تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آموزش افزودن فرم های نینجا به افزونه المنتور

مسیر: 
آموزش افزودن فرم های نینجا به افزونه المنتور
آموزش افزودن فرم های نینجا به افزونه المنتور
آموزش افزودن فرم های نینجا به افزونه المنتور

فهرست مطالب آموزش افزودن فرم های نینجا به افزونه المنتور

بخش فرم در هر وبسایتی بسیار مهم است، اما نسخه رایگان المنتور اجازه ایجاد فرم را به شما نمی ‌دهد. برای ایجاد فرم با المنتور، باید نسخه پرو را تهیه کنید. اما برخی از افزونه ‌ها در دسترس هستند که به شما کمک می‌کنند با استفاده از افزونه رایگان المنتور، فرم‌ ها را ایجاد کنید. یکی از این افزونه‌ ها “فرم ‌های نینجا” است. با استفاده از افزونه فرم‌ های نینجا، می ‌توانید چندین فرم تماس ایجاد کرده و به راحتی آن ‌ها را سفارشی  سازی کنید. این افزونه بسیار انعطاف پذیر است و به راحتی با افزونه المنتور قابل استفاده است.در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد تا نحوه افزودن فرم ‌های نینجا به صفحات المنتور را بیاموزید.

نکته : برای خرید افزونه المنتور پرو اینجا کلیک کنید.

افزودن فرم های نینجا به افزونه المنتور

برای افزودن فرم‌ های نینجا به صفحات المنتور، چندین روش وجود دارد. در این مقاله، ساده ‌ترین روش را به شما نشان خواهیم داد. با استفاده از افزونه فرم ‌های نینجا، حتی بدون داشتن هیچ دانش و تجربه ‌ای در زمینه برنامه ‌نویسی، می ‌توانید با المنتور رایگان فرم خود را ایجاد کنید. (این روش نیازی به دانش کد نویسی ندارد.)

قدم اول

ابتدا باید در قسمت افزونه های وردپرس فرم‌ های نینجا را نصب کنید. پس از نصب، این افزونه آن را فعال کنید. افزونه فرم ‌های نینجا دارای قابلیت ایجاد کد کوتاه است. با استفاده از کد کوتاه، می ‌توانید به راحتی فرم نینجا را در هر قسمتی از وبسایت خود اضافه کنید. علاوه بر این، المنتور نیز ابزارک‌ های کد کوتاه دارد که به شما امکان می‌دهد فرم را در صفحات المنتور اضافه کنید.بعد از فعالسازی افزونه فرم‌ های نینجا، وارد قسمت داشبورد  (Dashboard)این افزونه شوید. در این قسمت، فرم پیش ‌فرض را در بخش فرم‌ ها مشاهده خواهید کرد. در کنار فرم ‌ها، می‌توانید کد کوتاه را برای اضافه کردن فرم به وبسایت خود مشاهده کنید.

افزودن فرم های نینجا به افزونه المنتور
افزودن فرم های نینجا به افزونه المنتور

اگر از فرم پیش ‌فرض خوشتان نمی‌ آید، می ‌توانید با کلیک بر روی دکمه “اضافه کردن جدید”  (add new)، یک فرم جدید ایجاد کنید. افزونه فرم‌ های نینجا قالب ‌های متعددی را ارائه می ‌دهد و شما می‌ توانید با استفاده از آن ‌ها فرم مورد نظر خود را ایجاد کنید.

اضافه کردن فرم جدید در افزونه نینجا
اضافه کردن فرم جدید در افزونه نینجا

بر روی قالب مورد نظرتان کلیک کنید تا صفحه ویرایش فرم باز شود. از بخش فیلد های فرم (forms fields)، می‌ توانید عنوان فرم را ویرایش کنید. بر روی نام (name) کلیک کرده و نام جدیدی برای فرم خود تعیین کنید، سپس بر روی دکمه “انجام شد”(done) کلیک کنید تا ذخیره شود.

بخش فیلد های فرم در افزونه نینجا
بخش فیلد های فرم در افزونه نینجا

از بخش “ایمیل و عملیات” (email and action)، می‌ توانید تنظیمات ایمیل را تغییر دهید. از بخش “پیشرفته” (advanced)، می ‌توانید تنظیمات نمایش و سایر تنظیمات را ویرایش کنید.

بخش "پیشرفته" در افزونه نینجا
بخش “پیشرفته” در افزونه نینجا

بعد از انجام تمامی تغییرات، بر روی دکمه “انتشار” (publish) کلیک کنید تا فرم ذخیره شود.

قدم دوم

یک صفحه جدید با المنتور ایجاد کنید یا صفحه ای را که می‌ خواهید فرم را در آن اضافه کنید، با المنتور باز کنید. و با کلیک بر روی آیکون “+” یک بخش جدید را اضافه کنید. از بخش ابزارک ها، ابزارک کد کوتاه را بکشید و آن را در بخش ایجاد شده رها کنید.

افزودن فرم نینجا به افزونه المنتور
افزودن فرم نینجا به افزونه المنتور

حالا در بخش محتوا، می‌توانید فیلد کد کوتاه را مشاهده کنید. کد مختصر فرم را در اینجا قرار داده و آن را اضافه کنید.

کد کوتاه فرم نینجا در المنتور
افزودن فرم نینجا به افزونه المنتور

این کار باعث اضافه شدن فرم شما در اینجا خواهد شد. اما این کار قابلیت سفارشی سازی المان ‌های فرم را فراهم نمی ‌کند.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه