تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آموزش لغو یا سفارشی کردن صفحه فروشگاه دکان

مسیر: 
آموزش لغو یا سفارشی کردن صفحه فروشگاه دکان
آموزش لغو یا سفارشی کردن صفحه فروشگاه دکان
آموزش لغو یا سفارشی کردن صفحه فروشگاه دکان

فهرست مطالب آموزش لغو یا سفارشی کردن صفحه فروشگاه دکان

آیا به دنبال راهی برای لغو یا سفارشی کردن صفحه فروشگاه دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می ‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌ سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چند فروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه صفحه فروشگاه را در دکان لغو یا سفارشی کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

اگر طرح فروشگاه در طرح زمینه شما ناهماهنگ است، یا می خواهید ویژگی های فعلی فروشگاه آنلاین خود را کمی تغییر دهید، می توانید آن ویژگی ها را به طرح زمینه یا طرح دلخواه خود تغییر دهید. بنابراین این مقاله به شما آموزش می دهد تا بدانید چگونه به راحتی می توانید صفحه فروشگاه خود را سفارشی کنید و تغییرات خاصی را در فروشگاه آنلاین ایجاد کنید:

نحوه لغو یا سفارشی کردن صفحه فروشگاه

برای انجام این کار باید، مراحل زیر را مطابق با آموزش دنبال کنید:

مرحله اول: یک قالب شخصی نصب کنید:

قالب شخصی همیشه بهترین انتخاب و بهترین روشی است که هر توسعه دهنده وردپرس برای سفارشی کردن موارد در یک سایت از آن پیروی می کند. زیرا اگر در پوشه قالب یا افزونه دکان تغییر ایجاد کنید، پس از به روز رسانی، تمام تغییرات از بین می رود. بنابراین اگر قبلاً از یک قالب شخصی استفاده نمی‌ کردید، می ‌توانید آن را ایجاد کنید. یا یک قالب آماده از خریداری نمایید، در اکثر موارد یک قالب فرزند خالی در پوشه فشرده دریافت می کنید.

مرحله دوم: کپی قالب فروشگاه برای لغو یا سفارشی کردن صفحه فروشگاه دکان

قالب فروشگاه در مسیر داشبورد وردپرس –> افزونه ها –> دکان –> قالب ها قرار دارد و نام فایل (store.php) و (store-sidebar.php) است. شما باید هر دو فایل را به طور کامل کپی کنید. می توانید فایل را با کلیک راست روی آن کپی کنید یا آن را در یک ویرایشگر متن باز کنید و کد منبع را کپی کنید.

مرحله سوم: یک پوشه بسازید و فایل را در آنجا بچسبانید:

اگر پوشه ای به نام دکان دارید، در داخل قالب اصلی یا قالب فرزند خود، سیستم قالب را از آنجا انتخاب می کند و الگو های داخل پوشه افزونه را نادیده می گیرد. بنابر این پس از ایجاد پوشه در درون قالب فرزندتان، مکان قالب فروشگاه (wp-content/themes/YourThemeName/dokan/store.php & wp-content/themes/YourThemeName/dokan/store-sidebar.php) می باشد.

اگر نام طرح زمینه شما آوادا است و از طرح زمینه آماده استفاده می کنید، مکان قالب فروشگاه مانند ( wp-content/themes/avada-child/dokan/store.php & wp-content/themes/avada-child/dokan/store-sidebar.php.) می باشد.

مرحله چهارم: فایل را با موضوع فرزندتان ویرایش کنید:

اکنون می توانید همه چیز را در آن قالب ویرایش کنید. پس از ذخیره تغییرات در قالب اصلی، در صفحه فروشگاه فروشنده شما منعکس می شود.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه