تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش ایجاد کلید در WSDesk با استفاده از وب هوک در گرویتی فرمز

آموزش ایجاد کلید در WSDesk با استفاده از وب هوک در گرویتی فرمز
آموزش ایجاد کلید در WSDesk با استفاده از وب هوک در گرویتی فرمز

فهرست مطالب آموزش ایجاد کلید در WSDesk با استفاده از وب هوک در گرویتی فرمز

آیا به دنبال راهی برای ایجاد کلید در WSDesk با استفاده از وب هوک در گرویتی فرمز هستید؟ پلاگین گراویتی فرمز یک افزونه وردپرس فرم ساز بسیار قدرتمند‌ می باشد. که شما با این افزونه می توانید در چند دقیقه به سرعت، حرفه ای ترین فرم ها را بسازید و از آن به عنوان دریافت اطلاعات به صورت آسان از کاربر استفاده کنید. هم اکنون آخرین نسخه اورجینال و فارسی افزونه گراویتی را می توانید از وبسایت سمندون تهیه و استفاده نمایید.

توجه: برای خرید افزونه گرویتی فرمز اینجا کلیک کنید.

نحوه ایجاد کلید در WSDesk با استفاده از وب هوک در گرویتی فرمز

معرفی افزونه:

گرویتی فرمز یک افزونه قدرتمند وردپرس است که برای ساده سازی فرآیند ایجاد و مدیریت فرم ها در وب سایت ها طراحی شده. این افزونه که توسط شرکت (Rocketgenius) توسعه یافته، یک رابط کاربر پسند بصری را ارائه می دهد. که به کاربران اجازه می دهد بدون زحمت انواع مختلفی از فرم ها، مانند فرم های تماس، نظرسنجی، آزمون ها و موارد دیگر را بسازند. این افزونه طیف گسترده ‌ای از فیلد های فرم، شامل: فیلد های متنی، دکمه‌ های رادیویی، چک باکس‌ ها و آپلود فایل ‌ها را فراهم می ‌کند و کاربران را قادر می ‌سازد تا فرم‌ ها را برای رفع نیاز های خاص خود سفارشی کنند.

این افزونه در ویژگی‌ های پیشرفته‌ اش برتری دارد. و به منطق شرطی اجازه می‌ دهد تا فرم ‌های پویا را ایجاد کند که با ورودی ‌های کاربر سازگار است. علاوه بر این، به طور یکپارچه با خدمات محبوب شخص ثالث، مانند درگاه های پرداخت، ابزار های بازاریابی ایمیلی، و سیستم های (CRM) ادغام می شود و عملکرد آن را افزایش می دهد. این افزونه همچنین از فرم های چند صفحه ای، حفاظت از هرز نامه و مدیریت ورود فرم پشتیبانی می کند.

خلاصه مقاله

اگر شما می ‌خواهید تیکت پشتیبانی بسازید وقتی که فرمی را ارسال می ‌کنید، استفاده از افزونه وب هوک گروتی فرمز  بهترین گزینه است. این افزونه به شما اجازه می ‌دهد که درخواستی را به (WSDesk API) بفرستید و به طور خودکار تیکت پشتیبانی ایجاد کنید.

لطفا توجه کنید: این مقاله انتظار دارد که شما قبلاً افزونه‌ های (Webhooks) و (WSDesk) را روی سیستم خود نصب و راه ‌اندازی کرده باشید. اگر این کار را انجام نداده ‌اید، پیش از اینکه بتوانید از آموزشاتی را که در این مقاله توضیح می دهد، استفاده کنید، باید این دو افزونه را نصب و فعال کنید.

تنظیم فرم برای ایجاد کلید در (WSDesk) با وب هوک در گرویتی فرمز

برای تنظیم فرم خود، شما باید چندین گزینه را پر کنید. این قسمت‌ ها شامل: عنوان اعلان (که یک خط متن است)، توضیحات رویداد (که یک پاراگراف است)، گزینه ‌های اعلان (که در کادر های انتخاب قرار دارند)، تاریخ شروع و پایان اعلان، و زمان شروع و پایان رویداد هستند. برای قسمت چک ‌باکس‌ ها، شما باید چندین گزینه را تنظیم کنید. این گزینه ‌ها شامل: تمام روز، پنهان از فهرست‌های اعلان ها، چسبیده در نمای ماه، و رویداد ویژه هستند. برای قسمت ‌های زمان، اگر اعلان شما تمام روز نیست، شما باید فیلد منطق شرطی را تنظیم کنید تا زمان ‌ها را نمایش دهد.

پیکربندی وب هوک

برای تنظیم یک (webhook) برای فرم خود، ابتدا به قسمت تنظیمات فرم خود بروید. سپس بر روی گزینه ‌ی (Webhooks  ) کلیک کنید و در نهایت بر روی دکمه‌ی “افزودن جدید” کلیک کنید. در مرحله‌ی بعد، شما باید درخواستی که می ‌خواهید انجام دهید را تنظیم کنید.

نحوه پیکربندی وب هوک در گرویتی فرمز
نحوه پیکربندی وب هوک در گرویتی فرمز

نام

شما باید یک نام برای فید خود انتخاب کنید. این نام را به صورت عمومی نمایش نمی دهد و فقط برای شناسایی فید استفاده می ‌شود. شما می ‌توانید به آن هر نامی که دوست دارید بدهید.

آدرس درخواست

برای ایجاد یک تیکت در (WSDesk)، شما باید (URL Admin Ajax) سایت خود را استفاده کنید. راه آسان برای این کار این است که برچسب ادغام {admin_ajax_url} را وارد کنید. وقتی فید شما در حال پردازش است، این برچسب با آدرس درست جایگزین می ‌شود.

روش درخواست

انتخاب (POST) را به عنوان روش درخواست انتخاب کنید.

فرمت درخواست

گزینه (FORM) را به عنوان فرمت درخواست انتخاب کنید.

هدر های درخواست

ما هیچ هد درخواستی را پیکربندی نمی کنیم.

درخواست بدنه

گزینه “انتخال فیلد ها” را انتخاب کنید.

مقادیر

برای تنظیم مقادیر فیلد ها، شما باید ردیف ‌های مربوط به هر فیلد را تنظیم کنید. در هنگام تنظیم این مقادیر، گزینه “افزودن مقدار سفارشی” را انتخاب کنید. اگر می‌ خواهید ردیف‌ های جدیدی اضافه کنید، کافی است روی آیکون (+) کلیک کنید.

 

کلید مقدار
عمل wsdesk_api_create_ticket
کلید ای پی ای برای پیدا کردن کلید (API WSDesk)، شما باید به قسمت تنظیمات در (WSDesk) بروید. این قسمت را می‌ توانید از طریق تب “عمومی” در (WSDesk ) پیدا کنید.

شما باید ردیف‌ های اضافی را برای فیلد های تیکت که در (WSDesk) تنظیم کردید را تنظیم کنید. برای هر فیلد تیکت، یک کلید می‌ خواهید مثلاً (request_email) را در قسمت ورودی کلید وارد کنید. برای مقادیر، شما می ‌توانید از فیلد های فرم، متای ورودی یا حتی یک مقدار سفارشی انتخاب کنید. این آخری یک ورودی متنی است که از برچسب ‌های ادغام پشتیبانی می ‌کند.

وضعیت وب هوک در گرویتی فرمز

اگر می ‌خواهید ایجاد تیکت فقط در صورتی که یک فیلد خاص در فرم یک مقدار خاص داشته باشد، باید گزینه “منطق شرطی” را فعال کنید. سپس شما باید قوانینی را تعیین کنید که برای ارسال این درخواست باید رعایت شوند.

روش جایگزین

اگر شما مجوز (Elite) یا (Developer) قدیمی ندارید و نمی‌ خواهید مجوز فعلی خود را ارتقا دهید، هنوز هم می ‌توانید تیکت ‌ها را در (WSDesk) ایجاد کنید. برای این کار، می ‌توانید از فیلتر (gform_after_submission) در فایل (functions.php) قالب خود یا یک افزونه سفارشی استفاده کنید.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه