تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

برطرف کردن مشکل صفحه سفید یا white screen of death در المنتور

برطرف کردن مشکل صفحه سفید یا white screen of death در المنتور
برطرف کردن مشکل صفحه سفید یا white screen of death در المنتور

فهرست مطالب برطرف کردن مشکل صفحه سفید یا white screen of death در المنتور

به دنبال راهی برای حل مشکل صفحه سفید در المنتور هستید؟ در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه این مشکل را برطرف کنید. اگر در به تازگی کار با المنتور را آغاز کرده اید، این مشکل ممکن است شما را آزار دهد. اکثر کاربران تازه کار برای حل این مشکل افزونه المنتور را حذف و دوباره نصب می کنند. اما با حذف افزونه و نصب مجدد این مشکل برطرف نمی شود.

برطرف کردن مشکل صفحه سفید یا white screen of death را در المنتور :

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مرورگر خود را پاک کنید. می توانید کش خود را خالی و صفحه را دوباره لود کنید تا مشکل حل شود. برای خالی کردن کش مرورگر و بارگذاری مجدد می توانید روی دکمه سمت راست ماوس خود کلیک کرده و سپس بر روی گزینه inspect کلیک کنید.

پاک کردن کش مرورگر
پاک کردن کش مرورگر

 

با این کار صفحه ویندوز شما به دو بخش تقسیم می شود و ابزارهای توسعه دهنده را مشاهده خواهید کرد. اکنون روی آیکون بارگذاری مجدد مرورگر خود کلیک راست کرده و می توانید گزینه خالی کردن کش و بارگذاری مجدد (Empty Cache and Hard Reload) را مشاهده کنید. فقط روی آن کلیک کنید.

پاک کردن کش مرورگر برای رفع خطای صفحه سفید المنتور
پاک کردن کش مرورگر برای رفع خطای صفحه سفید المنتور

این فرآیند حافظه پنهان شما را خالی می کند و صفحه را دوباره بارگذاری می کند. باید مشکل را حل کند. اگر مشکل همچنان وجود دارد، مراحل بعدی را انجام دهید.

تغییر قالب فعال :

اگر مشکل حل نشد، باید قالب فعال سایت خود را تغییر دهید. قالب های زیادی وجود دارند که با المنتور سازگار نیستند.

تغییر مرورگر خود :

مشکلات لود شدن صفحه همچنین ممکن است به دلیل تداخل با اکستنش ها یا افزودنی های نصب شده روی مرورگر رخ دهد. بنابراین می‌توانید مرورگر خود را تغییر دهید تا ببینید آیا مشکلات همچنان وجود دارند یا خیر. اگر از گوگل کروم استفاده می کنید، فایرفاکس را امتحتان کنید و ببینید مشکل برطرف می شود یا خیر.

تغییر تنظیمات المنتور برای رفع مشکل صفحه سفید :

اگر مراحل قبلی نتوانست مشکل را حل کنید، باید برخی از تنظیمات المنتور را تغییر دهید. از پیشخوان وردپرس خود به مسیر المنتور ← تنظیمات بروید.

تغییر تنظیمات المنتور برای رفع مشکل صفحه سفید
تغییر تنظیمات المنتور برای رفع مشکل صفحه سفید

حالا بر روی تب پیشرفته کلیک کرده و گزینه تغییر روش بارگذاری ویرایشگر را فعال کنید. فراموش نکنید که روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

تغییر روش بارگذاری ویراشگر المنتور
تغییر روش بارگذاری ویراشگر المنتور

حالا بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

غیرفعال کردن افزونه های جانبی :

آخرین مرحله برای رفع این مشکل، غیرفعال کردن تمام افزونه‌های دیگر است. گاهی اوقات المنتور با افزونه ی دیگری تداخل پیدا می کند و خطا رخ می دهد. به پیشخوان وردپرس و سپس به مسیر افزونه ها > افزونه های نصب شده بروید. از آنجا می‌توانید همه افزونه‌های نصب شده‌ را مشاده کنید.

غیرفعال کردن افزونه های جانبی برای رفع خطای صفحه سفید المنتور
غیرفعال کردن افزونه های جانبی برای رفع خطای صفحه سفید المنتور

اکنون از لیست همه ی افزونه ها به غیر از المنتور را انتخاب کنید و سپس با استفاده از گزینه کارهای دسته جمعی همه افزونه ها را غیرفعال کنید. پس از غیرفعال کردن همه افزونه ها آن ها را یکی یکی فعال کنید و بررسی کنید کدام افزونه علت ایجاد این خطا می باشد. وقتی افزونه ایجاد کننده خطا را پیدا کرده اید، آن را برای همیشه غیرفعال کنید یا با پشتیبانی افزونه خود تماس بگیرید تا مشکل را برای شما حل کند. این می تواند مشکل شما را برطرف کند.

جمع بندی :

شما در این مقاله میتوانید روش هایی را که باعث رفع خطای صفحه سفید در المنتور می شود را یاد بگیرید و این مشکل را رفع کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه