تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

آموزش تعویض نقش فروشنده در دکان

آموزش تعویض نقش فروشنده در دکان
آموزش تعویض نقش فروشنده در دکان

فهرست مطالب آموزش تعویض نقش فروشنده در دکان

آیا به دنبال راهی برای تعویض نقش فروشنده در دکان هستید؟ افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش خواهیم داد تا با ساده ترین روش ممکن بتوانید، نقش فروشنده را در افزونه دکان تعویض کنید.

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه تعویض نقش فروشنده در دکان

افزونه دکان در نسخه جدید خود ویژگی تعویض فروشنده را معرفی کرده است. این یک ویژگی کوچک است، اما بسیار مفید می باشد. این ویژگی به مدیران وبسایت ها اجازه می دهد، تا به راحتی بین نقش های مدیر و فروشنده جابجا شوند. بنابراین، به عنوان یک مدیر، می توانید به راحتی فروشگاه های فروشنده خود را بدون نیاز به خروج و ورود مکرر تست و سفارشی کنید. افزونه تعویض کاربر (User Switching) یک راه آسان را برای جابجایی بین حساب های کاربری در وردپرس تنها با یک کلیک فراهم می کند. این افزونه به شما این امکان را می دهد، که به طور یکپارچه وارد حساب های کاربری مختلف شوید و از آن برای آزمایش محیط ها، کمک به مشتریان در سایت های ووکامپرس (WooCommerce) یا مدیریت چندین حساب در هر سایتی استفاده کنید.

نحوه فعال کردن ویژگی تعویض فروشنده

افزونه تعویض کاربر (User Switching) را نصب و فعال کنید. برای دریافت افزونه تعویض کاربر (User Switching) می توانید این مراحل را دنبال کنید. وارد داشبورد مدیریت سایت وردپرس خود شوید. به برگه افزونه ها (Plugins) بروید. روی دکمه افزودن در بالای صفحه افزونه ها کلیک کنید.

نحوه فعال کردن ویژگی تعویض فروشنده
نحوه فعال کردن ویژگی تعویض فروشنده
  • در نوار جستجو، سوییچ کاربران (User Switching) را تایپ کرده و (enter) را فشار دهید.
  • افزونه (User Switching) باید در نتایج جستجو ظاهر شود. روی دکمه نصب (Install Now) کنار افزونه کلیک کنید.
  • پس از اتمام نصب افزونه بر روی دکمه فعالسازی (Activate) کلیک کنید تا افزونه فعال شود.
نصب و فعال کردن افزونه User Switching در وردپرس
نصب و فعال کردن افزونه User Switching در وردپرس
  • شما با موفقیت افزونه سوییچ کاربران (User Switching) را نصب کردید.

همچنین می توانید این افزونه را به صورت دستی با دانلود آن از مخزن افزونه وردپرس و آپلود آن در سایت خود از طریق (FTP) یا داشبورد مدیریت وردپرس نصب کنید. پس از آپلود افزونه می توانید، با مراجعه به قسمت افزونه ها (Plugins) در قسمت مدیریت وردپرس و کلیک بر روی دکمه فعالسازی (Activate) در کنار این افزونه آن را فعال کنید.

نحوه تغییر به نقش فروشنده

پس از نصب و فعال سازی افزونه در وبسایت خود، می توانید به راحتی به حساب فروشنده تغییر کنید. برای تغییر به یک حساب فروشنده، به داشبورد مدیریت وردپرس خود بروید و به صفحه  دکان –>  فروشندگان بروید. نشانگر را روی نام فروشنده نگه دارید تا گزینه جا به ‌جایی به کاربر فروشنده از حساب سرپرست خود نمایان شود. روی دکمه تعویض به (Switch To) کلیک کنید. سپس داشبورد فروشنده را مشاهده خواهید کرد که در آن می توانید حساب آنها را مدیریت کنید و کارهای لازم را انجام دهید.

نحوه تغییر به نقش فروشنده در دکان
نحوه تغییر به نقش فروشنده در دکان

نحوه بازگشت به حساب مدیریت

اگر نیاز به بازگشت به حساب مدیریت دارید، انجام این کار با استفاده از افزونه سوییچ کاربران (User Switching) آسان است. هنگامی که در داشبورد فروشنده هستید، گزینه برگشت کاربر (Switch back) را خواهید دید که در بالای صفحه منوی داشبورد قرار دارد. برای این منظور روی این دکمه کلیک کنید و به داشبورد مدیریت هدایت خواهید شد. این ویژگی جابجایی بین حساب‌ های کاربری مختلف در سایت وردپرس را آسان می ‌کند و به شما امکان می ‌دهد نقش ‌های مختلف را مدیریت کنید و به ویژگی ‌ها و تنظیمات لازم برای هر حساب دسترسی داشته باشید.

نحوه بازگشت به حساب مدیریت در دکان
نحوه بازگشت به حساب مدیریت در دکان

با این حال، اگر به کاربر/ فروشنده دیگری تغییر مکان دهید و در حال حاضر صفحاتی غیر از داشبورد فروشنده را مرور می ‌کنید، متوجه گزینه برگشت حساب (Switch Back) دیگری خواهید شد که در گوشه سمت راست پایین قرار دارد.

نحوه بازگشت به حساب مدیریت از فروشگاه فروشنده در دکان
نحوه بازگشت به حساب مدیریت از فروشگاه فروشنده در دکان

تمام شد! ویژگی تعویض نقش فروشنده از طریق افزونه سوییچ کاربران (User Switching) در دکان به این صورت است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه