تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

YouTube به نگرانی‌های مربوط به حق نسخه‌ برداری رسیدگی می‌کند

مسیر: 
YouTube به نگرانی‌های مربوط به حق نسخه‌ برداری رسیدگی می‌کند
YouTube به نگرانی‌های مربوط به حق نسخه‌برداری رسیدگی می‌کند، موسیقی جایگزین ارائه می‌دهد
YouTube به نگرانی‌های مربوط به حق نسخه‌برداری رسیدگی می‌کند، موسیقی جایگزین ارائه می‌دهد

فهرست مطالب YouTube به نگرانی‌های مربوط به حق نسخه‌ برداری رسیدگی می‌کند

YouTube به سازندگان قوانین حق نسخه‌برداری را آموزش می‌دهد، تصورات غلط را از بین می‌برد و موسیقی ایمن با حق نسخه‌برداری را از طریق Audio Library و Creator Music ارائه می‌دهد. سازندگان باید قبل از استفاده از موسیقی دارای حق نسخه‌برداری در ویدیوهای YouTube خود، از حقوق لازم محافظت کنند. «کتابخانه صوتی YouTube» و «موسیقی سازندگان» گزینه‌های موسیقی ایمن با حق نسخه‌برداری را برای سازندگان ارائه می‌دهند. سوء تفاهم در مورد حق نسخه‌برداری می‌تواند منجر به ادعای Content ID، حذف یا از دست دادن درآمد شود.

YouTube به نگرانی‌های مربوط به حق نسخه‌برداری رسیدگی می‌کند، موسیقی جایگزین ارائه می‌دهد

در ویدئوی اخیر، یوتیوب قوانین کپی رایت را روشن می کند و در مورد تصورات نادرست در مورد استفاده از موسیقی در ویدئوهای طولانی بحث می کند. علاوه بر این، YouTube منابع ارزشمندی را برای کمک به شما در یافتن و استفاده از موسیقی ایمن با حق نسخه برداری ارائه می دهد، و تضمین می کند که محتوای آنها درآمدزایی و عاری از اخطارهای حق نسخه برداری است. در اینجا چیزی است که باید در مورد استفاده از موسیقی دارای حق نسخه برداری در YouTube بدانید.

YouTube و موسیقی دارای حق نشر

هنرمندان و برچسب‌های موسیقی دارای حق نسخه‌برداری آهنگ‌های خود هستند و حق قانونی کنترل نحوه استفاده دیگران از آنها را دارند. YouTube درخواست‌های حذف حق نسخه‌برداری را مطابق با قانون حق نسخه‌برداری پردازش می‌کند، بنابراین هنگام آپلود محتوا باید به این قوانین توجه داشته باشید. وقتی ویدیویی حاوی موسیقی دارای حق نسخه‌برداری را آپلود می‌کنید، ویدیو می‌تواند یک ادعای Content ID دریافت کند که منجر به مسدود کردن YouTube یا عدم واجد شرایط شدن آن برای کسب درآمد شود.

از طرف دیگر، ممکن است یک اخطار حق نسخه برداری دریافت کنید که در نتیجه محتوا حذف می شود. مهم است که توجه داشته باشید که YouTube Shorts عملکرد متفاوتی دارد و به شما امکان می دهد بدون محدودیت از موسیقی از کتابخانه صوتی Shorts استفاده کنید.

باورهای غلط رایج در مورد حق چاپ در YouTube

چندین تصور نادرست در مورد نحوه عملکرد حق چاپ در YouTube وجود دارد و سازندگان باید موارد زیر را درک کنند:

قبل از آپلود محتوا در YouTube، باید تمام حقوق لازم را حفظ کنید. دادن اعتبار به مالک حق نسخه برداری یا استفاده از سلب مسئولیت، اجازه استفاده از اثر دارای حق نسخه برداری را نمی دهد. ضبط کردن چیزی به تنهایی تضمین نمی کند که حق آپلود آن را دارید، عمدتاً اگر حاوی موسیقی شخص دیگری باشد. حداقل زمان برای استفاده از موسیقی دیگران وجود ندارد.

حتی چند ثانیه می تواند منجر به ادعا یا حذف شود. وجود ویدیوهای مشابه در یوتیوب به این معنی نیست که شما حق دارید همان محتوا را پست کنید. دادگاه‌ها تصمیم نهایی را می‌گیرند و تعیین می‌کنند که آیا محتوا تحت استثنای حق نسخه‌برداری قرار می‌گیرد، مانند استفاده منصفانه یا معامله منصفانه.

استفاده از موسیقی در ویدیوهای یوتیوب بدون مشکلات حق چاپ

برای کمک به سازندگان در استفاده از موسیقی در ویدیوهای خود بدون نگرانی در مورد حق نسخه برداری یا کسب درآمد کمتر از موسیقی، YouTube چندین گزینه ارائه می دهد:

کتابخانه صوتی YouTube : همه به کتابخانه صوتی YouTube دسترسی دارند، جایی که می توانید موسیقی و جلوه های صوتی را رایگان دانلود کنید. تراک‌ها از نظر حق نسخه‌برداری ایمن هستند و منجر به ادعای Content ID یا تأثیری بر وضعیت درآمدزایی نمی‌شوند.

Creator Music (برای اعضای برنامه شریک YouTube): Creator Music کتابخانه صوتی YouTube را با کتابخانه ای از موسیقی رایج ترکیب می کند. اگر در برنامه شریک YouTube هستید، می‌توانید از این آهنگ‌ها بدون از دست دادن درآمد استفاده کنید.
هر دو گزینه قابلیت جستجو و فیلتر را ارائه می دهند که یافتن مسیر عالی را آسان می کند. برخی از تراک‌ها در کتابخانه صوتی YouTube نیاز به ذکر منبع دارند، که به راحتی می‌توان آن‌ها را کپی و در توضیحات ویدیو جای‌گذاری کرد. YouTube به طور مداوم کاتالوگ موسیقی خود را گسترش می دهد و گزینه های بیشتری برای بهبود ویدیوهای خود بدون دریافت ادعای Content ID یا اخطار حق نسخه برداری در اختیار شما قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر، منابع YouTube را در کتابخانه صوتی ، مجوز آهنگ‌های Creator Music ، و درک حق نشر و Content ID بررسی کنید .

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه