تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

آموزش بخش اطلاعیه ها در دکان

مسیر: 
آموزش بخش اطلاعیه ها در دکان
آموزش بخش اطلاعیه ها در دکان
آموزش بخش اطلاعیه ها در دکان

فهرست مطالب آموزش بخش اطلاعیه ها در دکان

آیا به دنبال راهی برای استفاده از بخش اطلاعیه ها در دکان هستید؟افزونه دکان کامل ترین سیستم چند فروشندگی برای وردپرس و ووکامرس است. یک بازار آنلاین که خودش را مدیریت می‌کند. طراحی و رابط کاربری فوق العاده افزونه دکان همه چیز را برای مبتدیان آسان می‌سازد. آن قدر اتوماتیک است که فقط باید سفارشات را مرور کنید! و از قوی ترین سیستم چندفروشندگی وردپرس لذت ببرید. در این مقاله، به شما آموزش می دهیم که چگونه از بخش اطلاعیه ها به سبکی آسان استفاده کنید. (برای استفاده از این قابلیت باید از نسخه پرمیوم دکان استفاده کنید.)

توجه : برای خرید افزونه دکان پرو اینجا کلیک کنید.

نحوه استفاده از بخش اطلاعیه ها در دکان

اطلاعیه های فروشنده یکی از ویژگی ‌های بسیار مهم دکان پرمیوم در زمانی است، که شما نیاز به برقراری ارتباط با همه فروشندگان خود دارید. اطلاعیه فروشنده مستقیماً به داشبورد فروشنده می رود.

نحوه ایجاد اطلاعیه

نحوه ایجاد اطلاعیه در دکان
نحوه ایجاد اطلاعیه در دکان

شما می توانید اطلاعیه های جدید را از مسیر، داشبورد وردپرس–>  دکان  –>  اطلاعیه ها ایجاد کنید. این کار به سادگی ایجاد یک پست است. شما فقط یک گزینه اضافی برای تعریف موضوع دارید. شما می توانید همه فروشندگان را انتخاب کنید. یا می توانید “فروشنده مورد نظر” را انتخاب کنید و فروشندگان مورد نظر خود را جستجو کنید تا اطلاعیه ها را به آنها اختصاص دهید.

گزنه انتخاب فروشنده در قسمت اطلاعیه ها در برگه دکان
گزنه انتخاب فروشنده در قسمت اطلاعیه ها در برگه دکان

یا می توانید گزینه های دیگری را انتخاب کنید. اسکرین شات زیر را مشاهده کنید.

گزینه نوع ارسال اطلاعیه فروشنده در قسمت اطلاعیه ها در برگه دکان
گزینه نوع ارسال اطلاعیه فروشنده در قسمت اطلاعیه ها در برگه دکان

اطلاعیه ها در داشبورد فروشنده

پس از انتشار موفقیت آمیز اطلاعیه، فروشندگان تعیین شده شما می توانند این اطلاعیه را در صفحه داشبورد خود مشاهده کنند.

اطلاعیه ها در داشبورد فروشنده در دکان
اطلاعیه ها در داشبورد فروشنده در دکان

هر یک از عناوین اطلاعیه ها قابل کلیک هستند. با کلیک بر روی عنوان آگهی، فروشنده به جزئیات آگهی هدایت می شود. فروشنده همچنین می ‌تواند روی پیوند «مشاهده همه» کلیک کند تا همه اطلاعیه ها را در یک صفحه مشاهده کند.

زمان بندی یک اطلاعیه

گاهی اوقات ممکن است به عنوان یک مدیر بسیار مشغول باشید و ممکن است بخواهید اطلاعیه ای را برنامه ریزی کنید، که بعداً منتشر شود و فروشندگان را مطلع کنید. از آنجایی که ویژگی اطلاعیه دکان یک نوع پست سفارشی است و همیشه می توانید یک پست را به همان روشی که با پست های معمولی انجام می دهید برنامه ریزی کنید. در حین ایجاد اطلاعیه، کافیست روی قسمت سمت چپ بالای “انتشار” کلیک کنید. گزینه ای به نام انتشار (Published) را مشاهده خواهید کرد و باید آن را روی فوری (Immediately) تنظیم کنید. شما می توانید آن را به هر تاریخ و هر زمانی تغییر دهید. فقط روی ویرایش (Edit) کلیک کنید و زمان و تاریخی را که می خواهید به فروشندگان خود اطلاع دهید را تعیین کنید. اما به یاد داشته باشید، این کار باید قبل از انتشار اطلاعیه انجام شود. پس از انتشار نمی توان آن را برنامه ریزی کرد.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه