تلفن تماس

02191097212

سبد خرید فروشگاه

TikTok پست های متنی را برای تعامل بی دردسر با دنبال کنندگان معرفی می کند

TikTok پست های متنی را برای تعامل بی دردسر با دنبال کنندگان معرفی می کند
TikTok پست های متنی را برای تعامل بی دردسر با دنبال کنندگان معرفی می کند

فهرست مطالب TikTok پست های متنی را برای تعامل بی دردسر با دنبال کنندگان معرفی می کند

TikTok گزینه های ایجاد محتوای خود را با پست های متنی گسترش می دهد. نحوه دسترسی به این قالب جدید و استفاده از آن برای افزایش تعامل را بیابید. TikTok پست‌های متنی را اعلام کرد و رسانه جدیدی را برای بیان خود به سازندگان ارائه داد. هدف این ویژگی جدید ساده‌سازی تولید محتوا و همه‌کاره‌تر کردن پلتفرم است. پست‌های متنی گزینه‌های سفارشی‌سازی از جمله صدا، برچسب‌گذاری مکان، برچسب‌ها، هشتگ‌ها، اشاره‌ها و نظرسنجی‌ها را ارائه می‌دهند.

TikTok پست های متنی را برای تعامل بی دردسر با دنبال کنندگان معرفی می کند

TikTok برای افزایش خلاقیت و ابراز وجود کاربر، گسترش پست‌های متنی را در پلتفرم خود اعلام کرده است و تجربه ایجاد محتوا را برای کاربران خود متنوع می‌کند. این ویژگی جدید تعهد TikTok به نوآوری در رسانه های اجتماعی را نشان می دهد. ویژگی جدید فضایی را برای خلاقیت نوشتاری که قبلاً به نظرات، زیرنویس‌ها و ویدیوها محدود شده بود، می‌دهد. پست‌های متنی نشان‌دهنده آخرین افزوده‌شده به مجموعه ابزارهای تولید محتوا TikTok است. راه‌های بیان کاربران را در عین تسلط بر محتوای کوتاه‌مدت گسترش می‌دهد .

این قالب جدید به سازندگان امکان می‌دهد داستان‌ها، اشعار، اشعار و سایر محتوای نوشتاری را در TikTok به اشتراک بگذارند و بنابراین پلتفرم را همه‌کاره‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

ایجاد یک پست متنی TikTok

ایجاد یک پست متنی برای سادگی کارآمد شده است. در برنامه TikTok، در صفحه دوربین، گزینه هایی برای ویدیوهای تا ده دقیقه و متن به کاربران ارائه می شود. انتخاب “متن” کاربران را به صفحه ایجاد متن هدایت می کند که در آنجا می توانند محتوای خود را پیش نویس کنند. پست‌های متنی TikTok دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها هستند که هدفشان برجسته کردن محتوا است. با پست‌های متنی، سازندگان می‌توانند:

  • برچسب‌هایی را برای پشتیبانی از دلایل، رویدادها یا تعطیلات خاص اضافه کنید.
  • حساب های دیگر را تگ کنید و هشتگ های مرتبط با موضوعات یا گرایش ها را اضافه کنید.
  • رنگ های مختلف پس زمینه را برای افزایش جذابیت بصری پست اضافه کنید.
  • صدا، عنصر حیاتی تجربه TikTok را برای همراهی با محتوای نوشتاری اضافه کنید.

اگر از تلفن همراه استفاده می‌کنید، می‌توانید نسخه نهایی یک پست نوشتاری ساده را با ویژگی‌هایی مانند هشتگ‌ها، نظرسنجی‌ها و برچسب‌گذاری مکان در اینجا ببینید . همچنین می توانید آن را در مرورگر دسکتاپ امتحان کنید، اما نظرسنجی فقط در تلفن همراه ظاهر می شود.

پلتفرم های اجتماعی که فرمت های جدید را ادغام می کنند

ادغام پست های متنی نشان دهنده تعهد مداوم TikTok به پرورش خلاقیت در جامعه خود است. این پلتفرم مشتاقانه انتظار داشت که کاربران محتوای نوآورانه ای را با استفاده از این ویژگی جدید ایجاد کنند . پست‌های متنی می‌توانند برای بازاریابان ارزشمند باشند زیرا راه جدیدی برای ایجاد محتوا و تعامل با مشتری در TikTok ارائه می‌دهند. افزودن متن ممکن است پویایی پلتفرم را تغییر دهد که قبلاً به شدت ویدیو محور بود. این می تواند به کسب و کارها اجازه دهد تا طیف گسترده تری از استراتژی های بازاریابی محتوا را کشف کنند.

این تغییر همچنین می‌تواند به TikTok اجازه دهد تا در نتایج جستجو مانند به‌روزرسانی‌های دیگر پلتفرم‌ها مانند Reddit و شبکه اجتماعی که قبلاً توییتر نامیده می‌شد ظاهر شود . شرکت مادر TikTok، ByteDance، همچنین با انتشار اخیر افزونه CapCut برای ChatGPT برای ویدیوهای تولید شده توسط هوش مصنوعی، حرکت‌های جدیدی در هوش مصنوعی مولد انجام داد.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه