تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش ابزار ها در دکان

آموزش ابزار ها در دکان
آموزش ابزار ها در دکان

فهرست مطالب آموزش ابزار ها در دکان

آیا به دنبال راهی برای استفاده از ابزار ها در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از ویژگی ابزار ها در دکان استفاده کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از ابزار ها در دکان

افزونه دکان دارای قابلیت چند فروشنده است و هر فروشنده می تواند سفارش خود را مدیریت کند و گزینه ها را از داشبورد خارج کند. گاهی اوقات فروشندگان با مشکل عجیبی مانند: عدم تطابق موجودی برداشت با درآمد ها یا گزارش های داشبورد مواجه می شوند. معمولاً این مشکل زمانی رخ می دهد که جدول سفارش افزونه دکان در حین به روز رسانی افزونه یا هر مشکل ناخوشایند در حافظه پنهان به روز نمی شود.

وقتی سفارش جدیدی دریافت می ‌کنید اما ناگهان متوجه می‌ شوید که موجودی شما به‌ روز رسانی نمی‌ شود، به این معنی است که جدول سفارش ها این مشکل را ایجاد می‌ کند. همچنین، پس از حذف و نصب مجدد افزونه دکان، ممکن است نیاز به ایجاد مجدد صفحات پیش فرض داشته باشید. برای رفع مشکلات فوق، به مسیر، داشبورد وردپرس  –> دکان  –> ابزار ها بروید. در این صفحه گزینه های زیر را خواهید دید:

  1. نصب صفحه
  2. ایجاد مجدد جدول سفارش
  3. بررسی سفارشات تکراری
نحوه استفاده از ابزار ها در دکان
نحوه استفاده از ابزار ها در دکان

نصب صفحه

اگر روی دکمه ” صفحات دکان را نصب کنید ”  کلیک کنید، تمام صفحات پیش ‌فرض دکان مانند داشبورد، “سفارشات من” و غیره نصب می ‌شوند. لازم نیست آنها را به صورت دستی از مسیر، دکان → تنظیمات → تنظیمات صفحه ایجاد و تنظیم کنید.

ایجاد مجدد جدول همگام‌ سازی سفارش

هنگامی که مشتری سفارشی را در وب سایت شما ثبت می کند و پس از پرداخت موفقیت آمیز محاسبه اشتباهی در گزارش های درآمد فروشنده خود پیدا کردید یا موجودی را برداشت کردید، این گزینه می تواند به شما کمک کند. برای این منظور می ‌توانید روی دکمه ” ایجاد مجدد ”  کلیک کنید تا جدول سفارش ‌ها دوباره ایجاد شود و پس از آن، جدول سفارش داده ‌های سفارش جدید ایجاد می ‌کند و محاسبات روی داشبورد فروشنده اصلاح می ‌شود. اگر همچنان، خطای اشتباه را نشان می دهد، ممکن است لازم باشد مرحله بعدی را بررسی کنید.

بررسی سفارشات تکراری

هنگامی که یک مشتری از چندین فروشنده خرید می کند، هر سفارش فروشنده به عنوان یک سفارش فرعی ذخیره می شود. اگر چندین محصول فروشنده در یک سفارش وجود داشته باشد، یک سفارش والدین می ‌تواند چندین سفارش فرعی داشته باشد. اکنون، گاهی اوقات سفارش ‌های فرعی می ‌توانند مشکلات سفارش تکراری ایجاد کنند. این مشکل معمولاً زمانی رخ می دهد که یک سفارش فرعی به دلیل مشکلات مربوط به حافظه پنهان یا سرور به درستی انجام نمی شود. این یک مشکل نادر است، اما اگر ایجاد مجدد سفارش مشکل محاسباتی شما را برطرف نکرد، می ‌توانید دکمه بررسی سفارش ‌ها را برای بررسی سفارش ‌های تکراری فشار دهید.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه