تلفن تماس

02191097212

ساعت کاری

9 تا 17 هر روز هفته

متخصصان سئو باید مدیریت وب سایت را واگذار کنند

مسیر: 
متخصصان سئو باید مدیریت وب سایت را واگذار کنند
متخصصان سئو باید مدیریت وب سایت را واگذار کنند
متخصصان سئو باید مدیریت وب سایت را واگذار کنند

فهرست مطالب متخصصان سئو باید مدیریت وب سایت را واگذار کنند

آنچه را که جان مولر، مدافع جستجوی گوگل، در مورد سئوی Wix در مقابل وردپرس، فناوری وب‌سایت و آمادگی برای تغییر می‌گوید، کشف کنید. متخصصان سئو به طور سنتی وردپرس را به دلیل قابلیت های سئو برتر و قابلیت شخصی سازی آن به Wix ترجیح می دهند. Wix عملکردهای SEO خود را بهبود بخشیده است که می تواند آن را به یک جایگزین مناسب برای وردپرس برای برخی از کاربران تبدیل کند. جان مولر پیشنهاد می کند که اکثر مردم باید مدیریت وب سایت را به متخصصان محول کنند تا از عوارض فنی جلوگیری کنند.

متخصصان سئو باید مدیریت وب سایت را واگذار کنند

متخصصان بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) مدت‌هاست که از پلتفرم‌هایی غیر از وردپرس ابراز نارضایتی کرده‌اند، عمدتاً به این دلیل که آنها قابلیت‌های جامع سئو و سفارشی‌سازی وردپرس را ترجیح می‌دهند. با این حال، این تصور ممکن است منسوخ شده باشد زیرا Wix عملکرد سئو قوی تری را توسعه می دهد. این بحث اخیراً با موضوع روشنگری Reddit در مورد اینکه چرا متخصصان سئو نسبت به Wix محتاط هستند، با مشارکت متخصصان بازاریابی باتجربه و افراد داخلی مانند جان مولر گوگل آغاز شد.

توسعه های نوظهور Wix

طبق پوستر اصلی در Reddit، Wix خود را به عنوان یک پلتفرم کاربر پسند طراحی شده برای افرادی با مهارت های محدود برنامه نویسی که مایل به ایجاد وب سایت خود هستند، معرفی می کند. در چند سال گذشته، Wix قابلیت‌های سئوی فزاینده‌ای را برای پاسخگویی به نیازهای پایگاه کاربر رو به رشد خود در نظر گرفته است. حتی ابزارهای هوش مصنوعی مولد را برای طراحی وب سایت اضافه کرد . با این وجود، شهرت گذشته Wix همچنان پابرجاست و مانعی برای کاربرانی که تجربیات نامطلوب با این پلتفرم دارند ایجاد می‌کند.

این احتیاط ترجیحی برای وردپرس ایجاد کرده است، پلتفرمی که به دلیل قابلیت‌های سئو ذاتی و گزینه‌های سفارشی‌سازی ستایش شده است. استفاده از ویژگی‌های سئو در Wix باعث می‌شود این پلتفرم برای سئو قابل استفاده باشد. نکته قابل توجه، این بحث تاکید می کند که در حالی که Wix قابلیت های SEO خود را بهبود بخشیده است، در نهایت این به کاربر بستگی دارد که از آنها به طور موثر استفاده کند.

واگذاری مدیریت وب سایت

او به جای وسواس بر جزئیات جزئی، پیشنهاد کرد که اکثر مردم (و مشتریانشان) با واگذاری مدیریت وب سایت به یک تیم تخصصی، روی تصویر بزرگتر تمرکز کنند.

نکته دیگر (واقعاً برای من: بزرگتر) این است که IMO بیشتر مردم نباید وب سایت یا سرور خود را اجرا کنند. “

او استدلال کرد که این امر خطر را کاهش می دهد، تعمیر و نگهداری را تضمین می کند و فرد را از پرداختن به موارد فنی که کارشناسان می توانند بهتر از عهده آنها برآیند، رها می کند.

«سرعت، داده‌های ساختاریافته، متاورس-ML، هر آنچه دنیا به سمت شما بیاورد – یک پلتفرم قادر خواهد بود این کار را برای همه، فوراً انجام دهد، و اگر به درستی کار نکند، آن را برطرف خواهند کرد.»

متخصصان سئو باید به طور موثر در مورد مدیریت وب سایت در مسیر خود باقی بمانند.

“اجازه دهید یک حرفه ای این کار را انجام دهد، درست مانند *شما* که احتمالاً در مورد سئو حرفه ای هستید.”

با این وجود، دیدگاه مولر ممکن است برای کسانی که خواهان کنترل و تأثیر مستقیم بر نتایج هستند چالش برانگیز باشد. او اظهار داشت که در سال 2023، وب به طور قابل توجهی تکامل یافته است و چسبیدن به شیوه های قدیمی تر ممکن است باعث شود فرد نتواند با تغییرات آینده سازگار شود.

آماده شدن برای تغییر

در نهایت، مولر امیدوار است که متخصصان سئو بر ماندن در خط مقدم فناوری تمرکز کنند.

“همه شما باید – و می توانید – در خط مقدم فناوری باشید، و گاهی اوقات این بدان معناست که به متخصصان اجازه دهید کارهایشان را انجام دهند، درست مثل اینکه شما متخصص کارهای خود هستید. تنها ثابت تغییر است، و تغییرات بیشتری در آینده وجود خواهد داشت، و اگر بخواهیم جلوی آن را بگیریم و مجبور به جهش بزرگ تری باشیم، تطبیق سخت تر خواهد بود.”

آیا «تغییر» به پیشرفت‌های هوش مصنوعی برای جستجوی Google، مانند توسعه مستمر قابلیت‌های Search Generative Experience (SGE) اشاره دارد ؟ این مسئله بعدا بررسی خواهد شد. همانطور که در این بحث Reddit مشخص شد ، تصمیم نهایی در مورد میزبانی وب‌سایت و اینکه روی چه چیزی تمرکز کنیم به چیزی است که متخصصان سئو ارزش بیشتری دارند. همچنین بر اهمیت تحول با تغییر پویایی وب و به‌روز ماندن با پیشرفت‌های پلتفرم برای تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد فناوری بازاریابی تأکید می‌کند.

جستجو
×
پیمایش به بالا

%70 تخفیف کلیه محصولات به مدت محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه