تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

xAI: تلاش ایلان ماسک برای باز کردن رازهای جهان

مسیر: 
xAI: تلاش ایلان ماسک برای باز کردن رازهای جهان
xAI: تلاش ایلان ماسک برای باز کردن رازهای جهان
xAI: تلاش ایلان ماسک برای باز کردن رازهای جهان

فهرست مطالب xAI: تلاش ایلان ماسک برای باز کردن رازهای جهان

هدف شرکت جدید هوش مصنوعی ایلان ماسک درک جهان است. آیا xAI می تواند به چشم انداز خود دست یابد یا جایگزین دیگری برای ChatGPT ایجاد خواهد کرد؟ ایلان ماسک xAI را معرفی کرد، یک شرکت جدید هوش مصنوعی که می‌خواهد جهان را درک کند. تیم xAI شامل کارشناسان برتر هوش مصنوعی از شرکت هایی مانند DeepMind، OpenAI، گوگل و مایکروسافت است. xAI از X Corp جدا است، اما با توییتر، تسلا و دیگران برای رسیدن به ماموریت خود همکاری خواهد کرد.

xAI: تلاش ایلان ماسک برای باز کردن رازهای جهان

ایلان ماسک در توییتر از تشکیل xAI، یک شرکت جدید هوش مصنوعی خبر داد. مأموریت xAI، طبق وب سایت آن ، “درک ماهیت واقعی جهان” است. این شرکت ممکن است دیدگاه ماسک را در مورد یک جایگزین واقعی ChatGPT توسعه دهد. یا شاید محصول هوش مصنوعی آن محصولی باشد که حتی جامعه هوش مصنوعی آن را درک نکند.

xAI چیست؟

این وب سایت بیان می کند که xAI یک شرکت مستقل از X Corp است، اما قصد دارد با X (تویتر)، تسلا و سایر شرکت ها برای رسیدن به ماموریت خود همکاری کند.

تیم تسلا هوش مصنوعی/نرم‌افزار واقعاً استثنایی است و من هرگز ستایش دروغین نمی‌کنم

این تیم شامل کارشناسان هوش مصنوعی از شرکت‌هایی مانند DeepMind، OpenAI، Google Research و Microsoft Research است که در روش‌های بهینه‌سازی پیشگام، تکنیک‌های عادی سازی، کشف نمونه‌های متخاصم، تحلیل‌های نوآورانه و سیستم‌های هوش مصنوعی مانند GPT-3.5 و GPT-4 مشارکت داشته‌اند. دن هندریکس، مدیر مرکز ایمنی هوش مصنوعی، یک مشاور است.

توییت های پرطرفدار درباره xAI

تیم xAI و بزرگترین حامیان ماسک در توییتر هیجان خود را در مورد این اعلامیه در توییتر به اشتراک گذاشتند. یکی از بنیانگذاران، گرگ یانگ، از ریاضیدانان و نظریه پردازانی که در مورد هوش مصنوعی برای ریاضیات هیجان زده بودند، دعوت کرد تا از طریق پیام مستقیم با آنها ارتباط برقرار کنند.

بالاخره https://t.co/qDiFHUDZMv راه اندازی شد ! ریاضیات یادگیری عمیق عمیق، زیبا و بی دلیل موثر است. توسعه “نظریه همه چیز” برای شبکه های عصبی بزرگ برای ارتقای هوش مصنوعی به سطح بعدی بسیار مهم است. برعکس، این هوش مصنوعی همه را قادر می‌سازد…

یانگ در ماه می مایکروسافت ریسرچ را برای «ماجراجویی بعدی» ترک کرده بود.

اکنون، من برای ماجراجویی بعدی خود هیجان زده هستم. با ما همراه باشید

یکی از اولین توییت‌های حساب رسمی توییتر این شرکت یک سوال عمیق را مطرح کرد:

اساسی ترین سوالات بی پاسخ کدامند؟

ماسک و بیش از 12.1 هزار کاربر دیگر توییتر پاسخ دادند:

و اساسی ترین سوالات ناشناخته چیست؟ همانطور که قهرمان من، داگلاس آدامز، می‌گوید، وقتی سؤال درستی را که باید بپرسید بدانید، پاسخ اغلب بخش آسان است. pic.twitter.com/Bo6v8E1Ooq

یوهوای (تونی) وو، که وب سایتش پس از همکاری در گوگل با همکار آینده xAI کریستین سگدی ، از یک “استارتاپ مخفی کاری” نام می برد ، اندکی پس از اعلام این خبر، موارد زیر را به اشتراک گذاشت.

ریاضی را حل کنید و جهان را درک کنید

جیمی با، یکی دیگر از شرکت‌های وابسته به xAI، یک سلب مسئولیت نمایه توییتر را شامل می‌شود که «همه پست‌های من توسط GPT ایجاد می‌شوند».

شرکت xAI

در پایین وب سایت رسمی یک سلب مسئولیت استاندارد حق چاپ با xAI Corp وجود دارد. این چیزی است که من فراتر از اخبار مربوط به xAI یافتم.جستجو برای ماسک X Corp اغلب نتایج مشابه (؟) مشابه و در عین حال نامرتبط به دست می دهد .

آینده پروژه جدید هوش مصنوعی ایلان ماسک

آیا xAI چیزی مهمتر از جایگزین بعدی ChatGPT ایجاد خواهد کرد ؟ فقط زمان می تواند بگوید. xAI پیوندی به فرم استخدام برای مهندسان و محققان در منطقه خلیج که می‌خواهند به «مأموریت درک جهان» xAI بپیوندند، ارائه می‌کند. متقاضیان علاقه مند باید پیوندهای Twitter، LinkedIn، و Google Scholar و جزئیات مربوط به استثنایی ترین کار خود را وارد کنند. @xAI همچنین در روز جمعه، 14 ژوئیه، میزبان یک گفتگوی فضایی توییتر خواهد بود تا علاقه‌مندان با تیم ملاقات کنند و در مورد اکتشاف برنامه‌ریزی‌شده‌شان در کیهان سؤال بپرسند.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه