تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش پر کردن مقالات WebMerge با استفاده از افزودنی وب هوک

آموزش پر کردن مقالات WebMerge با استفاده از افزودنی وب هوک
آموزش پر کردن مقالات WebMerge با استفاده از افزودنی وب هوک

فهرست مطالب آموزش پر کردن مقالات WebMerge با استفاده از افزودنی وب هوک

آیا به دنبال راهی برای پر کردن مقالات WebMerge با استفاده از افزودنی وب هوک هستید؟ پلاگین گراویتی فرمز یک افزونه وردپرس فرم ساز بسیار قدرتمند‌ می باشد. که شما با این افزونه می توانید در چند دقیقه به سرعت، حرفه ای ترین فرم ها را بسازید و از آن به عنوان دریافت اطلاعات به صورت آسان از کاربر استفاده کنید. هم اکنون آخرین نسخه اورجینال و فارسی افزونه گراویتی را می توانید از وبسایت سمندون تهیه و استفاده نمایید.

توجه: برای خرید افزونه گرویتی فرمز اینجا کلیک کنید.

نحوه پر کردن مقالات WebMerge با استفاده از افزودنی وب هوک

معرفی افزونه:

گرویتی فرمز یک افزونه قدرتمند وردپرس است که برای ساده سازی فرآیند ایجاد و مدیریت فرم ها در وب سایت ها طراحی شده. این افزونه که توسط شرکت (Rocketgenius) توسعه یافته، یک رابط کاربر پسند بصری را ارائه می دهد. که به کاربران اجازه می دهد بدون زحمت انواع مختلفی از فرم ها، مانند فرم های تماس، نظرسنجی، آزمون ها و موارد دیگر را بسازند. این افزونه طیف گسترده ‌ای از فیلد های فرم، شامل: فیلد های متنی، دکمه‌ های رادیویی، چک باکس‌ ها و آپلود فایل ‌ها را فراهم می ‌کند و کاربران را قادر می ‌سازد تا فرم‌ ها را برای رفع نیاز های خاص خود سفارشی کنند.

این افزونه در ویژگی‌ های پیشرفته‌ اش برتری دارد. و به منطق شرطی اجازه می‌ دهد تا فرم ‌های پویا را ایجاد کند که با ورودی ‌های کاربر سازگار است. علاوه بر این، به طور یکپارچه با خدمات محبوب شخص ثالث، مانند درگاه های پرداخت، ابزار های بازاریابی ایمیلی، و سیستم های (CRM) ادغام می شود و عملکرد آن را افزایش می دهد. این افزونه همچنین از فرم های چند صفحه ای، حفاظت از هرز نامه و مدیریت ورود فرم پشتیبانی می کند.

خلاصه مقاله

با استفاده از یک ابزار اضافی به نام “وب هوک گرویتی فرمز”، می‌ توانید اطلاعات فرم‌ هایی که کاربران پر می‌ کنند را به صورت خودکار به مقالات  (WebMerge) ارسال کنید. این ابزار به شما کمک می ‌کند تا اطلاعات جمع ‌آوری شده از فرم ‌ها را به صورت منظم و خودکار در مقالات مورد نظرتان قرار دهید.

لطفاً توجه کنید: این مقاله بر این فرض استوار است که شما قبلاً افزونه “Webhooks”را نصب و راه ‌اندازی کرده ‌اید و همچنین یک مقاله در حساب “WebMerge”خود ایجاد کرده ‌اید. اگر این کار ها را انجام نداده ‌اید، پیش از اینکه بتوانید از آموزشات این مقاله استفاده کنید، باید این مراحل را طی کنید. قبل از اینکه بتوانید از آموزشات این مقاله استفاده کنید، باید ابتدا افزونه مورد نظر را نصب کنید و یک مقاله در حساب خود ایجاد کنید.

پیکربندی وب هوک برای پر کردن مقالات WebMerge با استفاده از افزودنی وب هوک  در گرویتی فرمز

برای تنظیم “Webhooks”برای یک فرم در “گرویتی فرمز”، ابتدا به قسمت تنظیمات فرم مورد نظر خود بروید. سپس روی گزینه “Webhooks”کلیک کنید و بعد از آن روی دکمه ‌ای با عنوان “افزودن جدید”کلیک کنید. در مرحله بعدی، باید جزئیات درخواستی که می ‌خواهید انجام شود را تنظیم کنید. این یعنی شما باید اطلاعاتی که می ‌خواهید از طریق “Webhooks”ارسال شود را مشخص کنید.

پیکربندی وب هوک در گرویتی فرمز
پیکربندی وب هوک در گرویتی فرمز

نام

برای فید خود یک نام انتخاب کنید. این نام می ‌تواند هر چیزی باشد که شما دوست دارید، چون فقط برای شناسایی فید در صفحه لیست فید ها و گزارش افزونه استفاده می‌ شود. شما باید یک نام برای فید خود انتخاب کنید که به شما کمک کند تا آن را در لیست فید ها و گزارشات افزونه به راحتی پیدا کنید.

آدرس درخواست

پیوند شما باید آدرس اینترنتی (URL) مربوط به مقاله “WebMerge”خود را وارد کنید. به عنوان مثال، یک آدرس ممکن می ‌تواند به شکل زیر باشد (: https://www.webmerge.me/merge/12345/abcde) اگر می‌ خواهید یک درخواست آزمایشی انجام دهید و نمی ‌خواهید این درخواست در اعتبارات حساب “WebMerge”شما ثبت شود، می ‌توانید پارامتر “test=1″را به آدرس اینترنتی اضافه کنید. به این شکل (: https://www.webmerge.me/merge/12345/abcde?test=1)

روش درخواست

انتخاب (POST) را به عنوان روش درخواست انتخاب کنید.

فرمت درخواست

گزینه (JSON) را به عنوان فرمت درخواست انتخاب کنید.

هدر های درخواستی

هیچ هدر درخواستی برای پیکربندی در هنگام ادغام با (WebMerge) وجود ندارد.

هدر های درخواستی وب هوک در گرویتی فرمز
هدر های درخواستی وب هوک در گرویتی فرمز

درخواست بدنه

گزینه “انتخاب فیلد ها” را انتخاب کنید.

مقادیر میدانی

شما باید برای هر فیلد ادغام در اسناد خود، یک سطر تنظیم کنید. برای افزودن سطر های جدید، روی آیکون “+”کلیک کنید. شما می ‌توانید کلید هایی را که می ‌توانید در صفحه تست اسناد “WebMerge”خود استفاده کنید، پیدا کنید. این کلید ها برچسب ‌هایی هستند که در بالای هر ورودی مقدار آزمایشی قرار دارند و فیلد ادغام (JSON) را در انتها نادیده می ‌گیرند. برای مقادیر، شما می ‌توانید از فیلد های فرم، متای ورودی یا افزودن مقدار سفارشی انتخاب کنید. این یک ورودی متنی است که از برچسب های ادغام نیز پشتیبانی می ‌کند. شما باید برای هر فیلد ادغام، یک مقدار مشخص کنید که می ‌تواند یک فیلد فرم، یک متای ورودی یا یک مقدار سفارشی باشد.

وضعیت وب هوک در گرویتی فرمز

اگر می‌ خواهید ارسال اطلاعات به مقاله “WebMerge”بر اساس مقدار خاصی در فرم شما مشروط باشد، باید گزینه “منطق شرطی” را فعال کنید. سپس شما باید قوانینی را تعیین کنید که بر اساس آن‌ ها تصمیم گرفته می ‌شود که آیا این درخواست باید ارسال شود یا خیر. اگر فقط می ‌خواهید در زمان خاصی اطلاعات را به “WebMerge”ارسال کنید، باید یک شرط تعیین کنید و فقط وقتی که این شرط برقرار است، اطلاعات ارسال می ‌شوند.

روش جایگزین

اگر شما مجوز توسعه‌ دهنده یا قدیمی ندارید و نمی ‌خواهید مجوز فعلی خود را ارتقا دهید، هنوز هم می‌ توانید مقالات “WebMerge”را با استفاده از روش ‌های زیر پر کنید:

  • اگر شما دارای مجوز حرفه ‌ای هستید، می ‌توانید از افزونه “Zapier”استفاده کنید.
  • هر کسی می‌ تواند از فیلتر “gform_after_submission”در فایل “theme functions.php”یا یک افزونه عملکرد سفارشی استفاده کند.

اگر شما مجوز خاصی برای استفاده از “WebMerge”ندارید، همچنان راه‌ های دیگری وجود دارد که می ‌توانید از آن ‌ها استفاده کنید تا اطلاعات فرم ‌های خود را به مقاله “WebMerge”ارسال کنید.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه