تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

گوگل ابزارهای حریم خصوصی را برای محافظت از داده های شخصی تقویت می کند

گوگل ابزارهای حریم خصوصی را برای محافظت از داده های شخصی تقویت می کند
گوگل ابزارهای حریم خصوصی را برای محافظت از داده های شخصی تقویت می کند

فهرست مطالب گوگل ابزارهای حریم خصوصی را برای محافظت از داده های شخصی تقویت می کند

Google ابزارهای حریم خصوصی را با نتایج مربوط به شما، درخواست‌های حذف برای عکس‌های شخصی صریح، و کنترل‌های ساده والدین تقویت می‌کند. Google «نتایج درباره شما» را ارتقا داد تا به کاربران اجازه دهد جزئیات تماس شخصی را از نتایج جستجو ردیابی و حذف کنند. هدف محو کردن «جستجوی ایمن» محافظت از خانواده‌ها در برابر تصاویر صریح است. کاربران اکنون می توانند درخواست حذف تصاویر غیراخلاقی شخصی از جستجو کنند.

گوگل ابزارهای حریم خصوصی را برای محافظت از داده های شخصی تقویت می کند

گوگل ابزارهای کنترل حریم خصوصی پیشرفته‌ای را با ویژگی‌های جدیدی معرفی کرد که برای توانمندسازی افراد برای مدیریت داده‌های شخصی خود در نتایج جستجوی Google طراحی شده‌اند.

نتایج درباره شما داشبورد و اعلان‌ها

در یک برنامه افزودنی قابل توجه از ابزاری که سال گذشته راه اندازی شد، ویژگی نتایج Google درباره شما به طور قابل توجهی بهبود یافته است. این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات شخصی مانند شماره تلفن، آدرس یا ایمیل هایی که ممکن است در نتایج جستجو ظاهر می شوند را حذف کنند. نسخه به روز شده به کاربران اطلاع می دهد زمانی که اطلاعات تماس آنها در جستجو ظاهر می شود و به آنها اجازه می دهد تا به سرعت درخواست حذف آن را داشته باشند. این ابزار تقویت‌شده همچنین دارای داشبورد جدیدی است که به کاربران از ظاهر جزئیات تماس آنها در نتایج جستجو هشدار می‌دهد و لایه‌ای از اطمینان را ارائه می‌دهد.

محو کردن پیش‌فرض محتوای صریح برای خانواده‌ها

علاوه بر این، Google گزینه‌های محو کردن SafeSearch را به عنوان یک لایه محافظتی اضافی برای خانواده‌ها در سراسر جهان ارائه می‌کند . این به طور خودکار تصاویر صریح، از جمله محتوای خشونت آمیز یا بزرگسالان را در نتایج جستجو پنهان می کند. کاربران می توانند این ویژگی را خاموش کنند مگر اینکه سرپرست شبکه مدرسه یا سرپرست آن را کنترل کند. Google همچنین دسترسی به کنترل‌های والدین را در رابط جستجو ساده‌سازی کرده است.

حذف عکس های شخصی صمیمی از نتایج جستجو

این غول فناوری همچنین نگرانی های مربوط به عکس ها و تصاویر شخصی صریح در نتایج جستجو را برطرف کرده است. با توجه به اینکه در حال حاضر محتوا را تجاری نمی‌کنند، اکنون افراد می‌توانند درخواست حذف تصاویر شخصی صریح را داشته باشند که دیگر نمی‌خواهند در جستجوهای Google قابل مشاهده باشند. علیرغم این پیشرفت‌ها، گوگل تاکید می‌کند که پاک کردن داده‌ها از نتایج جستجو، آن‌ها را از اینترنت یا سایر موتورهای جستجو پاک نمی‌کند. گوگل بر لزوم تداوم هوشیاری برای کنترل اطلاعات شخصی آنلاین تاکید کرد.

افزایش تمرکز روی کنترل‌های حریم خصوصی کاربر

افزایش افزایش ابزارهای حریم خصوصی کاربر و محو کردن پیش‌فرض می‌تواند بر نحوه فیلتر و نمایش برخی از نتایج جستجو تأثیر بگذارد. با توجه به تاکید شرکت های بزرگ فناوری بر حفظ حریم خصوصی کاربران، کسب و کارها باید در مورد اطلاعات شخصی که به صورت آنلاین نمایش می دهند محتاط باشند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه