تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

سبد خرید فروشگاه

TikTok بر محتوای کوتاه‌مدت تسلط دارد، اینستاگرام دور از ذهن نیست

TikTok بر محتوای کوتاه‌مدت تسلط دارد، اینستاگرام دور از ذهن نیست
TikTok بر محتوای کوتاه‌مدت تسلط دارد، اینستاگرام دور از ذهن نیست

فهرست مطالب TikTok بر محتوای کوتاه‌مدت تسلط دارد، اینستاگرام دور از ذهن نیست

یک مطالعه نشان می‌دهد که TikTok در تعامل کاربر و تعداد محتوا از Reels اینستاگرام و YouTube Shorts بهتر است، در حالی که Reels در زمان تماشا پیشتاز است. TikTok در مقایسه با حلقه‌های اینستاگرام و YouTube Shorts به بالاترین میزان تعامل کاربر دست می‌یابد. قرقره های اینستاگرام بیشترین زمان تماشا را در بین این سه پلتفرم به دست می آورند. برندها دو برابر بیشتر از Reels اینستاگرام و YouTube Shorts در TikTok پست می گذارند.

TikTok بر محتوای کوتاه‌مدت تسلط دارد، اینستاگرام دور از ذهن نیست

سه پلتفرم بر محتوای ویدئویی کوتاه غالب هستند: TikTok، Instagram Reels، و YouTube Shorts. مطالعه‌ای که اخیرا توسط Social Insider انجام شده است به بررسی آمار عملکرد این پلتفرم‌ها می‌پردازد و معیارهای کلیدی را تجزیه و تحلیل می‌کند تا مشخص کند کدام یک از آنها برتر است. در این مقاله، این بینش های کلیدی را بررسی خواهیم کرد:

TikTok تاج را برای بیشترین تعامل در اختیار دارد.

تعداد نظرات در TikTok دو برابر در اینستاگرام Reels و YouTube Shorts است.

برندها دو برابر بیشتر از محتوای اینستاگرام Reels و YouTube Shorts در TikTok ارسال می کنند.

قرقره های اینستاگرام بالاترین نرخ تماشا را دارد، در حالی که YouTube Shorts عقب است.

الگوریتم هر پلتفرم در نحوه عملکرد محتوا نقش دارد.

هر پلتفرم به مخاطبان و اهداف بازاریابی خاصی پاسخ می دهد.

به خواندن ادامه دهید تا این یافته ها را باز کنیم و معنی آنها را برای کاربران و بازاریابان به طور یکسان بررسی کنیم.

TikTok در تعامل برتر است

TikTok که به طور گسترده به عنوان پیشرو در روند ویدیوهای کوتاه شناخته می شود، ادعا می کند که تاج نرخ تعامل را دارد. این مطالعه نشان می‌دهد که TikTok در تعامل از حلقه‌های اینستاگرام و YouTube Shorts برتری دارد و نظرات رقبای خود را دو برابر می‌کند. این مطالعه خاطرنشان می‌کند: «از دیدگاه نرخ تعامل، در این مقایسه عملکرد TikTok در مقابل Reels و Shorts، TikTok خود را به عنوان برنده غیرقابل انکار متمایز می‌کند. این مطالعه نرخ تعامل را با هم مقایسه می‌کند و نشان می‌دهد که YouTube Shorts به طور متوسط ​​حدود 3.80٪ است، Reels به طور میانگین به 4.36٪ می‌رسد و TikTok دارای نرخ قابل توجهی بالاتر از 5.53٪ است.

قدرت ویروسی بودن TikTok

موفقیت TikTok تا حدودی به دلیل توانایی کاربران در مهار روندهای ویروسی است که رشد فالوورهای انفجاری را ممکن می کند. این مطالعه اشاره می کند که یک استراتژی رسانه های اجتماعی با تمرکز بر اصالت و رویکردهای انسانی می تواند به موفقیت سریع منجر شود. برندها دو برابر بیشتر از محتوای Reels و Shorts در TikTok محتوا ارسال می کنند که بر تسلط TikTok در این فضا تأکید بیشتری دارد.

Reels & Shorts: نباید نادیده گرفته شود

در حالی که TikTok ممکن است در تعامل و حجم محتوا پیشرو باشد، حلقه‌های اینستاگرام و شورت‌های YouTube نقاط قوت خود را دارند. به عنوان مثال، Reels بالاترین نرخ تماشا را در بین این سه پلتفرم ثبت می‌کند. این را می توان به مدل مبتنی بر فالوور اینستاگرام نسبت داد، با Reels که به عنوان یک نوع محتوای قوی برای برندهایی با مخاطبان زیاد عمل می کند. از طرف دیگر، YouTube Shorts بیشتر به عنوان یک ابزار کشف عمل می کند.

بیشتر بازدیدهای Shorts از صفحه اصلی سرچشمه می گیرد. از آنجا، YouTube شروع به توصیه محتوای طولانی مدت می کند. این سیستم توصیه می‌تواند مشترکین کانال، بازدیدها و جذب ویدیوهای طولانی مدت را افزایش دهد.

رویکردی چند وجهی برای بازاریابان

با توجه به نقاط قوت و مخاطبان مختلف هر پلتفرم، این مطالعه رویکردی متنوع را برای برندها پیشنهاد می‌کند. این مطالعه در پایان می‌گوید: «استفاده از TikTok، Reels و Shorts به صورت مکمل و ایجاد محتوای منحصربه‌فرد برای هرکدام، همسو با مخاطبان پلتفرم و طراحی افراد، بهترین رویکردی است که بازاریابان و مارک‌ها می‌توانند داشته باشند».

در نهایت، TikTok در تعامل و حجم محتوا پیشتاز است، حلقه‌های اینستاگرام بالاترین نرخ تماشا را دارند و Shorts YouTube مؤثرترین ابزار کشف هستند. هر پلتفرم نقش منحصر به فردی در چشم انداز ویدیوی کوتاه دارد. نکته کلیدی برای برندها و بازاریابان، درک این نقش‌ها و ایجاد استراتژی‌ها در اطراف آنها است.

پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه