تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

YouTube اتوماسیون ری اکشن ها و تبلیغات را برای لایو استریم معرفی کرد

YouTube اتوماسیون ری اکشن ها و تبلیغات را برای لایو استریم معرفی کرد
YouTube اتوماسیون ری اکشن ها و تبلیغات را برای لایو استریم معرفی کرد

فهرست مطالب YouTube اتوماسیون ری اکشن ها و تبلیغات را برای لایو استریم معرفی کرد

یوتیوب چندین بروز رسانی از جمله واکنش بینندگان در پخش زنده، ابزارهای مدیریت استریم جدید، بینش های بهبود یافته و موارد دیگر را اعلام کرد. یوتیوب واکنش‌های زنده را راه‌ اندازی می‌کند و تعامل جامعه را در جریان پخش زنده افزایش می‌دهد.
سازندگان با کارت‌ های با فرمت‌های برتر، بینش مخاطبان را به دست می‌آورند، که امکان تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد محتوا را فراهم می‌کند. مدیریت پخش زنده یا لایو استریم با اتوماسیون تبلیغات و کنترل پنل زنده جدید بهبود می یابد.

YouTube اتوماسیون واکنش‌ ها و تبلیغات را برای استریم زنده معرفی می‌کند

YouTube واکنش‌ های زنده را برای بهبود جامعه در جریان پخش زنده و افزودن ویژگی‌هایی که مدیریت پخش زنده را بهبود می‌بخشد، معرفی می‌کند. علاوه بر این، یوتیوب در حال گسترش دامنه پست‌ها به تبلت‌های اندرویدی و ارائه اطلاعاتی در مورد انواع محتوایی است که بینندگان در کانال‌های دیگر تماشا می‌کنند. در اینجا اطلاعات بیشتری درباره آخرین به‌روزرسانی‌های YouTube برای سازندگان محتوا آورده شده است.

Reactions در لایو استریم ها

به دنبال موفقیت آزمایش واکنش‌های زمان‌بندی شده خود بر روی ویدیوهای طولانی، YouTube واکنش‌های خود را در جریان‌های زنده منتشر می‌کند. یوتیوب کشف کرد که اجازه دادن به بینندگان برای واکنش نشان دادن و مشاهده واکنش دیگران در لحظات خاص باعث تقویت جامعه می شود.

بینندگانی که در حال تماشای یک جریان یوتیوب در دستگاه iOS هستند، اکنون می توانند با انتخاب از بین Reaction های مختلف، در زمان واقعی واکنش نشان دهند. اگرچه سازندگان و بینندگان واکنش‌ ها را خواهند دید، کاربران پشت سر آنها ناشناس خواهند ماند. کانال‌های واجد شرایط پخش زنده به طور پیش‌فرض واکنش‌ها را فعال می‌کنند، اما سازندگان می‌توانند این ویژگی را از طریق اتاق کنترل زنده غیرفعال کنند.

ویژگی‌های جدید برای مدیریت بهتر لایو استریم ها

دو ویژگی جدید به سازندگان کمک می‌کند تا لایو استریم ها خود را به طور مؤثرتری مدیریت کنند. اولین مورد، اتوماسیون تبلیغات ، به YouTube اجازه می‌دهد تا بهترین زمان برای درج آگهی‌های پولی در طول لایو استریم را تعیین کند. این ویژگی اختیاری است و سازندگان می‌توانند انتخاب کنند که فیلم‌های میانی را به صورت دستی درج کنند.

دومین ویژگی، پنل کنترل زنده است که آمار استریم و قابلیت های ارائه تبلیغات را در فضای نمایش کوچکتر ارائه می دهد. سازندگان می توانند با کلیک بر روی پاپ آپ در اتاق کنترل زنده و چسباندن URL دائمی به این پانل دسترسی داشته باشند تا پانل کنترل زنده را در یک رمزگذار شخص ثالث مانند OBS قرار دهند.

بهبود علایق مخاطب با کارت فرمت های برتر

برای کمک به سازندگان در تصمیم‌گیری آگاهانه درباره قالب‌هایی که منتشر می‌کنند یا با آن‌ها آزمایش می‌کنند، YouTube در حال راه‌اندازی آزمایشی کارت جدیدی است که بهترین قالب‌ های تماشا شده در کانال‌های دیگر را نمایش می‌دهد. این کارت شامل داده‌ هایی درباره نوع ویدیوهایی است که بینندگان شما در جاهای دیگر تماشا کرده‌اند، به تفکیک ویدیوها، فیلم‌های کوتاه و پخش زنده. پیش از این، YouTube Analytics به سازندگان معیارهایی در مورد فعالیت تماشای مخاطبان خود در کانال‌های دیگر ارائه نمی‌کرد.

پست های قابل مشاهده در تبلت های اندرویدی

سازندگان اکنون می‌توانند در تبلت‌ها پست ایجاد کنند، و YouTube در حال آزمایش کردن پست‌ها در تبلت‌های Android است. همچنین برنامه‌ هایی برای ارائه این ویژگی به آی‌ پدها در ماه‌ های آینده در نظر گرفته شده است و به درخواست اصلی سازندگان و بینندگان رسیدگی می‌شود.

جمع بندی

این بروزرسانی‌ ها راه‌ های جدیدی را برای جذب مخاطبان، کسب بینش در مورد ترجیحات آن‌ها و ساده‌ سازی تجربه پخش زنده ارائه می‌کنند. مطلع ماندن از این تغییرات و تطبیق استراتژی های محتوا برای رشد و موفقیت مداوم در YouTube حیاتی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه