تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

یوتیوب از تبلیغات موسیقی مجهز به هوش مصنوعی برای ارتباط با Gen Z رونمایی می کند

یوتیوب از تبلیغات موسیقی مجهز به هوش مصنوعی برای ارتباط با Gen Z رونمایی می کند
یوتیوب از تبلیغات موسیقی مجهز به هوش مصنوعی برای ارتباط با Gen Z رونمایی می کند

فهرست مطالب یوتیوب از تبلیغات موسیقی مجهز به هوش مصنوعی برای ارتباط با Gen Z رونمایی می کند

یوتیوب راه‌حل‌های تبلیغاتی مبتنی بر هوش مصنوعی را معرفی می‌کند که اولویت‌های موسیقی متنوع Gen Z را در قالب‌های بلند و کوتاه هدف قرار می‌دهد. YouTube راه‌حل‌های تبلیغات موسیقی مبتنی بر هوش مصنوعی را معرفی می‌کند تا به تبلیغ‌کنندگان کمک کند با مخاطبان Gen Z ارتباط برقرار کنند. بسته Gen Z Music آهنگ‌های پرطرفدار را شناسایی می‌کند، در حالی که Trending Music در Shorts به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد با روندهای موسیقی ویروسی هماهنگ شوند. هم برندها و هم هنرمندان می توانند از افزایش قرار گرفتن در معرض، تعامل و فرصت هایی برای ارتباطات معنادار بهره مند شوند.

یوتیوب از تبلیغات موسیقی مجهز به هوش مصنوعی برای ارتباط با Gen Z رونمایی می کند

با شروع فصل جشنواره، یوتیوب مدت‌هاست که به عنوان پلتفرم مورد استفاده برای علاقه‌مندان به موسیقی، به‌ویژه Gen Z، که به YouTube می‌آیند تا با محتوای مختلف، از برجسته‌ترین عملکردها گرفته تا الهام از لباس‌ها، وبلاگ‌ها و موارد دیگر درگیر شوند، خدمت کرده است. این پلتفرم با بیش از 100 میلیون آهنگ در کاتالوگ YouTube Music و نسخه های بومی سازی شده در بیش از 100 کشور و 80 زبان، به ارائه تجربه موسیقی متنوع برای کاربران خود ادامه می دهد. با این حال، عادات مصرف موسیقی Gen Z منحصر به فرد است.
طبق آژانس تحقیقاتی TalkShoppe، بینندگان Gen Z در سنین 18 تا 24 سال تمایل دارند زمان تماشای خود را در قالب‌های مختلف ویدیو تقسیم کنند، به طوری که بیش از 22 درصد از زمان تماشای آنها صرف یک فرمت نمی‌شود. این موضوع تبلیغ‌کنندگانی را که به‌دنبال ارتباط مؤثر با این جمعیت‌شناسی هستند، به چالش می‌کشد.

راه‌حل‌های تبلیغات موسیقی مبتنی بر هوش مصنوعی: Gen Z Music & Music Trending On Shorts

در پاسخ به این چالش، YouTube دو راه‌حل جدید تبلیغات موسیقی را برای کمک به تبلیغ‌کنندگان برای دستیابی به مخاطبان Gen Z اعلام کرده است: Gen Z Music و Trending Music on Shorts . این راه‌حل‌ها، برندها را به موسیقی محبوب‌تر Gen Z، از هنرمندان معاصری مانند Bad Bunny، Doechii، و Rosalía، تا آثار کلاسیک Cyndi Lauper و استعدادهای زیرزمینی در حال ظهور، نزدیک‌تر می‌کند. بسته Gen Z Music از سیگنال‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در سراسر YouTube برای شناسایی آهنگ‌های پرطرفدار با مخاطبان Gen Z استفاده می‌کند.
این بسته برای فرمت‌های بلند و صوتی در دسترس است، و به برندها اجازه می‌دهد تبلیغات خود را با موسیقی‌ای که با بینندگان Gen Z طنین‌انداز می‌شود هماهنگ کنند. با احاطه کردن به موسیقی که Gen Z به صورت تکراری به آن گوش می دهد، تبلیغ کنندگان می توانند ارتباط معناداری با این مخاطب برقرار کنند. برنامه آزمایشی Trending Music on Shorts که در ماه های آینده راه اندازی می شود، فرصت دیگری را برای تبلیغ کنندگان فراهم می کند تا به Gen Z برسند.

با بیش از 1.5 میلیارد کاربر وارد شده در ماه و 50 میلیارد بازدید روزانه، YouTube Shorts به پلتفرمی محبوب برای کاربران Gen Z برای مشارکت در فرهنگ پاپ، کشف آهنگ های جدید و تعامل با هنرمندان مورد علاقه خود تبدیل شده است. گرایش‌ها و چالش‌های موسیقی در Shorts پتانسیل گسترده شدن را دارند، همانطور که پدیده اخیر طرفداران Gen Z با استفاده از “Flowers” مایلی سایرس به عنوان موسیقی پس‌زمینه برای Shorts با محوریت عشق به خود، که میلیون‌ها بازدید را به خود اختصاص داد، نشان داد.

چرا YouTube پلتفرم منتخب برای طرفداران موسیقی Gen Z است؟

به گفته مرکز تحقیقات پیو، نوجوانان آمریکایی بیشتر از هر پلتفرم اجتماعی دیگری از یوتیوب استفاده می کنند. علاوه بر این، یک مطالعه توسط Ipsos نشان داد که 59٪ از بینندگان Gen Z از برنامه های ویدیویی کوتاه مانند YouTube Shorts برای کشف محتوایی که می توانند در نسخه های طولانی تر تماشا کنند استفاده می کنند. پلتفرم چند وجهی YouTube به بینندگان امکان می دهد موسیقی های جدید پرطرفدار را کشف کنند، به آهنگ های کامل گوش دهند و به گرایش های موسیقی بپیوندند. چه از طریق Shorts یا محتوای طولانی‌تر، YouTube به طور منحصربه‌فردی برای پاسخگویی به نیازهای شنوندگان Gen Z قرار دارد.

به طور خلاصه

معرفی راه‌حل‌های تبلیغات موسیقی مبتنی بر هوش مصنوعی YouTube نشان‌دهنده تعهد این پلتفرم برای افزایش تجربه موسیقی برای کاربران، هنرمندان و تبلیغ‌کنندگان است. راه‌حل‌های تبلیغاتی جدید به ابزارهای ارزشمندی برای برندهایی تبدیل می‌شوند که به دنبال ارتباط با جمعیت بانفوذ Gen Z هستند.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه