فریب، کیفیت پایین، لینک‌های پولی یا سایر تاکتیک‌های سوءاستفاده از جستجو است. همچنین دارای ویژگی ارسال انبوه برای ارسال حداکثر پنج صفحه در یک گزارش است.

داشبورد وضعیت جستجو

پیوند مفید دیگری که توسط چندین شرکت کننده به اشتراک گذاشته شد مربوط به داشبورد وضعیت جستجوی Google بود . این داشبورد وضعیت فعلی خزیدن، نمایه‌سازی، رتبه‌بندی و ارائه مشکلاتی را که ممکن است بر صاحبان وب‌سایت تأثیر بگذارد را نشان می‌دهد.

صحبت های رعد و برق سریع

علاوه بر صحبت‌ها و ارائه‌های آموزنده، این رویداد ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند جلسات گفتگوهای لایتنینگ را ارائه می‌کرد. این جلسات از فرمت های کنفرانس سنتی منحرف شده و شامل ارائه های کوتاه و سریع بود. هر سخنران دارای محدودیت زمانی 7 دقیقه و تعداد محدودی اسلاید برای انتقال ایده های خود، ترویج گفتگوها و همکاری های بین رشته ای بود.

یک جلسه گفتگوی رعد و برق استفاده از چت هوش مصنوعی در محل کار را پوشش داد ، که نشان می دهد بسیاری از کارگران نحوه استفاده از چت ربات های هوش مصنوعی را برای کارهای مناسب نمی دانند. سخنران توصیه می کند که چت هوش مصنوعی برای ایده پردازی، نوشتن، کدنویسی، ترجمه و خلاصه سازی بهترین است.

به عنوان یک مثال کاربردی عالی، من از Google Translate ( که از هوش مصنوعی استفاده می کند ) برای ترجمه بسیاری از توییت ها، اسلایدها و اسناد مربوط به رویداد استفاده کردم. می‌توانید گفتگوهای لایتنینگ بیشتری را در YouTube مشاهده کنید، از جمله موارد اخیر در کنسول جستجو برای سایت‌های خبری.

بینش ارزشمند برای صاحبان وب سایت

به طور کلی، رویداد Google Search Central Live یک پلت فرم ارزشمند برای صاحبان وب سایت، توسعه دهندگان وب و متخصصان سئو فراهم کرد تا دانش خود را از جستجوی Google افزایش دهند و عملکرد وب سایت خود را بهبود بخشند. این رویدادها با طیف متنوعی از سخنرانان، محتوای مناسب و فرصت‌های شبکه، می‌توانند تجربه‌ای سازنده و جذاب برای شرکت‌کنندگان باشند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه