تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

اختلال نمایه سازی Google News برطرف شد

مسیر: 
اختلال نمایه سازی Google News برطرف شد
اختلال نمایه سازی Google News برطرف شد
اختلال نمایه سازی Google News برطرف شد

فهرست مطالب اختلال نمایه سازی Google News برطرف شد

گوگل اختلال نمایه سازی Google News را برطرف کرد که باعث شد ناشران شاهد کاهش ترافیک جستجو باشند. گوگل رفع اختلال نمایه سازی Google News را تایید کرده است. هیچ به روز رسانی اضافی ساخته نخواهد شد. ناشران مشکلاتی را در توییتر و در انجمن راهنمای مرکز ناشران گزارش کردند.

اختلال نمایه سازی Google News برطرف شد

بر اساس داشبورد وضعیت جستجوی Google ، گوگل اعلام کرد که اختلال فهرست‌سازی Google News را که بر ترافیک ناشران محتوا در چند هفته گذشته تأثیر گذاشته بود، حل کرده است . در آخرین به‌روزرسانی، گوگل این مشکل را تأیید کرد و هیچ به‌روزرسانی دیگری ارسال نخواهد شد.

داشبورد وضعیت جستجوی Google ابزاری است که به‌روزرسانی‌های وضعیت را برای سیستم‌های جستجوی Google ارائه می‌کند و هرگونه مشکلی را که بر چندین سایت یا کاربران تأثیر می‌گذارد نشان می‌دهد که ممکن است تغییرات عملکرد سایت را توضیح دهد.

وقتی مشکلات نمایه سازی Google News شروع شد

چند ساعت پیش مشکلی در ترافیک Google News در توییتر گزارش شد. جان مولر، مدافع جستجوی گوگل، پاسخ داد:

سلام دوستان، ما این را به عنوان یک حادثه ذکر کرده ایم که تیم اکنون در حال بررسی آن است: https://t.co/NlsLfymPx4

انجمن راهنمای مرکز ناشران نیز در حال بحث در مورد این موضوع است . برخی از نوسانات در ترافیک Google News در چند هفته گذشته، احتمالاً به دلیل رتبه‌بندی محتوای سندیکایی، اشاره کرده‌اند . سنسور Semrush همچنین در 30 روز گذشته متوجه Googlequake در دسته اخبار شده است.

بعد چه است

وقتی مشکلی شناسایی می‌شود، تیم‌های Search Relations و Engineering در Google برای حل آن همکاری می‌کنند. تشخیص اغلب بر اساس سیگنال های مختلف، مانند نظارت داخلی و بازخورد جامعه است. اکنون، تیم مهندسی جستجو وظیفه دارد علت اصلی مشکلات مربوط به نمایه سازی Google News را بررسی کند. در حالی که موضوع در حال انجام است، ممکن است اقدامات کاهشی برای کاهش دامنه یا تأثیر مشکل به کار گرفته شود.

به‌روزرسانی‌های مداوم درباره فهرست‌بندی اخبار Google

در طول چرخه حیات این شماره، تیم Search Relations باید به‌روزرسانی‌های منظم را ارائه دهد. این به‌روزرسانی‌ها باید شامل جزئیات بیشتری درباره مشکل، مانند مقیاس یا مناطق آسیب‌دیده، جدول زمانی برای به‌روزرسانی بعدی و پیشرفت در حل آن باشد. ما به نظارت بر وضعیت برای به روز رسانی های مورد انتظار در 24 ساعت ادامه خواهیم داد.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه