تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش رفع خطای (404) در دکان

آموزش رفع خطای (404) در دکان
آموزش رفع خطای (404) در دکان

فهرست مطالب آموزش رفع خطای (404) در دکان

آیا به دنبال راهی برای رفع خطای (404) در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می ‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌ سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چند فروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه خطای (404) را در دکان رفع کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه رفع خطای (404) در دکان

اگر در حین استفاده از دکان با خطای (404) در فروشگاه اینترنتی خود مواجه شدید چه کاری باید انجام دهید؟ اگر با خطای (404) برای فروشگاه آنلاین خود مواجه شدید، در این مقاله، راه حل های احتمالی برای شما آورده شده است. بنابراین اساساً خطای (404) به دلیل موارد زیر رخ می دهد:

  1. صفحات از دست رفته
  2. اشتباه یا بدون کد کوتاه
  3. صفحات در تنظیمات انتخاب نشده اند
  4. ساختار پیوند یکتا اشتباه است
  5. صفحات تکراری
  6. نحوه بررسی خطای (404)

صفحات گمشده: وقتی برای اولین بار افزونه دکان را فعال می کنید، دکان سه صفحه مختلف را در سیستم وردپرس شما نصب می کند.

  1. داشبورد: این مهمترین صفحه است و باید این صفحه را با کد کوتاه [dokan-dashboard] نصب کنید.
  2. فهرست فروشگاه: این یک صفحه اختیاری است. اگر می خواهید لیستی از تمام فروشگاه های سایت خود را نشان دهید، می توانید صفحه ای با کد کوتاه [dokan-stores] ایجاد کنید.
  3. سفارشات من: این نیز یک صفحه اختیاری است. اگر می خواهید مشتریان تمام سفارشات خود را در یک صفحه جداگانه مشاهده کنند، می توانید صفحه ای با کد کوتاه [dokan-my-orders] ایجاد کنید.
  4. اشتباه یا بدون کد کوتاه: موارد صفحه با چند کد کوتاه خاص واکشی می شوند. اگر کد کوتاه را اشتباه تایپ کنید یا به طور تصادفی کد کوتاه را از صفحه حذف کنید، ممکن است باعث خطای (404) شود.

در تنظیمات صفحات را انتخاب کنید:

«تنظیمات صفحه دکان»  برای این منظور در مسیر، داشبورد وردپرس–> دکان –> تنظیمات –> تنظیمات برگه قرار دارد. مهم نیست که نام صفحه یا پیوند آن چیست، باید صفحه را از اینجا انتخاب کنید. و فراموش نکنید که کد های کوتاه صحیح را در آن صفحات قرار دهید.

دکان دارای یک سیستم قالب ثابت است که نیاز به پیوند یکتا در قالب مورد نیاز دارد. شما باید پیوند های یکتا را روی نام پست و محصول تنظیم کنید تا دکان به خوبی کار کند. همچنین یک ساختار پیوند مناسب برای موتور های جستجو و همچنین قابل خواندن توسط انسان باشد. نام پست را در قسمت تنظیمات رایج انتخاب کنید.

نحوه رفع خطای (404) در دکان
نحوه رفع خطای (404) در دکان

پایگاه سفارشی / محصول را در زیر قسمت پیوند های یکتا محصول انتخاب کنید.

انتخاب پایگاه سفارشی / محصول در زیر قسمت پیوند های یکتا محصول در دکان
انتخاب پایگاه سفارشی / محصول در زیر قسمت پیوند های یکتا محصول در دکان

نحوه تنظیم پیوند های یکتا برای دکان

وارد داشبورد مدیریت وردپرس شوید. سپس به قسمت تنظیمات –> پیوند های یکتا بروید اکنون “نام پست” را برای پست های رایج انتخاب کنید و برای پیوند های یکتا محصول، «پایه سفارشی» را انتخاب کنید و محصول را روی جعبه بنویسید. سپس “ذخیره تغییرات” را بزنید تا کار تمام شود.

در صورت وجود افزونه های جدید

اگر افزونه جدیدی برای دکان نصب کرده اید و در صفحه مربوط به آن افزونه خطای (404) دریافت کرده اید. یا نمی توانید منوی افزونه های تازه نصب شده را پیدا کنید، فقط به تنظیمات –> پیوند های یکتا بروید و دکمه «ذخیره تغییرات» را بزنید. حل خواهد شد. این کار ساختار پیوند یکتا را پاک می کند و قانون را بازنویسی می کند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه